Taśmy Gudzowatego

Money.pl / 2006-10-20 09:16
Komentarze do wiadomości: Taśmy Gudzowatego .
Wyświetlaj:
zomo / 83.17.92.* / 2006-10-23 12:01
śmiecia wyborczego przestałem czytac lata temu jak zobaczyłe w książce Kiszczaka zdjęcia z Magdalenki a na nich Wałęsa, Michnik chlają gorzałę z ubecją. A później wielokrotnie Michnik sie afiszował przyjaźnią z Czesławem Kiszczakiem. Z Jaruzelskim też sie obcałowywał. Wogóle super gość, no nie!!!
brrrrrrrrrr
pepegi / 213.48.102.* / 2006-10-20 17:00
Gudzowaty nie jest durniem, bo jakby był, to miałby durne dzieci, a nie ma (syn młody laureat World Press Photo).
Gudzowaty poszedł do Michnika za interesem, tak jak Rywin, tylko trochę później.
Nauczony doświadczeniem Rywina nagrał wszystko, na wszelki wypadek, zresztą oczekując tego samego od tow. Michnika.
Wypuścił smród teraz, bo toczy się sprawa jego zastraszania, w którą są zamieszane najwyższe osoby w państwie. Dlatego potrzebuje, żeby mu gazeta drukowała materiały.
Nagrań jest dużo więcek i jeśli Adaś nie zrozumie aluzji, pójdą dalsze.
A o co chodzi?
Ano o to, że odstawili Gudzowatego od misternie ułożonego planu budowy Jamału2, gdzie Gudzowaty ma decydujące 2%, po 49% mają gazprom i pgnig. Aleksander wielki postanowił, że w tej sprawie będzie pośredniczył Kulczyk - ten, który rozmawiał w sprawie mostów energetycznych z Ałganowem w Wiedniu...
Gudzowaty nie może swej porażki przeżyć. Wszyscy go zostawili, gazprom ma w tyle, nikt nie drukuje artykułów.. W tej sprawie poszedł do Michnika i tak sobie gaworzyli.
Przy okazji wyszło, jak to dzielnie Adaś pi****** w czapkę ludzi honoru.

Sprawa to nie żarty, Gudzowaty przez dwa lata prawie nie wychodził ze swojej nory na wsi. To raczej nie brak pracy a zwykły strach. Ochroniarze w pancernym bmw nic mu nie pomogą.

Tak wygląda zderzenie wschodu z zachodem oraz komuny z kapitalizmem. To jest gangsterka czystej wody, a masa i kiełbasa przy tych bohaterach to dzieciaki.

Ciekawe, kiedy to zdejmą. (to portal Adasia)
patriot / 148.81.129.* / 2007-04-01 23:24
tatus-Gudzołek kupuje synkowi nagrody a wczesniej zdjecia... kupic mozna jak widac wszystko nawet wrazenie posiadania syna artysty... hehe. Zalosne. Po tym co przeczytalem widac ze nie masz pojecia o co chodzi a Adas M... ssie "kaktusy" ludziom honoru (albo horroru - tak by ich zwali w stanie wojennym) . Narzędzie propagandy Adasia bedzie pisalo "obiektywnie" w obronie swojego goebelsowskiego ojczyma... bo jesli gazeta upadnie to gdziez podzieja sie jego klarierki?:)))
DA-old / 195.225.71.* / 2006-10-20 19:11
Tylko kto Ci w to uwierzy. Przypną ci kotylion badacza teorii dziejów i tyle. Bo nikt w tym bałaganie nie chce grzebać w ekskrementach wylewanych przez ostatnie 20 lat. Lepiej udawać, żę w Polsce jest wszystko Ok. A jak coś w tym idealnym świecie może być niedobre, to z pewnością obarczy się za to Kaczyńskich......
pepegi / 193.219.28.* / 2006-10-21 10:31
kotylion mam z tyłu.
Każdy wierzy w co zechce, tekst napisałem na podstawie jawnych, dostępnych faktów. Kto chce, niech myśli.

