tanie zamienniki

smerficzek / 2010-06-07 05:26
Co sądzicie o tanich zamiennikach do druklarek? Nie mam już pieniędzy na zakup oryginałów i pomyślałam o jakiejś alternatywnie. Dużo słyszałam o tych z doktortusz.pl, podobno sa nie tyko tanie ale również dobre. Czy mogę ich używając popsuć drukarkę?
Wyświetlaj:
michaliwardzyk / 217.138.220.* / 2023-08-04 14:30
tak, polecam, działają tak samo, a są tańsze
jeszczeniemilioner / 2010-06-07 11:03
Tanie zamienniki są dobre bo są tanie :P :P Ja już od dłuższego czasu drukuje tylko na zamiennikach, bo kupowanie oryginałów się po prostu nie opłaca. Ale trzeba uważać i nie kupować tych najtańszych na aukcjach w necie, bo ich wydajność jest bardzo niska. Co do tej stronki, to możesz śmiało brać od nich tusze. I nie bój się, że coś się stanie Twojej drukarce. Nic jej nie grozi.
smerficzek / 2010-06-07 13:29
Dobrze ,że doczytałam do końca , bo już ci miałam odpisać- tanie zamienniki są dobre, bo tanie-elokwentnie:) Dzięki za radę, teraz mogę śmiało kupować:) Świadomość,że nie zaszkodzę drukarce jest dla mnie bardzo cenna:)
jeszczeniemilioner / 2010-06-08 10:02
moja elokwencja była zamierzona :P a o drukarkę nie masz się co bać, bo te tusze sa naprawdę dobrej jakości, a są czasami o połowę tańsze od oryginałów. Ale na aukcjach nie kupuj, bo nie tylko mogą być mało wydajne ale też mogą się rozlewać i to może Ci uszkodzić drukarkę. A na pewno Ci ją zapaskudzi.
aceder / 83.11.202.* / 2023-06-26 13:44
Kupuje http://www.agigo.pl/zalety-stosowania-urzadzen-wielofunkcyjnych-w-biurach/ dla mnie najważniejsza jest jakość.
creativemoney / 2010-06-08 09:47
Zdecydowanie kupuj u nich zamienniki - maja bardzo dobra jakość i długo można na nich drukować. Właściwie nie zobaczysz różnicy przy druku. Co do drukarki to nie popsujesz jej korzystając z zamienników, mi się to przynajmniej nie zdarzyło a korzystam z nich od skończenia pierwszego oryginalnego tuszu.
papierowka / 2010-06-09 13:38
Tak zachwalacie te zamienniki, ja niestety miałam złe doświadczenia, ale faktycznie może dlatego, że kupiłam na aukcji. Sporo drukuje i niestety koszty utrzymania mojej drukarki powoli przekraczają moje możliwości finansowe. Kojarzycie ile trwa przesyłka takiego zamiennika z tego sklepu? Chyba zainteresuję się tematem, bo akurat widzę zamiennik do mojego modelu, a cena i Wasze opinie mnie zachęciły.
creativemoney / 2010-06-10 09:34
Zależy jaka opcję zamówisz - w doktortusz.pl można zamówić kurierem, poczta, albo odebrać samemu - więc czas wysyłki zależy od tego co wybierzesz. Koszt to od 12 do 20zł więc to tez zależy od Ciebie,a le obsługa jest bardzo profesjonalna więc nie ma się czym p[przejmować.

Najnowsze wpisy