tanie mieszkanie warszawa

koperek060 / 2011-11-09 08:45
Chcemy zakupić własne M2, jednak ceny nieruchomości w stolicy bardzo nas przytłaczają, może wiecie gdzie szukać taniego mieszkania w Warszawie? Jakie rejony brać pod uwagę? rynek wtórny czy pierwotny mieszkań bardziej się opłaca?
Wyświetlaj:
Dawido265 / 85.28.144.* / 2015-01-07 12:40
Czy to forum jest wciaz aktywne? Pisze, poniewaz planuje kupic mieszkanie, ale nieo poza Warszawa. Biore pod uwage Pruszkow, co o tym sadzicie? Czy ktos ma cos wspolnego z deweloperem JanPul? Bo wlasnie ich inwestycja by mnie interesowala. Wizualnie mi sie bardzo podoba, to chyba cos czego szukam, ale widzialem w necie rozne komentarze, co prawda sprzed kilku lat, no ale jednak i nie wiadomo co myslec.
patiks / 212.96.244.* / 2015-05-11 09:33
Mieszkania w Warszawie są strasznie drogie. Dla porównania macie Radzymin i osiedle Akacjowa Aleja - tam się zainteresujcie. Nowe mieszkanie w tej okolicy nie musi kosztować kosmiczne pieniądze - kwestia szukania w odpowiednim miejscu.
diakon / 212.96.244.* / 2015-05-07 11:11
To zależy od budżetów. Pod inwestycje to bardziej hale magazynowe. JARTOM wam coś mówi? Generalnie warunki pod inwestycje są znakomite, wszystko jednak wymaga wykorzystania czasu.
Dawido265 / 85.28.144.* / 2015-01-07 12:37
Czy to forum jest wciaz aktywne? Pisze, poniewaz planuje kupic mieszkanie, ale nieo poza Warszawa. Biore pod uwage Pruszkow, co o tym sadzicie? Czy ktos ma cos wspolnego z deweloperem JanPul? Bo wlasnie ich inwestycja by mnie interesowala. Wizualnie mi sie bardzo podoba, to chyba cos czego szukam, ale widzialem w necie rozne komentarze, co prawda sprzed kilku lat, no ale jednak i nie wiadomo co myslec.
Mikako / 2014-12-28 21:48
Skorzystałam z pośrednictwa Home Brokera. Zaproponowali mi mieszkanie z rynku pierwotnego na Mokotowie. Cena za metr 6500. Kupowałam we wrześniu 2014.
jaki833 / 83.20.105.* / 2014-08-18 10:03
jeśli dalej szukacie bądź ktoś inny byłby zainteresowany.
To właśnie na sprzedaż wystawiłem
http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-Sprzedam-dom-mieszkanie-Mieszkanie_Warszawa_Mokotow_Iberyjska-10-124-517831
HubertWwa / 5.184.209.* / 2014-07-14 15:08
ja to nigdy nie byłem przekonany do tych z rynku wtórnego – oczywiście oglądaliśmy z żoną jak szukaliśmy swojego lokum ale to wszędzie tak wyglądało że się za głowę łapaliśmy. Jesteśmy zakochani w pradze południe ale żeby tu kupić "używane" mieszkanie w dobrym stanie to chyba trzeba by chodzić od bloku do bloku i oglądać każde po kolei... Dlatego zdecydowaliśmy się na osiedle na międzyborskiej 11. Czysto i schludnie. Wzięliśmy znanego technika na odbiór i sam przyznał że jak na stan deweloperski to dobry stan :) Nie trzeba było robić remontu :D już w zasadzie można mieszkać bo na czas urządzania się mieszkamy u moich rodziców ale czekamy aż wszystko będzie tip top – kwestia tygodnia więc niedługo parapetówka:)
mela187 / 84.10.10.* / 2014-06-11 15:17
Ja wpadłam ostatnio na oferte bardzo tanich domów w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego w miejscowości Serock. Lokalizacja jest rewelacyjna bo to tylko 20 minut od Warszawy.
monia0911 / 2014-10-08 15:00
http://www.dozbud.pl/inwestycje/9-zabki-osiedle-san-marino/lokalizacja
tutaj masz ząbki - może nie jest najbliżej do zalewu ale i tak szybciej jedziesz niż z warszawy
(omija się wszystkie korki dzięki czemu jesteś na miejscu wcześniej)
Marika244 / 79.185.142.* / 2014-10-20 13:28
Też jestem zainteresowana ich ofertą. Jedyne co jest dla mnie pytaniem, czy kupię czy póki co skończy się na wynajmie. Mieszkania też wynajmują :)
yuaaa / 5.174.89.* / 2014-06-19 23:28
ja bym się na Twoim miejscu rozejrzała za rynkiem pierwotnym, ja nie chciałabym osobiście ładować się we wtórne, bo to dla mnie strata pieniędzy. Patrz bezpośrednio na oferty deweloperów, takie jak np. te http://www.milowicz-development.pl/?page=aktualne i sobie porównuj, chyba tak będzie najprościej
trotylos / 83.17.94.* / 2014-09-03 08:49
a ja jestem za rynkiem wtórnym, rynek pierwotny to jak dla mnie kupowanie kota w worku. nie wiadomo jakich się będzie miało sąsiadów, kto będzie zarządcę, a tak to wszystko jest z góry ustalone i przychodzi się, że tak powiem, "na gotowe". a sąsiadów nie zmienisz. ze zmianą firmy zarządzającej też może być trudno... nam po wielu, wielu miesiącach udało się zmienić starego zarządcę na status nm i powiem wam, że przypominało to walkę na śmierć i życie.
vasil87 / 2014-07-17 19:54
Ale przecież ta lokalizacja nad Zalewem Zegrzyński to jest rynek pierwotny. Jak rozumiem chodzi o ofertę od firmy Dozbud, bo oni tam stawiali osiedle domków.
bezstonny / 94.254.148.* / 2013-12-22 22:12
Duzo osob chwali JWC. Zastanawia mnie jedno... czy sa to osoby stronnicze majace jakis cel w promowaniu tego developera, czy po prostu nie maja zielonego pojecia jakie sa realia. Ceny u niego sa rzeczywicie okazyjnie, jednak na jakosc wykonczenia, pozniejsze eksploatowanie tego mieszkania i tak sa grubo zawyzone. Po postu cena za m2 w skali 1-10 jest 7 natomiast jakosc w tej samej skali to juz nietety 3
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Alfredus / 89.66.221.* / 2013-12-05 23:01
Bardzo fajne oferty są tutaj: http://www.nadbrzegiemczarnej.pl tanio to na pewano, poza tym miejscówka na spędzenie reszty życia chyba najlepsza do wyboru :)
m_agda2 / 2014-08-20 10:28
Jeżeli chodzi o szukanie mieszkania, to nigdy nie jest to prosta sprawa. Z racji tego, że najbardziej mnie zawsze męczyły wszystkie kwestie związane z okolicą, zaczęłam szukać lokum nieco niestandardowo, bo po zdjęciach (http://www.okolica.pl/mieszkanie/sprzedam/wszystkie/warszawa/bemowo/) i muszę przyznać, że jest to spore ułatwienie - wszystko jest jasne i wiesz, na co się piszesz. Polecam wszystkie serwisy działające na tej zasadzie! ;)
jankar80 / 2013-11-26 20:13
Ja polecam zapoznać się z ofertami z rynku wtórnego. Czasem można upolować całkiem fajne mieszkania niewymagające remontu i umeblowane, praktycznie gotowe do zamieszkania. Bo raz to zakup a dwa koszty remontu, na który czasem trzeba dołożyć drugie tyle i nie wspomnę o użeraniu się z ekipami remontowymi. Popatrz sobie na ofertę mieszkań na stronie http://mieszkania.dragowski.pl/ może znajdziesz coś dla siebie w dobrej cenie.
edyta222 / 37.31.171.* / 2013-12-05 13:32
To zalezy jeszcze o jakich mieszkaniach z rynku wtórnego mówimy.Ale ja musze powiedzieć ze jednak woel kupić już nowe i urządzić je po swojemu.
WithinkaT / 153.19.200.* / 2013-10-24 21:52
W porównaniu do moich rodzinnych Mazur, mieszkania w Warszawie sa strasznie drogie. Jak zukalam z kolezankami mieszkania po studiah to posilkowalam sie roznymi stronami deweloperskimi. Jedna z takich byla www.BiuroNajmu.pl. Moze znajdziesz cos dla siebie:)
gini941 / 109.231.7.* / 2013-09-18 11:19
JWC organizuje teraz wyprzedaż mieszkań 2 pokojowych na Osiedlu Lewandów Park. Z tego co się orientuję można się jeszcze załapać , może więcej info tutaj jest www.naszeosiedla.pl
leon_ / 89.230.199.* / 2013-09-18 17:15
widziałem właśnie tę ofertę, ciekawe jaki metraż bo cena jak dla mnie zadowalająca 220tys to niedużo
wiktor535 / 89.79.148.* / 2013-08-29 21:08
A co powiecie o tym developerze ? http://www.agenadevelopment.pl/kamienna/ bardzo odpowiada mi ta lokalizacja - no i wygląd fajny, jestem raczej zdecydowany
taraś / 81.190.144.* / 2013-08-28 13:50
dwa razy mi się dodało :) sorki za zamieszanie
gadomsky / 81.190.144.* / 2013-08-28 13:48
Cóż, ceny mieszkań w stolicy zawsze były wyższe niż przykładowo w Lublinie, czy Szczecinie, ale taka już specyfika tego miejsca. W tym roku i tak jest o wiele lepiej, bo na rynku pierwotnym mieszkania tanieją, w porównaniu do poprzednich lat ten rok jest dobrym czasem na zakup własnego M. ja osobiście polecałbym południową pragę, ponieważ dzielnica się rozbudowuje, sporo się tam dzieje, powstają nowoczesne budynki, osiedla, apartamentowce. wszystko zależy również od tego, czy wasze mieszkanie ma być np. blisko miejsca pracy. ale jeśli to nie ma aż takiego znaczenia, to Praga Południe jest naprawdę dobrym rozwiązaniem - chicho i spokojnie, wszystko pod nosem, całkiem nieźle skomunikowana z resztą miasta. Jak już wspomniałem mieszkania od deweloperów można teraz dostać w korzystnej cenie (nie jest już tak, że różnica między rynkiem wtórnym wynosi grube tysiące). Przykładowo Tryboń PPI w nowym bloku przy Osowskiej na Pradze południe mieszkania ma już od 7.500 zł/m2. I jest to wysoki standard! Więc ceny nie są kosmiczne i można kupić naprawdę funkcjonalne i świetnie wykończone mieszkanie.
taraś / 81.190.144.* / 2013-08-28 13:47
Cóż, ceny mieszkań w stolicy zawsze były wyższe niż przykładowo w Lublinie, czy Szczecinie, ale taka już specyfika tego miejsca. W tym roku i tak jest o wiele lepiej, bo na rynku pierwotnym mieszkania tanieją, w porównaniu do poprzednich lat ten rok jest dobrym czasem na zakup własnego M. ja osobiście polecałbym południową pragę, ponieważ dzielnica się rozbudowuje, sporo się tam dzieje, powstają nowoczesne budynki, osiedla, apartamentowce. wszystko zależy również od tego, czy wasze mieszkanie ma być np. blisko miejsca pracy. ale jeśli to nie ma aż takiego znaczenia, to Praga Południe jest naprawdę dobrym rozwiązaniem - chicho i spokojnie, wszystko pod nosem, całkiem nieźle skomunikowana z resztą miasta. Jak już wspomniałem mieszkania od deweloperów można teraz dostać w korzystnej cenie (nie jest już tak, że różnica między rynkiem wtórnym wynosi grube tysiące). Przykładowo Tryboń PPI w nowym bloku przy Osowskiej na Pradze południe mieszkania ma już od 7.500 zł/m2. I jest to wysoki standard! Więc ceny nie są kosmiczne i można kupić naprawdę funkcjonalne i świetnie wykończone mieszkanie.

Najnowsze wpisy