A kto nie chce niech dalej zajmuje się semantyką Michnika.
Wielki Defekator / 217.96.36.* / 2006-10-20 15:20
Niezwykle wysoki poziom rozmów zaprezentowali obaj panowie z "elyty" intelektualnej i finansowej. Cytuję:
Michnik: Ja ich p******* w czapkę
Gudzowaty: Na ch** go trzymasz u siebie

i wiele innych
---------------------
- Ale winko super
- No
keskese / 2006-10-20 22:28 / Reprezentacja Polski
:))))))))))))
kiedyś zbigniew herbert powiedział o michniku że to jest człowiek złej woli. a michnik z koleji mówił o kiszczaku że to jest człowiek godny zaufania. i żę p******li w czapkę. moje pytanie - dlaczego wy k********wa czytacie gazetę wyborczą i jakie my k*******wa mamy elyty w polszy? przecięż w polsce każdy jąkała to bandyta !! a sepleniących nie wspomnę...
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-10-20 23:10
keskese,
Każdy, kto przeczytał ten wątek - widzi, że Michnik kłamie.
Ale twoje burackie wypowiedzi nie pomagają temu, by rozsądni ludzie mogli się z tą brutalną prawdą oswoić.
rybka / 2006-10-20 10:15 / Tysiącznik na forum
Z tego kraju to sie powoli takie małe studio nagrań robi.
Jakby się Michnik z Gudzowatym dogadał, to mógłby dla podreperowania Wyborczej, zamiast książek dodawać ciekawe słowo mówione. Autorów i aktorów takich materiałów ostatnio się namnożyło.
Alf12 / 195.116.98.* / 2006-10-20 11:10
Niedługo to potrwa.Za kilka lat czeka nas gospodarcza zapaść w wegierskim stylu wtedy politycy zajmą sie wreszcie gospodarką.
www.bezrobotny.blogspot.com
DA-old / 195.225.71.* / 2006-10-20 19:16
Aleś się chłopie naczytał tej Wyborczej, zę na mózg Ci padło...Nie wiem jak można porównywać obecną sytuację na Węgrzech z tym co dzieje się w Polsce? To kompletne nieporozumienie...
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-10-20 09:52
"No i zostałem zdemaskowany. Przyznaję tedy publicznie i bez bicia: spotykałem się kilkakrotnie z prezesem Gudzowatym. Jednak prawdziwe tajemnice podczas tych rozmów pisaliśmy na kartkach, nie zostały one zarejestrowane.

Teraz wyznam całą prawdę. Otóż, działając na polecenie Antoniego Macierewicza, wymusiłem od Aleksandra Gudzowatego łapówkę, którą opłaciłem wynajętych zabójców Leszka Millera. Inspiratorem moich działań był Andrzej Lepper, którego namówił do tej pożałowania godnej akcji Jarosław Kaczyński. Był to z jego strony niski odwet za to, że uprawiałem seks z jego kotami, najpierw w szafie Lesiaka, a potem w wannie ministra Wassermanna - ironizuje A. Michnik."

Przy całej mojej antypatii do PiSu - to Michnik jest po prostu żałosny. Jeśli chwyta się tak rozpaczliwych prób ośmieszania tej sprawy - to ośmiesza jedynie siebie i daje dowód, że coś tu bardzo mocno śmierdzi.
kot w butach / 83.27.17.* / 2006-10-20 12:29
Brawo Panie Adamie! Ale z tymi kotami to Pan deko przesadził, nie trzeba było ich dmuchać, przecież mógł Pan się spodziewać, że właściciel będzie zadrosny, a zazdrosny mężczyzna jest zdolny do wszystkiego.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-10-20 13:50
To Michnik jest zdolny do wszystkiego. Zastanawiam się tylko, w imię czego. I mam małą prośbę do Moderatora o nieusuwanie tego odnośnika - ponieważ to świadectwo prawdy, a ponoć prawda nas wyzwoli:

