Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Szukam domu maklerskiego z wypasionym programem

Szukam domu maklerskiego z wypasionym programem

malepiwo / 2007-02-19 03:53
Korzystam obecnie z usług
CDM i AmerBrokers
i z żadnego z nich nie jestem do końca zadowolony.

W CDM składanie zleceń trwa za długo i bez sensu po zmianie zawartości małego okienka odświeżany jest cały ekran. Brakuje też wykresów ze wskaźnikami i możliwością rysowania.
Do tego wysoka prowizja 0,4% i brak niższej stawki dla DT. Wycofuję kapitał, nie będę się tam męczył.

Praca z programem AmerBrokers jest łatwiejsza. Przydałyby się tylko okienka. Nie musiałbym logować się trzykrotnie aby w jednym programie mieć notowania, w drugim wykres a w trzecim składać zlecenia.
Niska prowizja 0,35% i jeszcze niższa dla DT rekompensuje te niedogodności.

Szukam ciekawszej oferty i będę wdzięczny za pomoc.
Wiem, że można znaleźć oferty innych domów maklerskich w internecie ale wydaje mi się, że najcenniejsze będą uwagi ich użytkowników.
Wyświetlaj:
Jazgar / 2007-02-19 17:03 / Bywalec forum
Nie mam dużego doświadczenia , na giełdzie jestem trochę więcej jak rok i korzystam z usług BM BPH, jestem zadowolony , program do notowań to NOL3 , jak na moje wymagania to bardzo dobry , rzadko są jakiekolwiek awarie , zlecenia idą szybko i bez przeszkód , są wykresy , ticker , narzędzia do analizy i dużo innych udogodnień , prowizja jak wszędzie 0,4% jest możliwość indywidualnego wynegocjowania przy dużych obrotach, to tak pokrótce, w systemie makler, jest jeszcze nol2 i aplet Onetu , ale z nich korzystałem tylko awaryjnie , są uboższe.. Obsługa maklerska jest na wysokim poziomie , TO jest moje zdanie , ale nie spotkałem się z narzekaniami na to biuro maklerskie albo na ten system notowań ,
Dajwid / 194.197.79.* / 2008-12-31 12:42
Witam, jeżeli chodzi o program do notowań to kiedyś pisałem dedykowany program do notowań. Każda osoba grająca na giełdzie prowadzi indywidualną analizę danej spółki, dlatego tez potrzebuje dodatkowych funkcji takich jak:możliwość tworzenia notatek, tworzenie charakterystycznego wykresu (np. punktowo-symbolicznego), pobierania danych online, alerty na określone kryteria, tickery, itp.
Jeżeli byłbyś zainteresowany to pisz na maila.
LBas / 2007-02-19 17:15 / Bywalec forum
Osobiście korzystam z DM BZWBK ,nie miałem problemu ,program NOL3 ,prowizja 0,39%,DT 0,25 % polecam
lukaszwych / 2007-02-19 18:03 / portfel / "Demon rynków"
Takie same warunki i ten sam program oferuje bos. Dodatkowym atutem jest ze nie placi sie za posiadanie konta,- w bzwbk chyba 57 zlrocznie. W bos trzeba za to 5 tys minimum wplacic ale z mniejszymi pieniedzmi to raczej nie ma po co wchodzic na gielde. Mam jeszcze z bgz - prowizja gorsza bo 0.42 min 7 zl za transakcje bos ma 5. Czesto trzeba sie ponownie logowac. Generalnie bgz raczej nie polecam, bos i owszem.
Nie posiadam ale zastanawiam sie nad amerbrokers bo maja niezle prowizje 0.35 i min 2 zl od zlecenia to malo na tle innych minusem jest spora oplata roczna za prowadzenie 120 zl. Wiec trzeba tez wybierac biuro wzgledem indywidulanych potrzeb. Chetnie poczytam sugestii na temat amerbrokers jezeli ktos jakies ma.
mysza / 2007-02-20 00:04 / portfel / Bywalec forum
Nie mam żadnych zastrzeżeń do programów z BOS-ia. korzystam już chyba 4 lata i generalnie bez problemów. wiarygodny, sprawny, czytelny przy odpowiednim obrocie bezpłatny - polecam.
Tiwaz / 2007-02-19 18:19
Uważam, że system sidoma w IDM jest bardzo dobry
zbigniew / 2007-02-19 21:56
SIDOMA nie byłby zly .gdyby działał prawidłowo.Około 3 m-ce ( ! ) nie działał prawidłowo i nie pobierali opłat za notowania w czasie rzeczywistym.Oszczędzałem 60zł a traciłem mnóstwo..Minimalna opłata 8 zl,prow.0,4, brak jakichkolwiek rekomendacji-po prostu dno.Jeszcze jestem,bo czekam na pp.To moloch,który ma klintów w ....Tylko w POK mila obsługa,ale to za mało.Złożenie zlecenia to dopiero tragedia!Każda czynność to zmiana okienka,niezbędne powiększanie do anulacji zlecenia, czy zleceń PKC,ciągłe potwierdzanie, a przy każdej zmianie 'proszę czekac,strona się wczytuje".Czekasz i szlag cię trafia,bo ceny ze zlecenia już dawno nie są aktualne.Serdecznie odradzam wszystkim !Chyba szybciej można telefonicznie.Mam juz tego dosyc.A o DT z tego względu można tylko pomarzyćChyba,że zlecenia raz na tydzień,tylko po co wówczas notowania w czasie rzeczywistym....
niezadowolony / 212.244.139.* / 2008-12-31 13:10
Potwierdzam, zarowno program sidoma7 jak i sidoma8 to dno,
prze te programy tylko trace pieniadze bo kiepsko dziala odswiezanie, a sidoma8 dodatkowo sie non stop zawiesza - nie polecam
Tiwaz / 2007-02-20 10:56
mam od stycznia i działa mi bardzo dobrze może masz jakis problem z łącze4m internetowym u siebie
LBas / 2007-02-19 23:47 / Bywalec forum
Załusz rachunek w DM BZWBK i będziesz zadowolony
lukaszwych / 2007-02-19 18:34 / portfel / "Demon rynków"
Moze, sidomy jeszcze nie uruchamialem ale porownaj sobie prowizje w zadnym biurze maklerskim z tych ktore oladalem prowizja nie dochodzila do 0.42 i min 7 zl od zlecenia , no jeszcze obsluga w bgz jest ok ale niestety warunki gorsze niz przecietne na tle innych. biur.
LBas / 2007-02-19 21:19 / Bywalec forum
A jak chodzi o wykresy to mBank ma bardzo dobre ,rachunek gratis ,zdarza sie że nieraz z niego korzystam ,ale zdecydowanie wole DM BZWBK .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy