TRASINTUR-PP

dorek1 / 2007-10-17 10:51
Mam pytanie. Ponieważ jestem jeszcze laikiem i nie mam doświadczenia z akcjami z PP to proszę o pomoc. Kupiłem dzisiaj jakiś tam pakiet akcji TRANSITUR-PP mimo, że nie miałem nigdy wcześniej akcji tej spółki ani nie zapisywałem się na PP. Jednak udało misie kupić. Z tego co przeczytałem to jutro jest zakończenie notowań PP. Chciałbym wiedzieć co dalej w takim przypadku jeżeli mam dzisiaj na koncie akcje PP. Czy jutro te akcje znikną z mojego konta czy zamienią się na normalne akcje. Nie wiem więc proszę o pomoc
Wyświetlaj:
brockerwawa / 212.2.100.* / 2007-10-19 20:26
zapisy są do 23 października
SM / 83.22.86.* / 2007-10-18 15:04
Dlaczego taaakie spadki pp trasintur??? moze ktoś mi odpowie ???
gienz / 2007-10-17 12:46
Witam. Kupiłeś nie akcje TrasIntur ale prawa poboru do nowej emisji akcji. Osobiście nie sledzę terminów w tej spółce więc powiem ogólnie. Skoro do jutra można handlować pp to znaczy, że jeszcze do jutra można je sprzedać. A potem musisz zapisać się na akcje nowej emisji - musisz mieć więć na to gotówkę. Pilnuj terminów i zbieraj kasę na nowe akcje. Musisz dowiedzieć kiedy są terminy zapisów na akcje, bo inaczej stracisz pieniądze zainwestowane w pp.
I poczytaj sobie o pp np. na www.bossa.pl
dorek1 / 2007-10-17 12:52 / portfel / Anty-spekulant
Dzięki wielkie. Dzwoniłem właśnie do BOS i powiedzieli to samo.
Uhh...całe zycie się człowiek uczy
pozdraiam
dako / 2007-10-18 15:15 / Bywalec forum
Proponuje najpierw się pouczyć a później kupować.:)
SM / 83.22.88.* / 2007-10-18 18:08
dako umiesz czytac ?? albo odpowiadać??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy