Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tadeusz Mosz: Gilowska nie jest niezastąpiona

Tadeusz Mosz: Gilowska nie jest niezastąpiona

Money.pl / 2006-05-13 11:15
Wyświetlaj:
mufloni / 2006-05-15 16:34
Nie wiem kto odpowiada za wpisanie do tego Forum treści tego wywiadu, ale jeśli " wywiadowca" - to radzę Panu parę konsultacji u naszych profesorów od języka mówionego i pisanego, a na pewno pisanie po polsku, a nie po "polskiemu" nabierze rumieńców !!!
Wszak fora o ekonomicznym charakterze również zobowiązują do stosowania zasad gramatyki języka polskiego zarówno w mowie jak i piśmie, szczególnie na forum publicznym !!!
mufloni / 2006-05-15 16:22
Jak nie potrafisz napisać rzeczowego komentarza - to lepiej nic nie pisz "ekonomisto" !!!
nes / 83.8.94.* / 2006-05-14 13:18
Gwarantem stabilności są terz firmy, które zaczęły płacić na poziomie europejskim aby ochronić się przed odessaniem pracowników.
manolo / 83.22.246.* / 2006-05-13 11:15
Wypowiedż p. Mosza jak zazwyczaj ,rozsądna i spokojna. Ja też mam nadzieję ,że rozsądek wśród obecnie rządzących zwycięży. Czy jednak tak powinno być? Dojrzałe społeczeństo powinno umieć rozróżniać ziarno od plew i zamiast ekonomicznych magików wybierać ludzi kompetentnych. Brak transferów społecznych w wymiarze zapowiadanym w kampanii wyborczej spowoduje upadek iluzji pt "soldarna gospodarka". Może wtedy przyjdzie otrzeżwienie i zacznie się gospodarka normalna, taka oparta na ekonomicznych prawidłach.
bb / 83.24.152.* / 2006-05-13 16:49
Nadzieja to za mało!! A w ogóle jest jej wszędzie za dużo. Trzeba mieć pewność. P. Mosz jak zwykle mówi dużo i spokojnie,nudnie i nierozsądnie. Za długo w tv mami swoistymi, dziwnymi proroctwami - jeśli nie będzie padało to będzie świeciło słońce. Aż dziw bierze, że ktoś jeszcze ma ochotę posługiwac się Jego opiniami.
rosa / 2006-05-14 21:02 / Bywalec forum
Mam nieco inne zdanie na temat pana Mosza. Wnioskuję, że bb jest mocnym zwolennikiem obecnie rządzących i uwaze że jezeli ktoś gdzieś pracował poprzednio to teraz już nie może i trzeba go dyskredytować. Tak zrozumiałem tą wypowiedż - czy błędnie?

Najnowsze wpisy