Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Szukam bardziej doświadczonego kolegi

Szukam bardziej doświadczonego kolegi

Malwin91 / 2009-05-20 20:33
Nie jestem zupełnie zielony w GPW posiadam wiedzę książkową. Szukam kogoś bardziej doświadczonego z którym mógłbym konsultować moje spostrzeżenia dotyczące spółek :)
Pozdrawiam mam nadzieje ze znajdzie się jakiś dobry człowiek
Wyświetlaj:
hs2 / 2009-07-26 19:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
szukaj a znajdziesz, sami do ciebie nie przyjdą tym bardziej nie zgłoszą się :D
Toora / 83.21.198.* / 2009-07-26 10:49
sprawdź serwis www.GPWpolska.pl
znajdziesz tam ludzi którzy chętnie pomogą.

No i oczywiście bankier.pl (choć tam już ludzie nie są mili)
hs2 / 2009-07-26 19:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kolega szuka doświadczonych kolegów a nie doświadczonych naciągaczy:

Portfel opcyjny: 13,6 % rocznie??? Na opcjach tyle zarabia dziennie doświadczony gracz......
gpwpolska.pl / 83.26.3.* / 2009-07-27 10:17
rocznie?
pierwsze słysze żeby to było roczne :)
to jest od mniej więcej połowy lipca.

Pozatym w wynikach nie są ujęte otwarte pozycje, które są bardzo zyskowne. Zapraszam więc do dalszego "trafnego" prześwietlania.

Pozdrawiamy,
GPWpolska.pl
nic_takiego / 83.27.100.* / 2009-07-23 14:45
dobre, nagle tyle osób się znalazło doświadczonych :)) ciekaw jestem czy pamiętają chociaż bessę w 1994 lub hossę z 1993:)) ale pozostawiam to bez komentarza.
Malwin91 / 2009-05-23 14:35 / portfel
Kwiatek wysłałem do ciebie maila.
Pozdrawiam
kwiatek... / 2009-05-24 19:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wiem dzięki:)
kwiatek... / 2009-05-21 00:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
postaram się pomóc...
Ciułacz / 2009-05-21 03:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Malwin91, witaj! w ostatnim zdaniu naoisałeś :
mam nadzieje ze znajdzie się jakiś dobry człowiek

Zabrzmiało to jak byś prosił o wsparcie o parę groszy.
Piszesz że masz teoretyczną ( książkową ) wiedzę w GPW czyli na temat inwestycji.To jesteś zapewnie lepszy odemnie bo ja jeszcze nie miałem okazji przeczytac do końca jednej książki na ten temat.
Uwierz w siebie i bierz udział w dyskusjach, a jak ktoś Cię poprawi to bierz to za dobrą monetę.Wybierz sobie trzy spółki nie z tej samej branży, w miarę solidne i zaiwestuj w nie wartość zarobku jednego tygodnia,i tego nie ruszaj conajmniej przez 10 lat.To ci posłuży za najlepszą naukę.W spekulację baw sie do woli ale na innych spółkach a tych nie tykaj..Tak bym dzisiaj zrobił jak bym zaczynał od zera, ale w moich czasach inwestowałem w książeczkę mieszkaniową i w 1078 roku odebrałem klucze od mieszkania własnościowego.Inne czasy inne możliwości.Pozdrawiam
Ciułacz / 2009-05-21 03:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O... Sorry, miało być w 1978 roku
kwiatek... / 2009-05-21 07:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mówią ze to stare dobre czasy:)
Prokurator / 2009-05-26 20:32 / Uznany Gracz Giełdowy
No właśnie. Stare, dobre szasy. Podkreślam wyraz ,,dobre"
Czyżby to określenie przez analogię miało oznaczać,że teraz mamy nowe ale złe czasy?
Niewątpliwie tak!!!
Teraz w Posce ubowiązują dwie zasady: ,,Im ktoś głupszy, tym wyższe stanowisko zajmuje" i zasada numer dwa: ,,Im lepiej kradniesz tym wyżej zajdziesz".
W szkole tłumaczono mi kiedyś czym się różni biznesmen od złodzieja.
Zarówno biznesmen jak i złodziej prowadzą działalność w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.
Biznesmen jednak robi to zgodnie z przepisami prawa t.j. w jego granicach. Złodziej natomiast robi to samo, ale niezgodnie z przepisami prawa t.j. poza jego granicami.

Prokurator.
Ciułacz / 2009-05-26 23:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Do Prokurator.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Mam kolegę ze szkolnej ławy co jest obecnie Vice-Rektorem szanowanej uczelni.Pochodzi z biednej antykomunistycznej rodziny chłopskiej.
Inny kolega pochodzi ze szlachty zubożałej, co jeszcze przed wojną byli gołodupcami. A trzeci to potomek rodziny niemieckiej co sie dorobiła w Stanach i w czasach miedzywojennych zakupili ziemie w Wielkopolsce,co zostało wszystko rozdane okolicznym chłopom ,po zakończeniu wojmy.
Do tego ja dorobkiewicz mający szczęscie do pieniędzy za tz komuny jak i dziś.
Z nich wszystkich to jestem chyba najbardziej lewicowy i ja chyba na tz czasy Gierkowskie mogę powiedzieć że to dobre czasy, choć dzisiaj mi o wiele lepiej.
Natomiast moi koledzy przeklinają tamte czasy. Pozdrawiam
Malwin91 / 2009-05-23 14:36 / portfel
kWIATEK wysłałem maila do ciebie.
Pozdrawiam :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy