Forum Forum dla firmOprogramowanie

Szukam programu do zarządzania małą firmą

Szukam programu do zarządzania małą firmą

Annneta / 91.94.43.* / 2010-04-11 14:31
Szukam programu co będzie miał księgowość, fakturowanie, crm, analizy. No i żeby nie był drogi i nadawał się dla małej firmy
Wyświetlaj:
Grzegorz N / 83.3.138.* / 2010-05-10 15:40
Proponuje udać się na jedną z bezpłatnych konferencji organizowanych przez Comarch (producent oprogramowania dla firm). Tam się dowiesz wszystkie co ci potrzeba na temat programu Comarch Optima, które posiada wszystkie wymienione przez ciebie funkcjonalności.
Tytuł konferencji: Rób swój biznes - resztę zostaw specjalistom.
Jeśli mieszkasz w okolicach Poznania to konferencja odbędzie się tam 27.05.2010 w Hotelu Vivaldii. Więcej info na:
www.konferencja.ordersoft.com.pl
wfirma.pl / 87.105.190.* / 2010-05-12 10:07
Ja proponuje wejść na stronę http://wfirma.pl/ i zapoznać sie z kompletem narzędzi dostepnych on-line dla malej firmy
złoty Partner / 83.22.12.* / 2010-05-09 20:33
A ja zapraszam na strone www.cti.org.pl
doradzimy polecimy najlepsze rozwiązania:)
Piotr Jeżewski / 91.94.250.* / 2010-05-02 00:41
Witam

Proponuję oprogramowanie firmy Asseco Business Solutions SA. Centralnym modułem jest znany na naszym rynku program WF-MAG dla Windows. W zależności od potrzeb użytkownika dostępne są inne moduły tworzące w komplecie system do zarządzania firmą.
Składa się z kilku modułów, ich niezawodność potwierdza jego wielotysięczna rzesza użytkowników.
Funkcjonalność systemu budowana jest od wielu lat na doświadczeniach i sugestiach jego użytkowników.
Przeznaczony jest dla małych i średnich firm. Od małych jednoosobowych firm rodzinnych do całkiem sporych średnich firm.
Znam instalacje do kilkudziesięciu stanowisk pracujących jednocześnie.
Poza standardowymi modułami takiego systemu w ofercie partnerów ABS SA znajdują się rozwiązania przeznaczone do przeprowadzania transakcji na platformie internetowej (B2C -sklepy internetowe i B2B - hurtowa wymiana handlowa z partnerami ) w pełni zsynchronizowane z WF-MAG WIN.

Szczegółowe Informacje znajdują się na stronach www.assecobs.pl lub www.assecowapro.pl.

System dokładniej opisałem na swoim forum: http://www.enigma-ksiegowi.pl/forum.aspx?g=posts&t=27.

Jeżeli potrzebuje Pani dokładniejszych informacji na ww. forum z przyjemnością udzielę wszelkich dodatkowych wyjaśnień.

Piotr Jeżewski
Greg2010 / 2010-04-12 15:20
Witam,
Mogę polecić oprogramowanie ENOVA. Program szybki, dziłający na bezpiecznej bazie i z dużymi możliwościami konfiguracji. Ma wszystkie potrzebne elementy.
Główna zaleta to możliwość „wzrostu” wraz z firmą. Nie jest to zestaw 10 różnych programików, które mają problem z wzajemną współpracą, a jedna aplikacja w której rozszerzamy dostęp do dodatkowych mozliwości w raz z potrzebami.
np. przy małych obrotach możemy nie prowadzić magazynu i korzystać z modułu Faktury, a jak rozwinie się firma i będzie nam magazyn potrzebny, możemy zmienić licencje na Handel, który posiada tą opcje – oczywiście bez czasochłonnego przenoszenia kontaktów czy kartoteki towarów.

Mogę również przesłać ceny, dokumentacje czy wersję demonstracyjną – kontakt na maila.

www.bst.com.pl
Maria Jaworska / 84.10.202.* / 2011-02-21 20:34
Witam, do prowadzenia firmy polecam Panu program Mała Firma dostępny na stronie analizafinansowa.net.
To bardzo prosty w obsłudze program przeznaczony do prowadzenia małych i średnich firm, m.in.
- spółki cywilne
- spółki jawne
- spółki partnerski partnerskie wykonujące działalność gospodarczą
- gospodarstwa rolne
LeftHand – Mała Firma: Complex Business Solution to rozbudowany, intuicyjny i łatwy obsłudze system finansowo-księgowy pozwalający na zarządzanie małymi i średnimi firmami rozliczającymi się w oparciu o Książkę Przychodów i Rozchodów. Dzięki wbudowanym modułom pozwala na obsługę: gospodarki magazynowej, środków trwałych, relacjami z kontrahentami CRM, fakturowania oraz obsługę kadr i płac.
Polecam i pozdrawiam
andy-2000 / 87.105.190.* / 2010-04-19 16:56
ja polecam ci z czystszym sumieniem :) wfirma.pl sama zobacz i przekonaj się
icforumowicz / 2011-03-03 15:21
Zachęcam do zapoznania się z fukncjalnościami programu Comarch OPTIMA. Jest to nowoczesny i intuicyjny program dla firm, który może rozwijać się wraz z firmą, gdyż w każdym momencie można go rozbudować o nowe funkcjonalności i kolejne stanowiska.
Można również wynając go w ramach usługi iComarch24 i korzystać z niego przez internet.

--------------------------------------------
Systemy do zarządzania
http://www.insoftconsulting.pl/
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy