Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejne kary dla TP SA

Kolejne kary dla TP SA

Money.pl / 2006-08-30 15:37
Komentarze do wiadomości: Kolejne kary dla TP SA.
Wyświetlaj:
tatko / 2006-08-31 23:59 / Tysiącznik na forum
Chcąc uniknąć kar, TPSA powinna zabiegaćo to , by jej szefem został koś z elity PiS-u.
jliber / 212.180.147.* / 2006-08-30 15:37
Jak takie info się pojawia, znaczy że biurokraci w UKE nie dostają w łapę od TP SA. Jutro wszyscy o tym zapomnimy, sprawa ucichnie, znaczy że biurokraci są dobrze opłacani przez TP SA, czyli monopol jest pielęgnowany przez państwo. Tak generalnie wygląda kontrola państwa nad monopolami. Państwo monopole stworzyło, teraz je pielęgnuje.
lila / 83.22.214.* / 2006-08-30 16:09
co z tego że TP dostanie (albo i nie dostanie )karę jak to dla nich pryszcz, ale dla mnie zwykłego "robola" jest wydatek duży od 6-lat płacąc abonament za frajer , bo wszyscy mamy tel.komórkowe.Pytałam na infolini i specjalista mi powiedział że rożłączenie abonamentu od neostrady może nastąpić w 2007r. lub 2008r. lub 2008r. i tak się będą bawić w kotka i myszkę ,a pieniązki abonamenci w zębach przyniosą
czater / 2006-08-30 16:25 / Tysiącznik na forum
Daltego przerzuccie sie na VOip :)
grze3 / 2006-08-31 11:18
jasne...tylko niby jak???skoro dotep do neta 60%-70% polaków ma przez neostrade...a abonament za linie telefoniczna trzeba i tak placic....czy chcesz czy nie!!!i oto tepsie chodzi...korzystaj sobie z voipa jesli chcesz ale i tak plac abo za fon + koszty rozmowy voip + abo za neostrade....a kara.....smiech na sali beda z 5 lat sie odwolywac...w koncu zaplaca pare zloty....a kara im sie wroci w ciagu 1-2 miesiecy!!!!DUZY MOZE WIECEJ!!!czyli poprostu tepsa kladzie na takie kary laske...i tak odbije sobiie na nas.To samo z WLR....bardziej oplaca sie zaplacic kary niz wposcic na rynek KONKURENCJE!!! sami powiedzcie ilu z was abonenciarzy zlodziejskiej FRANCUSKIEJ tepsy...zrezygnowalo by z ich uslug GDYBY mialo jakis wybor i dostep do innych operatorów????!!!!!bo ja bylbym na pewno jednym z pierwszych!!!!no ale moze tepsa czuje oddech konkurencji na plecach bo wprowadza nowe PROMOCJE-z cyrografem na3 LATA!!!!!!!!!!!!
tatko / 2006-08-30 16:49 / Tysiącznik na forum
TPSA ma to w d... I pozwie do sądu urząd tej napompowanej damy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy