Forum Polityka, aktualnościGospodarka

To oni skorzystali na aferze z Amber Gold

To oni skorzystali na aferze z Amber Gold

Money.pl / 2012-08-31 07:18
Komentarze do wiadomości: To oni skorzystali na aferze z Amber Gold.
Wyświetlaj:
sumerr / 95.51.184.* / 2012-09-09 13:44
A ONI TO : zafajdane Wajdy i ich bohaterskie Bolki. To Tuski różnej maści i ich przydupasy typu Abramowicza. To skorumPOwane przez Partię Oszustów organy państwa III RP !
To ONI UWIERZYTELNIALI przed społeczeństwem - oczywiście na pewno nie za darmo - działalność tego oszusta.
I wszystko odbywało się w mateczniku "ojca chrzestnego", który "nic nie wie, nic nie wiedział, nic nie słyszał". I oczywiście nie czytał kierowanego do niego raportu ABW.
SLM / 90.156.40.* / 2012-08-31 16:41
No i mamy kolejnego mądralę. Czy umowa cywilna nie jest wiążąca? Czy jak kupię towar w sklepie internetowym, odbiorę przesyłkę a tam jakieś śmiecie zamiast towaru to jestem idiota?
Czy jak pracuję jako pracownik i wierzę że pracodawca wypłaci mi wynagrodzenie to jestem debil?
Państwo które zapewnia swobodę działalności gospodarczej nie może zapewnić ochrony przed oszustami i to oczywiste, ale nie może też pozwalać działać oszustom bezkarnie wręcz ich uwiarygadniając, a oszukanego nazywać idiotą.
Basior352 / 93.154.173.* / 2012-08-31 11:31
Pożyczkodawca Provident od lat uprawia LICHWĘ udzielając biednym Polakom pożyczek na chorendalnie wysoko oprocentowanych warunkach. I jakoś do dziś jest NIETYKALNY. Więc ja się pytam Kto za Nim stoi? Kto trzyma nad nim Parasol Ochronny?
Czyżby Ktoś z Gdańska?
emeryttttttttt / 83.10.106.* / 2012-09-02 13:47
Provident to firma z Wielkiej Brytanii.
lsst / 85.219.149.* / 2012-08-31 12:51
>>>Pożyczkodawca Provident od lat uprawia >>>LICHWĘ udzielając biednym Polakom
>>>pożyczek na chorendalnie

hmm

>>>wysoko oprocentowanych warunkach.
>>>I jakoś do dziś jest NIETYKALNY.
>>>Więc ja się pytam
>>>Kto za Nim stoi?
>>>Kto trzyma nad nim Parasol Ochronny?
>>>Czyżby Ktoś z Gdańska?

To proste, Watsonie.
Za tym stoją tysiące pożyczkobiorców - oni chcę pożyczyć, niekiedy MUSZĄ pożyczyć, ale nie mają stałych dochodów, nawet ich rodzina i znajomi nie wierzą, że taka pożyczka zostanie spłacona.
Wtedy pojawia się firma lichwiarska - pożycza na wysoki procent, bo ryzyko utraty pożyczonych pieniędzy jest rzeczywiście wysokie.
Tak to działa. Bezlitośnie proste reguły.
Karol-IV / 188.67.44.* / 2012-08-31 07:56
Dziś niezalezna publikuje wspaniałe zdjęcia z promowania firmy Marcina P. OLT przez pomorskich działaczy rządzącej partii. Już 6 dni po rejestracji spółki, jako konie pociągowe samolotu OLT (a może konie pociągowe tego biznesu?) ...
pomo dore / 2012-08-31 07:54 / Tysiącznik na forum
Polacy zaufali państwu a nie oszustom. 13% zysku w skali roku to żadne Himalaje- da się to wyciągnąć z akcji, złota, opcji itp. Gdyby AG oferował zysk na poziomie 40-60% to zgoda-powinna sie zapalić lampka ostrzegawcza. Oszukani Polacy założyli(błędnie) że niemożliwym jest żeby firma obecna w reklamach telewizyjnych, mająca setki placówek działała nielegalnie- bo tej firmy już na starcie powinno nie być. Polacy założyli że policja, sądownictwo, prokuratura, kuratorzy sądowi , KNF, ABW, CBŚ i CBA mający stać na straży porządku prawnego w RP dopełnili swoich obowiązków i nie dopuścili do tego żeby gość po 6 wyrokach w zawieszeniu otwierał po raz siódmy biznes finansowy.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-08-31 12:31
Średnia kwota zgłoszona jako szkoda wychodzi po 60 tys zł. Ktoś kto powierza takie pieniądze nie jest idiotą - wie co robi.
KWOJCIK / 79.189.114.* / 2012-08-31 09:07
Nie wiem skąd się bierze ta chęć w rodakach do usprawiedliwiania wszystkiego i wszystkich - była powódź, nie ubezpieczył się więc zapyta jak żyć panie premierze i już mu się należy odszkodowanie. Był idiotą - nie zastanowiło go jak można zarobić na złocie 13 % - wystarczyło patrzeć na spadające ceny złota w ostatnim roku - to ma nauczkę. Mi tych ludzi co ulokowali pieniądze w Amber Gold wcale nie żal - przecież równie dobrze mogli kupić złoto z mennicy - mieliby je w ręku. Jak ktoś jest chciwy i naiwny to jego sprawa. Co nie zmienia faktu, że prezesowi Plichcie solidne więzienie się należy za oszustwa. Ale przestańmy rozgrzeszać naszych naiwnych rodaków!
Serano / 213.227.87.* / 2012-08-31 10:27
Grobelny, Tymiński-o-mało-co-prezydent, Jędruch, Plichta... W tym kraju jest tylu idiotów, że nie wystarcza cwaniaków, by ich oskubać.
pomo dore / 2012-08-31 09:23 / Tysiącznik na forum
gdyby organy państwa działały tak jak trzeba nie byłoby marcina plichty( siedziałby w w więzieniu po drugich zawiasach) więc nie byłoby firmy Amber Gold więc nie byłoby oszukanych ludzi więc nie byłoby afery AG. To się nazywa łańcuch przyczynowo-skutkowy
pomo dore / 2012-08-31 09:26 / Tysiącznik na forum
a co do oprocentowania- na skrzynce mailowej mam pełno ofert polisolokat z Noble Banku i getin banku zdaje się tez na 12-15 %. Więc powtarzam- 13% AG to żadne Himalaje
Cyngi / 213.25.26.* / 2012-08-31 11:57
Uwazaj bo polisolokaty to tak naprawde ubezpieczenia a wiec znacznie slabiej zabezpieczone niz lokaty bankowe gwarantowe przez fundusz gwarancyjny
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bsf / 46.45.103.* / 2012-08-31 07:18
Dziki Kraj dzikie obyczaje w kraju stworzonym przez POlitycznych cyników i oszustów.
Więc, wypijmy za biznesowe interesy Józefa Bąka.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-08-31 12:28
Największe piramidy są w USA - to jest dopiero Dziki Kraj.
Wielkie piramidy są w Rosji i Chinach - no to są dzikie kraje.
W Argentynie też są piramidy - Dziki Kraj.
bsf / 46.45.103.* / 2012-08-31 13:10
Największą piramidą w POlandii jest Zakład Utylizacji Staruszków
MN4 / 212.109.148.* / 2012-08-31 14:08
Odpowiedniki tej instytucji, równie piramidalne, są w każdym kraju UE.
Arni15 / 2012-08-31 14:26
I proszę okazuje się że prokuratura dałą ostro ciała :D No i co na to Pan Niesiołowski? który twierdził ze cała wina leży po stronie klientów Amber Gold...
bsf / 87.205.154.* / 2012-08-31 16:02
Media, prawie całkowicie pochłonięte sprawą AmberGold zupełnie nie zauważyły, że rząd Tuska właśnie zabrał z Funduszu Rezerwy Demograficznej kwotę 2,887 mld zł w celu pokrycia wydatków na bieżące emerytury!
Oznacza to, że państwo jest w tak fatalnej kondycji finansowej, że już teraz musi sięgać do rezerwy, która miała być uruchomiona za kilkanaście-kilkadziesiąt lat.
lepszyFaszyzm / 164.126.145.* / 2012-08-31 17:10
To raczej znaczy, że ubole, sekretarze, górnicy, policjanci i inne tałatajstwo, które pół życia jest na emeryturze znacznie wyższej niż przeciętny np. niemiec, żyje za długo, obsadzając kolejki do wszelkiej kategorii lekarzy, szpitali i sanatoriów, a kto za to ma zapłacić ? Bez Adolfa chyba nie damy rady...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy