Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Szukam pracy przez internet

Szukam pracy przez internet

roksija / 2010-03-17 22:25
Szukam dodatkowego żródła dochodu, najlepiej przez internet ( mam małe dziecko)
Jestem sumienna,wytrwale dąże do postawionych sobie celów. Proszę o sprawdzone oferty. Za każdą informacje z góry dziękuje.
Mój adres: annjar8@wp.pl
Wyświetlaj:
Pracująca Mama / 92.232.131.* / 2012-02-06 14:58
http://Surveys-Faq.com?ref=2719621
Ja znalazłam to.. od razu zarabia się pieniądze, potrzebujesz podać tylko swój pay-pal do wypłaty zarobionych pieniążków i obejrzeć 3 filmiki (ok.1,30min.jeden)dziennie!
Zajęło mi to zaledwie 10 minut razem z rejestracją ! zajrzyj, może to to czego Ty również szukasz? Pozdrawiam:))
KOMP8 / 80.239.242.* / 2010-03-21 21:18
Dobry wątek. Ja też jestem wpodobnej sytuacji. Szukam prawdziwych zarobkow przez internet. Uzupelnieanie dokumentow, obsluga maili jakiejs firmy(ale nie sciema ze trzeba wplacic 35zl i sprzedwawac poradniki;/), praca z kontem allegro itp. Szukam prawdziwych ofert od ludzi z syumieniem ktorzy nie hcca oszukac! Drogi pracodawco-jesli jestes oszustem to nie pisz w tym watku, nie sciemniaj ze mozna zarobic krocie w klikanu w linku bo tego jest setki na necie. Ja i kolezanka powyzej czekamy na prawdziwe oferty. Masz sumienie - nie klam pracodawco bo mamy male dzieci i potrzebujemy pawdziwyhc pieniedzy a jestesmy ambitne i chcemy dobobic. A WIEC CZEKAMY NA RZECZOWE OFERTY
roksija / 2010-03-22 22:49
Witam!!! Ja juz przestaje wierzyc w realia pracy przez internet!!!!!!!!!!!!!! Przeczytała setki ogłoszeń, obsługa e-mail( brak słów ile osób się na tym naraziło na straty????!!) Mam jednak cichą nadzieje , ze sa jeszcze pracodawcy ,którzy wiedzą jak oddane potrawią być matki w pracy.
Są napewno dobrze zorganizowane, systematyczne i ambitne!!!!!!!
Po prostu są pracy oddane!!
Szukamy , czekamy i wierzymy , ze sa jeszcze uczciwe firmy w których uczciwie pracując
( nikt nie oczekuje złotych GÓR!!!!)
można doroć troche grosza????????????????

Najnowsze wpisy