http://www.e-upr.org/?action=show&object=article&id=14510

Zadam parę pytań pomocniczych:
1. Czy to przypadek, że akurat piąte miejsce w rankingu dziewięciu partii zostało wyczyszczone?
2. Co było tego powodem?
3. Czy można było zakładać, że ten fakt się nie wyda?
4. Dlaczego mimo to warto było się na to zdecydować?
5. Czy świadomość, że dowie się o tym jedynie promil czytelników uprawnia do takich zachowań?

O ile pominięcie jakiejś partii w sondażu można jeszcze próbować jakoś bronić, to jest jeszcze skojarzona z nią druga "pomyłka", czyli zamiana:

Inny Kandydat - 2,4% na
Inna partia, trudno powiedzieć - 6,2%

Ten przyrost procentów nie pozostawia absolutnie żadnych złudzeń. Dwie "pomyłki" i to ściśle ze sobą skorelowane. Kto ma rozum - ten nie potrzebuje nic więcej.

Mam nadzieję, że to brzydkie kłamstwo zostanie rozpropagowane - tak, jak na to zasługuje. Internet to jednak Potęga.
Renne14 / 195.116.98.* / 2006-10-20 11:12
Przerzuciłem sie z Wyborczej na Dziennik i nie żałuje
wwww.samochodyitunning.blogspot.com
tatko / 2006-10-20 12:49 / Tysiącznik na forum
Też przerzuciłem się z GW na Dziennik...Ale po dwóch miesiącach ponownie przerzuciłem się na GW. Tak rzeczowo mało która gazeta przedstawia problemy społeczno-politycze, a na dodatek potrafi poruszać się w ekonomii......
bubu / 83.143.138.* / 2006-10-20 21:04
tatko zlituj się! GW potrafi poruszać w sprawach ekonomii? Chyba masz na myśli artykuły pisane jako peany na rzecz L.Balcerowicza. Nie robi zresztą tego za darmo.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-10-20 12:50
szkoda tylko, że kłamie i fałszuje sondaże przedwyborcze...
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-10-20 12:14
Po tym, jak zobaczyłem na własne oczy, jak GW potrafi sfałszować wyniki sondaży przedwyborczych, to jeśli już kupuję - to wyłącznie Dziennik. W imię zasad, ...
bikP / 193.201.167.* / 2006-10-20 09:16
moim zdaniem Michnik wypadł na tych nagraniach bardzo dobrze, nie ma się czym martwić, przecież powtarzał, że informacje mogły być uzyskane ze źródeł zbliżonych, a nie, że ktoś ich inspirował. Jeśli artykuły w wyborczej nie były sprawdzane - to bład, ale z drugiej strony, jak powiedział Najsztub - wielokrotnie powtarzał Gudzowatemu, że powinien przedstawiać kontrargumenty, jeśli to co pisała wyborcza było niezgodne z prawdą. Gudzowaty tego nie zrobił. Pomyślcie dlaczego. I ostatnia sprawa, jeśli ktoś uważa, że dwie prywatne osoby rozmawiające o sprawach państwa, mogą być nagrywane, to chyba mu się coś pop****. Niedługo dojdzie do takiej sytuacji, że będą nagrywali mnie, jak narzekam z przyjaciółmi na obecny stan finansów państwa, czy też beznadziejny rząd, ktory zamiast wykorzystać wzrost gospodarczy na ciężką - ale niezbędną - reformę finansów, ciągle lata za teczkami i szafami... Mam 25lat, uważam się za patriotę, ale mówiąc szczerze mam już w dupie, czy ktoś, coś...skupmy się na tym co jest Teraz!!!
Mezon / 80.55.8.* / 2006-10-21 12:41
To badzo typowe myślenie "szczeniaka" (bez obrazy!): " Zapomnijmy o przeszłości, myślmy o przyszłości". To dewiza tych, którzy w tej "przeszłości" upaprali się po uszy. Dzisiaj widzą, że nie tak łatwo schowaćsię za tarczą kombatancką. A ta na naszych oczach topnieje. Jest nadzieja (a już to widać), że "kombatanci" wkrótce zaczną się sami zjadać. Jeśli młodzież nie widzi jak mocno "dzisiaj" i "jutro" tkwi we "wczoraj" to winę można zwalić na niski poziom matematyki w szkołach średnich (bo ta uczy logiki). To właśnie środowisko GW i spółki naiwnie myślało, że da się to goowno schować pod pierzynką. Jas Was młodzieży to wkurza to chociaż wiedzcie, kto Wam tę bombę z opóźnionym zapłonem sprezentował.
rybka / 2006-10-20 10:18 / Tysiącznik na forum
Słusznie prawisz, ale "rząd historyków" musi toczyć swoją krucjatę, bo bez tego nie może istnieć. I rząd ten skupia się na tym co jest teraz; Teraz K.... My!
obywatel / 213.77.56.* / 2006-10-20 09:57
Mam 30 lat i tez mam w doopie to co kryje sie w teczkach i szafach - skutecznie juz zostalo to zohydzone. Pamietam tamte czasy i mysle ze dzisiejsza awantura odnosi sie do ludzi, ktorzy mysleli ze w zwiazku z tym iz byli w "opozycji" musza miec z tym zwiazane "granty". Awantura byla spora i przypominam - wtedy PC mialo poparcie podobne do obecnego LPR. Bardziej interesuje mnie jak bede zyl w nastepnym roku - zlotowka (kredyt), podatki i moj rozwoj (co jest tozsame z rozwojem mojej rodziny). Ostatnio rozwazam czy czasem moich oszczednosci nie zamienic w waluty i schowac do szafy, boje sie ze ta banka mydlana peknie i rachunek za zabawe tych ludzi zaplaca zwykli ludzie.
Zippa / 83.9.41.* / 2006-10-20 12:55
Ktos kto zaprasz kogos na trzy obiady w tej samej sprawie musi miec w tym interes.Taki interes mial Michnik do Guzowatego-przestane zle pisac o Twojej firmi jesli mi za to zaplacisz. Mimo ze Michnik mial juz doswiadczenie w podobnej sprawi e z Rywinem dal sie zlapac w mysl przyslowia " Kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada"
Zippa / 83.9.41.* / 2006-10-20 12:55
Ktos kto zaprasz kogos na trzy obiady w tej samej sprawie musi miec w tym interes.Taki interes mial Michnik do Guzowatego-przestane zle pisac o Twojej firmi jesli mi za to zaplacisz. Mimo ze Michnik mial juz doswiadczenie w podobnej sprawi e z Rywinem dal sie zlapac w mysl przyslowia " Kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada"
Zippa / 83.9.41.* / 2006-10-20 12:55
Ktos kto zaprasz kogos na trzy obiady w tej samej sprawie musi miec w tym interes.Taki interes mial Michnik do Guzowatego-przestane zle pisac o Twojej firmi jesli mi za to zaplacisz. Mimo ze Michnik mial juz doswiadczenie w podobnej sprawi e z Rywinem dal sie zlapac w mysl przyslowia " Kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada"
Zippa / 83.9.41.* / 2006-10-20 12:55
Ktos kto zaprasz kogos na trzy obiady w tej samej sprawie musi miec w tym interes.Taki interes mial Michnik do Guzowatego-przestane zle pisac o Twojej firmi jesli mi za to zaplacisz. Mimo ze Michnik mial juz doswiadczenie w podobnej sprawi e z Rywinem dal sie zlapac w mysl przyslowia " Kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada"

Najnowsze wpisy