Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Trybunał zakwestionował zaliczkę alimentacyjną

Trybunał zakwestionował zaliczkę alimentacyjną

Wyświetlaj:
Ela_1 / 79.186.70.* / 2008-06-30 09:39
powinni jeszcze robić wywiad środowiskowy, bo często ludzie żyją w konkubinacie, powodzi im się bardzo dobrze i jeszcze dostają świadczenie alimentacyjne, co dyskryminuje osoby naprawdę biedne. Osoba samotnie wychowująca dzieci to naprawdę sama matka lub sam ojciec bez parntera .............. i jemu naprawdę jest ciężko bo z jednej pensji utrzymać dom i rodzinę to kosztuje i tylko te rodziny są biede i tylko tym należy pomagać
jacobs1 / 85.222.86.* / 2009-04-15 15:52
Pewnie nie wierze w to ze kazdy samotny nie szuka osoby z ktora dalej chce dzielic zycie.Ja uwazam ze alimenty (zaliczka nalezy sie kazdemu) to sa w koncu pieniadze dla dzieci a co Ci co samotnie wychowuja dzieci i przykladowo nie pracuja licza tylko na te pieniadze!
andas1000 / 85.89.191.* / 2008-08-05 06:47
swiadczenie alimenacyjne nalezy sie dziecku od biologicznego rodzica i powienien ten rodzic placic za to ze nie umial lub nie chcial byc z rodzina.dlaczego dyskryminowac tych co umia sobie w zyciu poradzic?Nie zgadzam sie z Pania Ela ktora pisze ze tylko tym trzeba pomagac co maja 1 pense.Pienadze sa na dziecko i naleza mu sie jak psu zupa.Ajak P.Ela jest kaciala to niech nie ma pretensji do otrzymujacych alimenty tylko do siebie i naszego rzadu ze pensje sa male.Z powazaniem Joanna
jacobs1 / 85.222.86.* / 2009-04-15 15:56
andas1000 brawo pieniadze naleza sie kazdemudziecku.To niech naszemu rzadowi zabiora tez diety i inne dodatki!Nie tego nie zrobia bo jak np Pan premier jeden czy drugi moglby zyc na nizszej stopie.A zreszta co rzad robi dla rodzin nic!!Alimenciarze i tak i traknie ponosza konsekwencji i co z tego ze odsiedza wyrok jak my i tak i tak za bydlakow placimy i dlaczego my mamy utrzymywac takiego dupka ktory nie placi na dzieci!
Halina1976 / 79.162.116.* / 2010-04-29 00:21
jeszcze dobrze by było żeby ktoś chciał za taki wyrok tego alimenciarza posadzic bo ja juz 2 lata sie staram i jeden wyrok zapadł 1,4 roku w zawieszeniu na 5 lat dalej nie mam alimentów złożyłam ponownie do prokuratury wniosek 4 grudnia 2009 i ECHO...!!!!

Najnowsze wpisy