Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Teczka prezesa PiS przedmiotem prokuratorskiego śledztwa

Teczka prezesa PiS przedmiotem prokuratorskiego śledztwa

Wyświetlaj:
LP / 83.135.158.* / 2006-06-04 12:08
Pisząc komentarze na tym fortalu zkazujemi się sami na
Niespodzianki,gdyż co "ciekawsze komentarze" znikają razem z
Artykutem.Wczoraj rano napisałem komentarz na temat
Teczki osobowej Kaczyńskiego.Artykuł zniknoł.Po godz 15 pokazał się znowu w zmodernizowanej formie bez tych komentarzy.Możemy się zapytać REDAKTORA-CENZORA dlaczego wspiera/ tuszuje/ POLITYKE
która nie przystważa nam DUMY I CHWAŁY, a raczej obraża
naszych przodków czyniąc z Nich naiwniaków i frajerów którzy walczyli: NIE O TAKą POLSKę !!!!!!!!
Widocznie zapominają że my nie mamy obowiązku prosić ich o to co wynika z ICH OBOWIąZKU LIJALNOśCI SŁUżBY do OBYWATELI TEGO KRAJU ,a nie Fałszywej lojalności do Rządów
Improwizujących i uzurpujących sobie niesłusznie prawa do
prezentowania Nas na w TAK śmiesznych formach/ Zapomnieli widocznie że wybory to był
tylko etap KREDYTOWEGO otrzymanego zaufania na Czas Wyborów do kandydata który
swoją PRZYSIęGą zobowiązuje się do przestrzegania
nienagannych zasad moralnych i etycznych jako wykładni w
swojej SŁUżBIE do OBYWATELI Tego KRAJU.
A tym samym nie jest to ULTIMATUM dla Nas jako obowiązek zrzekających się INNYCH PRAW TWORZąCYCH DEMOKRACJE W TYM KRAJU. To że nie wszyscy się tutaj
wypowiadają to jeszcze nie znaczy że tak nie czują i nie
rozumieją jako swój patryjotyczny obowiązek .
Dla tych co podobnie rozumieją mój komentarz pisze jeszczeraz:
Ja skomentowałbym ten WYBRYK KACZYżSKIEGO takim starym tekstem piosenki:
"chcecie to wierzcie ,chcecie nie wierzcie".
Cytat z wypowiedzi Kaczyńskiego:" Bo dla mnie takie
wyjaśnienia:
po prostu nie przywiązywałem do tej sprawy wielkiego
znaczenia.Nie interesowałem się teczką. "
To jest niczym innym jak świdectwem pełnego
lekceważenia odpowiedzialności wypracowania swojego
AUTORYTETU
w stosunku do swoich wyborców i obywateli tego kraju. A tym samym ośmieszenie NAS wszystkich na ARENIE MięDZYNARODOWEJ za
wybór Takiego kandydata jako wykładnie zasad etycznych i
moralnych "obowiązujących w naszym kraju".Może należaloby się zwrócić do naszej "KONSTYTUCJI "o dokonanie rewizji jakimi
zasadami /etyczno-moralnymi /powinien odpowiadać Kandydat czy Prezydent podpisujący się w imieniu Nas wszystkich z ORŁEM I KORONą!!!
TOJ / 83.8.143.* / 2006-06-02 14:47
TAK WYGLĄDA GOŁA PRAWDA O DWÓCH TAKICH CO JAK WIDAĆ NIE TYLKO KSIĘŻYC UKRADLI
Dorosłe dziecko / 80.53.81.* / 2006-06-02 14:11
Tu J.Kaczyński wpadł we własne sidła. PiS bądźcie wreszcie sprawiedliwi, te tzw. "teczki", to jedno wielkie bagno. Jarosław się wybieli, bo jak słusznie zauważył jeden z forumowiczów ma prawo na swoje usługi. Czy inne teczki nie mogły być sfałszowane? Pora uderzyć się w piersi i przyznać, ze ta cała lustracja nie żadnego sensu. Zacznijmy żyć przyszłością, a nie marnować czas i siły na babranie się w błocie przeszłości.
Mike / 194.92.227.* / 2006-06-02 11:07
Ludzie, przecież kto ma Prawo ma i Sprawiedliwość. A Kaczki mają prawo więc go używają - chyba nikt nie ma złudzeń, że zrobią wszystko, aby obronić własne d...., nawet gdyby tylko cień mógł paść na ich kuperki.
To jest polityka i nic sie nie zmieniło, a jeśli to na gorsze i bardziej plugawe bo robione także z powołaniem na Boga, wartości i moralność, a często przy użyciu Kościoła
pchelek / 195.187.99.* / 2006-06-02 12:14
bo to jest Czwarta RP - Republika Pisuarów
Grzegorz Gżegżółka / 80.55.141.* / 2006-06-02 09:21
Gdzie się podziali apologeci obecnej władzy w osobach pp.Julii1 czy Marka53? Do tej pory bezkrytyczni piewcy pociągnięć Genialnego -gdzież oni są dzisiaj?
Obecnie odbywa się jakiś dziwny taniec wokół teczki J. Kaczyńskiego którego hipokryzja sięga zenitu. Partyjni koledzy Prezesa ( K.Marcinkiewicz ,Z. Ziobro) wystawiają mu świadectwa moralności. Innych ludzi ,zwłaszcza tych z wiadomej listy ,którą "bohatersko wydobył" znany dziennikarz okrzyknięto zaś kapusiami. Takie są podwójne standardy moralności w IVRP. Naruszanie przepisów ustawy o zamówieniach publicznych ( sprawa ZNTK) tłumaczy się dobrem pracowników firmy ( ciekawe co mają powiedzieć pracownicy tych firm ,które nie miały szans uzyskać tego zamówienia w uczciwym przetargu; o ich los PiS jak widać troszczy się jakby mniej). Warto również zapoznać się z dzisiejszym artykułem w Rzepie na temat min. Urbańskiego. Postawa ministra jest ( przynajmniej w sensie moralnym) zaskakująca.
dw / 83.8.95.* / 2006-06-02 08:41
Poprawianie natury...
A pozostałe teczki ? - Pozostaną takie, jak je sporządzono ?
noduck / 213.158.197.* / 2006-06-02 08:20
Bądźmy konsekwentni i do bólu logiczni: Skoro Kaczyński został uznany poszkodowanym przez IPN na podstawie sfałszowanej teczki - to w takim razie może być... agentem.
Jeśli odrzucimy tę tezę - pozostaje tylko niewygodny wątek obyczajowy - który spowodował, że J.Kaczyński wypchał na prezydenta Lecha, wypchał na premiera Marionetkiewicza, wypchał na szefa klubu Gosiewskiego...
mar / 83.23.123.* / 2006-06-02 07:59
Nowy stolik zaczyna popełniać przestępstwa.To śmieszne i tragiczne,że prokurator generalny zaczyna śledztwo w sprawie prezesa partii któremu podlega i na rzecz wybielenia tegoż prezesa,bo z góry przyjmuje,że pewne dokumenty sa sfałszowane.W takim układzie ja osobiscie nie wierzę,że te dokumenty nie zginą,lub nie zostaną dostosowane.Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie.
noducks / 213.158.197.* / 2006-06-02 08:12
Sami sobie zgotowaliśmy ten cyrk...
manolo / 83.22.198.* / 2006-06-02 14:09
Nie sami ,nie sami. Mohery mają w tym ogromny udział.
rosa / 2006-06-01 22:58 / Bywalec forum
Jakoś dotychczas nie było słychać ze strony panów Kaczyńskich o podrobionych teczkach innych osób az tu nagle wybuchło,ze teczka Jarosława jest spreparowana i zajmuje sie tym Minister i nawet Premier.. Czy to nie dziwne?
cynk / 62.111.137.* / 2006-06-01 20:35
Ziobro dostał zadanie podważenia zawartości teczki jeszcze przed opublikowaniem. W wojsku nazywają to chyba działaniami osłaniającymi. W takim razie pewnie jest tam niezły pasztet.
Tylko że Ziobro - szczery gość, gdy musi kłamać do kamery, jest tak mało przekonujący, że dziecinnie łatwo to wykryć.
Kopista Akt / 83.23.229.* / 2006-06-01 22:03
Pasztet kolego to tam napewno jest, tyle tylko, ze z podróbek tak samo prawdziwych jak film oczerniający braci Kaczyńskich z przed kilku lat.
Znamy te "ŚWINIE" preparowane i podkładane tym, których nie mozna było inaczej rozpracować.
Najpierw "korek, rozporek......" a jak się nie dało to filmik a jak się nadal nie poddał to papaierki umodelowane na cacy a na koniec jest jeszcze droga księdza P.przez męki.
Sprawdzone metody od Feliksa!!!!!!
ź / 217.98.20.* / 2006-06-02 09:58
Po tym co Pan napisał nie ma sensu żadna lustracja - wszelkie "materiały" są wiarygodne albo i nie. A tam pracowali fachowcy - czego nie można powiedzieć o większości naszych ministrów. I, w wielu przypadkach, dojście do prawdy będzie niemożliwe. Kwestie lustracji mnie nie dotyczą – uczniom, w tamtych czasach, rzadko zakładano teczki – dodałem tę uwagę z oczywistych powodów. Wychodzi na to, że nasi aktualni władcy doszli do władzy jakoś tak „mało etycznie” – toż to lustracja była ich głównym nośnikiem ( jeśli nie głównym to prawie głównym ). Jeśli zaś ktoś uzna, że nie o lustrację im chodziło tylko o, swego rodzaju, sanację moralną to niektórzy mogą paść ze śmiechu. A poza tym - czy inni mieli możliwość, przed upublicznieniem ich teczek, „zweryfikować” sądownie wiarygodność swoich teczek? A ewentualne sugestie, że J. Kaczyński był aż tak ważną postacią opozycji, że tylko jemu spreparowano obciążające materiały, byłyby bluźnierstwem. I już nie chce mi się pisać...
Kopista Akt / 83.23.229.* / 2006-06-01 22:08
p.s.Kolego "cynk" te same metody zastosowano do Prezesa Modrzejewskiego w końcu nie tak dawno co zostało własnie dziś własciwie ocenione przez SĄD, moze o tym słyszałeś?
Zapytaj Leszka i i innych kolesiów jak to się robi.Oni wiedzą.
manolo / 83.22.247.* / 2006-06-01 22:45
Co by o tym nie mówić to sprawa nie leży jednak w kompetencji min. sprawiedliwości ( prokuratora generalnego). Nadmierne zainteresowanie sprawą ( premier również wypowiadał się na ten temat ) jest conajmniej dziwne.
cynk / 62.111.137.* / 2006-06-01 22:44
wolę zaufać "językowi ciała" p.Ziobro

Najnowsze wpisy