Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk chce, żeby Julia Pitera była szefem CBA

Tusk chce, żeby Julia Pitera była szefem CBA

Money.pl / 2007-12-21 12:16
Wyświetlaj:
sabrina / 217.197.73.* / 2007-12-23 23:30
Przychodzi Pitera do lekarza panie doktorze chciałabym sie pozbyć tej Kurzajki na brodzie .
Na to lekarz mam świetną maść tylko ma jeden mankament trzeba mówić cały czas prawdę i
nikogo nie obrażać proszę ją stosować przez dwa tygodnie i później do mnie przyjść !!!!
Po dwóch tygodniach puka do lekarza i wchodzi lekarz patrzy wielka kurzajka i się pyta a gdzie Pani
Pitera ? Na to kurzajka Pitera to znikła już po dwóch dniach !!!!!
jan_23 / 88.156.44.* / 2007-12-22 20:50
Brawo poloniści!!!!
konmak / 87.105.75.* / 2007-12-21 14:23
Widocznie chce sie pozbyć jej. Dobra fucha do skompromitowania się, a gdy już do tego dojdzie - podziękować Julii za owocną współpracę.
Ciekawe czy ona jest na tyle naiwna żeby podjąć się tego.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-21 12:25
Ciekawe czy Pani Julia na siebie tez dzialala alergicznie kiedy chciala od miasta wyludzic mieszkanie za zlotowke.
larson41 / 2007-12-21 14:08 / Bywalec forum
ojjjjjjjj misiek czys ty zglupial alergia wlaczyla sie juz po tej sprawie oj naiwny naiwny naiwny znasz te piosenke?????????????
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-21 14:16
A tam, u niej alergia sie wlacza gdy ona widzi korupcje.
U niej w domu lustra sa pomalowane na czarno
Gal# / 213.158.197.* / 2007-12-21 12:22
Julka ty się zastanów - konDon daje jasny sygnał - jak coś zajdziesz na Kamińskiego nasz robotę (po cichu sama później pozamiatasz)
UWAGA (jeszcze) pracownicy CBA - kto nie z Julką tego zmieciem !!!!
Sabre / 2007-12-21 12:16 / Tysiącznik na forum
Ciekawy jestem, jaki jest ten "typ urzędnika państwowego", według pana Karskiego. Czy taki jak on sam - lojalny członek PRON, następnie PiS? Czy też może tym "typem" jest niedościgły wzór pana Kamińskiego? Ale tutaj chyba należałoby mówić o urzędniku raczej partyjnym.
Faktycznie, takim "typem" pani Pitera nie jest. Udowodniła już, zwłaszcza w sprawie "układu warszawskiego", czy "ustawy Glapińskiego", że nie poddaje sie żadnym partyjnym, politycznym, czy innym naciskom. A przede wszystkim, że jest skuteczna.
deu / 79.184.15.* / 2007-12-21 12:20
Idealnym typem urzędnika jest były I sekretarz POP PZPR UJ Tow. ćwiąkalski oraz ubecki kapuś Boni

oto ci chodziło to już wiesz.
Sabre / 2007-12-21 12:31 / Tysiącznik na forum
Pijesz jakąś zatrutą wodę? Jak to się ma do Pitery?
Zresztą teraz już widzę, skąd ta ocena "typa" urzędnika - ideałem był pewnie pan Kryże. Jego naprawdę nikt nie przebije, jeśli chodzi o "zasłużona przeszłość". O innych pezetpeerowcach i TW w szeregach PiS, czy jego byłych koalicjantów i stabilizatorów (od których aż sie roiło), już nawet nie warto wspominać.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-21 12:39
Pijesz jakąś zatrutą wodę? Jak to się ma do Pitery?
Sabre / 2007-12-21 13:01 / Tysiącznik na forum
Sądząc z tego co piszesz, jest to poza twoją zdolnością pojmowania.
A propos tego "wyłudzenia mieszkania za złotówkę" - sąd karny i cywilny a także nadzór budowlany uwolnił panią Piterę od wszystkich zarzutów. Jeśli ty coś wiesz, masz jakies dowody, to do sądu. Tylko musisz się liczyć z możliwością, że poniesiesz wszelkie konsekwencje. A jeśli nie chcesz, albo się boisz iść do sądu, lepiej się zamknij, bo wychodzisz na kłamcę i tchórza.
Z tego co pamiętam, to właśnie układ warszawski sformułował te oskarżenia. Masz coś z nimi wspólnego?
larson41 / 2007-12-21 14:12 / Bywalec forum
nie strasz slonko nie strasz bo sie zestraszysz! a napisz kiedy te sprawy sie odbywaly , jakos nie przypominam sobie
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-21 13:08
A czy to ma znaczenie kto sie dopuszcza korupcji?
Dla Ciebie najwyrazniej ma.

