Forum Forum prawneCywilne

szybkie czytanie

szybkie czytanie

JolantaB_71 / 2009-03-27 11:05
Chciałabym ostrzec przed Unijną szkołą europejską z Elbląga.Pomimo wycofania się z umowy muszę zapłacić całą kwotę.Od pół roku czekam na wyjaśnienie.Jestem w kropce.
Wyświetlaj:
Tomasz48 / 78.8.23.* / 2013-03-07 21:26
Moje dziecko dopiero zaczęło, ale na razie po 3 miesiącach jest zadowolone, czy potem jest jakaś zmiana?
katarzyna_76 / 83.4.215.* / 2013-03-01 19:11
ja ogólnie uważam, że trzeba dobrze sprawdzić jakieś szkoły prywatne, zanim coś się podpisze, bo potem tylko są kłopoty.
A odnośnie szybszego czytania, to jeśli rodzic ma trochę chęci i czasu to sam jest w stanie wielokrotnie zwiększyć tempo czytania swojej pociechy. Informacji na ten temat nie brakuje w internecie. A ile kasy się zaoszczędzi. Tu jest artykuł o ćwiczeniach na szybsze czytanie: http://mojczasoumilacz.pl/ciekawe/techniki-szybkiego-czytania/
Rodzic / 89.79.124.* / 2009-06-24 20:26
Bardzo nie podoba mi się sposób werbowania kursantów do USE - robią -wpuszczeni przez DYREKTORÓW SZKOŁY, dzieciakom wodę z mózgu a później dzwonią do rodziców i wciskają , że dziecko bardzo chce.... Nie chcą mówić jak to wygląda, tylko oczekują telefonicznego wyrażenia zgody ... Dziecko już podpisało coś ... itd ( oczywiście podpis niepełnoletniego dzieciaka mogą sobie wsadzić gdzieś... Są nachalni i rzucaniem "Mądrych" słów próbują przegadać nieświadomych rodziców... Zapytani o konkrety szybko się wycofują -bo mają nas za głąby i jest to na zasadzie "Po co ja Ci to głąbie jeden będę tłumaczył". Nie podają ceny ... wyrażenie telefonicznej zgody może skutkować sankcjami prawnymi -o ile to nagrywają. Wkurzyli mnie sformułowaniem (ponieważ chciałam wiedzieć za dużo i nie wyraziłam zgody) : " To my odsyłamy formularz do szkoły tzn. że ja nie chcę pomóc własnemu dziecku... UWAŻAJCIE DRODZY RODZICE !!! Skoro nam chcą zrobić wodę z mózgu -to co robią naszym dzieciom?????????????????????????????????????????????????????
Rodzic / 89.79.124.* / 2009-06-24 20:41
nie napisałam, że na formularzu ma być napisane : Rodzic -neg. co przed dyrekcją ma mnie przedstawić jako rodzica nie chcącego skorzystać z takiej pomocy
sag / 83.11.92.* / 2009-06-26 17:50
czy coś więcej

Najnowsze wpisy