Forum Spółki giełdowe Ten Square Games SA

Szukam w Polsce dobrej oferty jeśli chodzi o brokerów

Szukam w Polsce dobrej oferty jeśli chodzi o brokerów

Jan Bart / 212.7.215.* / 2021-12-15 14:51
Szukam w Polsce dobrej oferty jeśli chodzi o brokerów i możliwość inwestowania. Najlepiej coś z polską obsługą jeśli chodzi o portal i kontakt z osobami, które będą odpowiadały za obsługę klientów. Zależy mi ogólnie na dobrze zorganizowanej ofercie, w ramach której faktycznie ten broker będzie gwarantował obsługę w sytuacjach nagłych, gdy będzie trzeba na szybko coś przeprowadzić, jakąś transakcję ogarnąć.
Martkart / 77.111.246.* / 2021-12-22 09:44
Potwierdzam, że jeśli chodzi o ofertę przygotowywaną przez https://www.lynxbroker.pl to wypada to świetnie, serwis jest w języku polskim, obsługa klienta również, telefon, mail i bardzo sprawna odpowiedź z ich strony. Jak cos na akcjach niepokojącego się dzieje to można liczyć na szybka reakcję. Oferta opiera się o brokera IB z Irlandii więc bardzo dobrą, znaną od lat markę więc faktycznie ta obsługa jest tam na wysokim poziomie, można na nich liczyć.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy