Forum Forum dla firmKadry

Targi pracy tylko dla gejów

Targi pracy tylko dla gejów

Money.pl / 2010-03-08 10:13
Komentarze do wiadomości: Targi pracy tylko dla gejów.
Wyświetlaj:
Rob Roy / 194.169.228.* / 2010-03-11 09:11
Od tysiącleci, od zarania byli i bedą KochajĄcy inaczej...
Problemem jest ich dążenie nie tyko do akceptacji w społeczeństwach ale do przejęcia prymatów i przewodzenia. Hałaśliwe marsze z podkreślaniem rzekomej dyskryminacji z ekplozją wyuzdania, seksu jako treści życia... Dążenie do akceptacji poprzez prawo w obszarach, które nie są zgodne z naturą. Zawieranie małżeństw i adopcja dzieci to równia pochyła dla tych jednostek w społeczności. Nie da się na siłę wymuszając prawo zdobyć akceptację. Nie da się tworzyć rodzin adoptując dzieci wymagające dla poczęcia i wzrostu uczucia zarówno od kobiety jak i męższczyzny. Żadne invitro nie zastapi miłości Rodziców. Klony to nie będą ludzie. Pozbawiny uczuć twór skrzywdzony od poczęcia... Nikt poza Bogiem nie jest w stanie zmienić biologicznych kanonów Natury gdyż wówczas przestaniemy być ludźmi...
Nie ma alternatywy dla Rodziny złożonej z ojca i matki. Sami mieliście i ojca i matkę. Nie usiłujcie na siłę unieszczęśliwiać dzieci... Akceptujcie siebie jakimi jesteście bez wyuzdania i seksizmu jako treści nie zycia lecz śmierci... O "kulturze śmierci" wielokrootnie mówił do nas JPII...
Chciejcie BRACIE I SIOSTRO ŻYĆ, AKCEPTUJĄC SWOJĄ ODMIENNOŚĆ.
XYZ LGBTQ / 62.29.251.* / 2010-03-10 16:38
a dla lesbijek to juz nie?? dlaczego tytul jest mylacy?
hmm jawna dyskryminacja jest co, co piszecie – te obrzydliwie agresywne komentarze świadczą o tym, ze takie targi przydalyby się zwłaszcza w tym polskim piekiełku.
Zastanowcie się ile lesbijek, gejów, osób biskesksualnych ukrywa swoja orientacje – także, a zwłaszcza w pracy. I jakie ma to konsekwencje (negatywne!)- także dla pracodawcy. Nie trzeba być jakos szczególnie bystrym by na to wpaść.
anty_ / 217.172.233.* / 2010-03-09 05:26
to jest jawna dyskryminacja nie-gejów!!
HAK / 79.186.171.* / 2010-03-08 17:33
CZEMU PISZECIE GEJOW ,A NIE PEDERASTOW?OD WIELU ,WIELU WIEKOW ,HOMOSEKSUALIZM NAZYWA SIE PEDERASTIA. WIEC TRZEBA NAPISAC '' TARGI DLA PEDERASTOW.''TAK BEDZIE POPRAWNIE ZGODNIE ZE SLOWNICTWEM ENCYKLOPEDYCZNYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
835 / 88.199.162.* / 2010-03-08 10:34
CZY DOCZEKAMY SIĘ TARGÓW PRACY TYLKO DLA PEDOFILI ?
sory caps lock mi się załączył.
janiszek72 / 2010-03-08 10:15 / Tysiącznik na forum
Przejadę się tam na rowerze. Urwał mi się pedał, może na tych targach znajdę części zamienne. Niedługo otworzą się sklepy tylko dla gejów, knajpki i przedszkola, żłobki, szkoły i wyższe uczelnie tylko dla gejów. Protestuję i chcę równości w traktowaniu przez gejów heteroseksualistów. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
konserwa / 2010-03-08 10:13 / Tysiącznik na forum
Serdecznie zapraszam do mojej firmy pod warunkiem, że wyleczą się ze swojej przypadłości (choroby). Do połowy lat 80tych była to jednostka chorobowa i nią została mimo prób zmiany tego przez tzw. poprawność polityczną.
zal mi was / 85.221.154.* / 2010-03-08 13:21
tak,a kobieta też wg większość was była podczłowiekiem.
jak to jest pochodzić od podczłowieka?

Najnowsze wpisy