Moj komentarz a raczej kopia Twojego miala Ci uswiadomic ze robisz dokladnie to samo co innym wytykasz.
Sabre / 2007-12-21 13:22 / Tysiącznik na forum
Nie ma. I jeśli się upierasz przy tej korupcji pani Pitery, to ostrzegam - nie możesz sobie bezpiecznie rzucać oskarżeń na ludzi, korzystając z anonimowości w internecie. Bo ta anonimowość nie istnieje - można cię łatwo namierzyć i oskarżyć o oszczerstwo. Oczywiście wątpię by Piterze się chciało przeprowadzać taką "operację", jak to robiono za poprzedniego rządu. Ale wszystko ma swoje granice - jeśli ilość waszej propagandy przekroczy pewne granice, możesz przed sądem się znaleźć. I co wtedy? Masz jakieś dowody, czy tylko powtarzasz po kimś?
P.S.
I ja tylko odpowiedziałem szanownemu deu, który najwyraźniej uznał za stosowne licytować się zawartością PZPR w rządach.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-21 13:48
Oczywiscie w Twojej mentalnosci istnieje tylko krzywda wobec Twoich ulubiencow.
Oskarzanie bezpodstawne ludzi bylego rzadu to juz nie jest krzywda wobec tych ludzi.
Ciekawe za co ma Pitera teraz sprawe w sadze.
To jest wedlug Ciebie i Tobie podobnym sparawiedliwosc dziejowa.
Zastosuj sie jednak swoich porad i zaczekaj na wyrok sadu zanim zaczniesz ferowac swoje wyroki.
Sabre / 2007-12-21 14:08 / Tysiącznik na forum
Nic takiego w mojej mentalności nie ma. Także się mylisz w przypadku, co to jest według mnie i mnie podobnym, sprawiedliwość dziejowa.
I chyba mówiliśmy o mieszkaniu pani Pitery, konkretnie o oskarżeniach odnośnie domiemanych nieprawidłowości, nie o tej nowej sprawie. Co do niej, to zobaczymy, ja nic nie feruję.
Rany, chyba Cię nie przestraszyłem?
deu / 79.184.45.* / 2007-12-21 18:28
ty rzeczywiście jeśteś ciężko myślący sabre chciałem żebyś zrozumiał że menele są też w PO dorzucam shechterów przepraszam michników
Sabre / 2007-12-22 09:33 / Tysiącznik na forum
Nawet nie potrafisz się dobrze posługiwać obelgami. Menele? Chyba mowa o korupcji, "menelizm" raczej nie ma z tym nic wspólnego. I nie shechter, tylko schechter - pewnie o to ci chodziło (to obelga z Radia Maryja? Niestety, nie orientuję się w trendach waszej sekty).
Tym swoim wpisem udowodniłeś, jaki poziom prezentują wyznawcy PiS.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-21 14:13
Jesli mowimy o tym mieszkaniu a raczej strychu to powiedz dlaczego Pani Pitera do dzisiaj nie jest jego wlascicielka?
Czyzby cena jaka chce za nie gmina Mokotow byla wyzsza niz symboliczna zlotowka ktora Pani Pitera chciala za nie zaplacic?
Sabre / 2007-12-22 09:38 / Tysiącznik na forum
Dowiedz się u źródła, czyli pani Pitery. Najlepiej wyślij zapytanie do jej biura. Jeden mój znajomy otrzymał od niej/jej wspólpracowników odpowiedź na inne pytanie. Później możesz sprawdzić informację jaką otrzymasz.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-22 12:01
Dlacze nie odpowiesz na pytanie?
Dlaczego Pitera jeszcze nie jest wlascicielem tego strychu?
Ja nie dyskutuje tutaj z Panie Pitera tylko z Toba i to Ty stajesz w jej obronie.
Wiec odpowiedz.
Dlaczego nie chce zaplacic wiecej niz przyslowiowa zlotowka?

Najnowsze wpisy