Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

TP SA liczy na uniknięcie kary

TP SA liczy na uniknięcie kary

Money.pl / 2008-05-22 11:59
Komentarze do wiadomości: TP SA liczy na uniknięcie kary.
Wyświetlaj:
xxl_xxl / 79.163.59.* / 2008-05-24 22:37
Popieram karanie tej firmy. Przez ostatnie lata niczego się nie nauczyli. Nadal panuje tam bałagan i pazerne łapanie klienta. Moj przykład: Po wypowiedzeniu umowy "Neostrady" zgodnie z umową, otrzymałem fakturę do zapłacenia na opcję neostrady której nigdy nie zamawiałem ani nie miałem (oczwiście na opcję droższą). Wyprostownie sprawy trwało cztery miesiące. W tym czasie TP jeszcze dwukrotnie "pomyliła" się w innych sprawach (nawet abonamentu). Efekt: wystawili cztery faktury korygujace. Dzisiaj łącze internetowe mam w innej firmie.
slawus / 2008-05-23 11:30
Popieram "inwestycje wiejskie, tam gdzie ta opłacalność jest naprawdę bardzo niska. Ale wątpię, żeby TP taka dobroć wykonała. Przypomnia mi się zakładnie linii telefonicznej na wsi Barki woj. lubelskie, co w efekcie zrezygnowała większość mieszkańców, bo nie mogli doczekać się jej. Ja mam osobisty żal do TP, ktora naliczyła sobie oplaty za abonamet podczas zamieszkiwania w Krakowie i musiałe opłacić, ale do tej pory zastanawiam sie nad tymi wymuszeniami. Jak dotej pory była siecią bezkarną i wymuszała opłaty, dość spore. Dzisaj musi liczyć się z innymi sieciami, które myślę, że są bardziej rzetelniejsze i też tańsze.
pavell / 2008-05-22 11:59
Cud się nie wydarzy. Albo TP na prawdę zostanie przymuszona do inwestycji na wsiach lub nigdy nic się nie zmieni. Na tą firmę nie ma co liczyć.
Lepiej nałożyć wysokie kary na TP i w końcu je ściągnąć, a uzyskane środki dać innym firmom na budowę infrastruktury na terenach wiejskich. TP powinna też udostępnić łącza.
Niestety praktyka pokazuje, że brak jest jakiejkolwiek możliwości rozmowy z TP.
Don Pedro / 83.6.35.* / 2008-05-22 17:14
Racja, te pieniądze zamiast zostać wyciągnięte od tpsa jako kara zostają zawrócone żeby bardziej umacniać ich pozycję monopolisty.
Urzędasy nie mają możliwości wyciągnąć od tpsa kasy to wymyślają takie głupoty.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy