Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk: Czemu dziś ludzie nie odnajdują się w "Solidarności"?

Tusk: Czemu dziś ludzie nie odnajdują się w "Solidarności"?

Wyświetlaj:
gorzelnik palikot / 91.192.90.* / 2010-09-04 20:33
Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli.
Dzisiaj naprawdę POważnni złodzieje , czyli załoga z PO zaczyna się
zabierać za wasze portfele i za wasze złotówki
zdrowie wasze gardło nasze / 81.219.26.* / 2010-08-31 09:53
Temu dałam,temu dałam,temu dałam,a patriotom łepek ukręciłam i do dziurki poleciałam.
squun / 78.133.227.* / 2010-08-31 07:12
i nie mają już być siły solidarni.

każdy kradnie ile wlezie od długopisów w pracy do milionowych łapówek
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 21:15
Myślał Rudzielec,że mu tam brawa beda bili za te wszystkie szulernie.
Myśliał,żwe wszyscy sa gupcami i bedą suchać jego bajecznych cudów.

Łupkowy Bronek, tez sie nie ma co dziwić. Niech sobie przypomni jakie słowa pdały z jego ust na temat poprzedniego prezydenta L. Kaczyńskiego. Na domiar przyPOmne mu ,ze był wówczas Marszałkiem sejmu. To tym bardzej nie POwinien wyPOwiadać takich słów.

Tak panie Bronek. Kij ma zawsze dwa końce.Nie oczekujcie teraz Poszanowania, jezeli nie mieliśćie go dla innych.
JAG1 / 83.20.212.* / 2010-08-30 20:26
.
A KACZE ORMO tyko gwizdać potrafi.
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 21:22
Kto sie z ORMO kuma to widać było podczas wyborów obecnego roku. Widać było dokładnie kogo popierali komuchy łącznie z Wojtkiem Jaruzelskim na czele. Cala Magdalenka i Nocna Zmiana była razem. To jest ich przyjaźń do grobowej deski.
pocieszyciel / 77.255.248.* / 2010-08-30 20:37
spałowałbyś ich, nie? Nie krępuj się, to u ubowców naturalny odruch.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 20:39
Jak dotychczas to Jaruś POrażka Haczyński pałował bezbronne pielęgniarki.
Po kim on to pałowanie odziedziczył po ubeku ojcu czy po Śniadku?
porażka / 188.40.133.* / 2010-08-30 19:33
ale trzeba przyznać, że repertuar przemówień Wielkiego Premiera oraz Prezydenta Wszystkich Polaków okazał nader skromny i dający na dodatek pożywkę dla niezdrowych komentarzy. Wizja dźwigów stoczniowych z pewną znaną statuą okazała się łatwa do podsumowania, jak rówież odkrywcze stwierdzenie o portfelach w kieszeniach obywateli. Trzeba jeszcze nieco podsterować mówców, żeby następnie nie dziwili się co wyczytali z kartek im przygotowanych.
andrzej-cel / 83.20.8.* / 2010-08-30 19:33
Donek zamień pensje swoich urzędasów i partyjniaków na te realne to będziemy solidarni
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 19:19
Donek, juz nie długo zobaczysz Solidarność w Warszawie. Bedziesz POdziwiał. Mam nadzieję ze będziesz miał odwage wyjść i się przywitać.
sfera2 / 2010-08-30 21:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli ten motłoch który na sali obrażał gości, nazywasz Solidarnością, to obrażasz Polaków którzy w 80-tym roku tworzyli związek Solidarność, wspólnie i solidarnie. Nie tylko stoczniowcy go trwożyli ponieważ bez poparcia ludzi z całej Polski, strajk by został zdławiony jak wiele wcześniej. Dzisiaj możesz bezkarnie kłapać jadaczką, ale w tamtym czasie parę osób z delegacji jadących z poparciem dla stoczniowców, znikło bez wieści do dzisiaj.
Jakie masz moralne prawo opluwać Donalda Tuska który należał do grona założycieli związku. Łatwo być anonimowym krytykiem, kiedy za swoje opluwanie nic ci nie grozi, Ciekawe czy tak samo byś rżnął bohatera, jeśli groziłoby ci przesłuchanie, bardzo bolesne przesłuchanie. Ciekawe czy byś miał nadal w pogardzie ludzi, którzy nie wytrzymali przesłuchania i podpisywali wszystko co im podsunięto, przeważnie tacy zostawali TW. Chociaż byli i tacy którzy przez zawiść donosili dobrowolnie przeważnie na sąsiada czy kolegę..
koch66 / 83.2.33.* / 2010-08-30 22:01
początek dobry a dalej

Jakie masz moralne prawo opluwać Donalda Tuska który należał do grona założycieli związku

i za to ma już go uwielbiać. Tusk wtedy już niczym nie ryzykował.

Ciekawe czy byś
miał nadal w pogardzie ludzi, którzy nie wytrzymali przesłuchania i podpisywali wszystko co im
podsunięto, przeważnie tacy zostawali TW

raczej tak nie rozumiem tylko co to znaczy nie wytrzymali przesłuchania a może o Bolku myślałeś
sfera2 / 2010-08-30 22:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Raczej o Jarku Kaczyńskim, on zawsze chował się za innych gdy mu coś groziło, Lech Kaczyński był odważniejszy, co widać bo był internowany. Co do przesłuchania jak by Cie posadzili na odwróconym do góry nogami taborecie to już po półgodzinie byś zrozumiał.
Co do Tuska to on za swoją działalność wywrotową miał czarny bilet i nie mógł znaleźć pracy. Aby utrzymać rodzinę pracował jako fizyczny. Jest to ewenement, ponieważ w PRL ci co mieli wyższe wykształcenie, zgodnie z ustawo nie mogli podjąć pracy fizycznego tylko jako umysłowy On musiał zataić wykształcenie i liczyć że nikt go nie wyda. Wtedy go nikt nie wydał, dzisiaj podejrzewam że taki by się znalazł, co widać po wpisach.
koch66 / 83.2.33.* / 2010-08-30 23:42
To o Tusku brzmi jak epos.
Dla mnie Kaczyńscy, Tusk , Komorowski i wielu jeszcze z tak zwanych dzisiejszych elit to są mało znane osoby z tamtego okresu. Mam na myśli okres przed 1989 rokiem
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 21:40
te zakŁady w których najaktywniej działay zwiazki zawodowe już nie istnieją.

To za zgodą tamtych przywódców z 80 roku zostały zlikwidowane.

I dlaczego nierozliczono tych, którzy to robili,ze ci zwiazkowcy zniknęli bez śladu.

To dlaczego w tych przywódcach jak Wałęsa nie było woli aby SB-cję dokładnie rozliczyć ??
Pytam dla czego tej woli nie było ?? Nawet Pyjasa sprawa nie została rozliczona.
Nawet sprawa z kopalni Wójek nie została rozliczona.

Gdzie sa winni afer gospodarczych?? W wiezieniu są ?? Gdzie są wini prywatyzacji PZU???
Nie sprawuja władzę na wyższych stołkach.

To co ta III RP jest warta ?? To nic innego jak PRL-bis,a nawet gorzej. Bo za PRL nie byŁo 40 % społeczeństwa po nizej dochodu minimum socjalnego.
tade / 83.2.33.* / 2010-08-30 22:05

To dlaczego w tych przywódcach jak Wałęsa nie było woli aby SB-cję dokładnie rozliczyć ??

orzeł orła nie skrzywdzi
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 19:24
Obecne solidaruchy to p************, które bardziej się boją o to, żeby im nie zlikwidowali intratnych posadek.
Te obecne solidaruchy - jakby ich do roboty zagonić - to nawet by nie za bardzo wiedzieli jak się do tej roboty wziąć.
Za mocno przyspawali się do swoich stołeczków w państwowych kopalniach, stoczniach czy na PKP.

Gdyby im związek nie zapłacił za przejazd nawet ich byś nie zobaczył w W-wie.

Jak ja widzę jakiegoś związkowca to daję mu kopa w dupę, bo wiem, że z niego jedno wielkie gówno a nie porządny robotnik.
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 21:52
Jezeli juz o POsadkach mówisz to Ci POwiem,ze za czasów sprawowania Twojego Idola Cudotworcy Ziielonej Wyspy przybyło 50 tys urzedników. Tanie Państwo.

Prwawda jest taka,że drogie i nieudolne.

Co bylo widać na komisji hazardowej. Wielu urzedników nie wiedziało co napisaŁo i PO co napisało.
Oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 19:48
A Wałęsa, to był, porżdny robotnik. 1,5 V.

Na zdjeciach archiwalnych widać zaskoczenie wielekie Waęsy jak ogłaszano nagrodę Nobla.

Sam nie mógł zrozumieć, że on tw-BOLEK ZOSTAŁ Noblistą.
sfera2 / 2010-08-30 22:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak ogłoszono że Wałęsa dostał Nobla, to SB za wszelką cenę chciało go skompromitować, a najlepszym sposobem było założenie mu teczki TW. Sąd lustracyjny stwierdził że Wałęsa nie podpisał żadnego pisma z tej teczki mogącego go obciążać. Przestań słuchać insynuacji Jarka Kaczyńskiego, bo w jego teczce jako jedyny ma podpisaną lojalkę podobno fałszywą.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 19:55
Jaruś POrażka Haczyński łącznie z Lesiem Słabym Awiatorem ciągle mu tego zazdrościli.
Że to nie oni - wielcy bojownicy o wolną Polskę - dostali Nobla.

Zdziwienie Prezydenta Wałęsy jest uzasadnione. Jako dotychczas jedyny robotnik dostał nagrodę Nobla!! A poza tym wątpię, że jako robotnik wiedział wtedy co to takiego.
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 21:05
Albo ty jestś taki nie kumaty,albo załgany niczym TW- bolek.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 18:38
Przypomnę wam tylko PiSokomuchy jaki to był bojownik:

"Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego
wydawało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało."

Źródło: Jarosław Kaczyński w wywiadzie rzece "Odwrotna strona medalu"
(Oficyna Wydawnicza MOST, Wyd. VERBA 1991r.)

PiSokomuchy, waszym idolem dnia 13 grudnia 1981 roku - kiedy aresztowano większość ówczesnych działaczy łącznie z Prezydentem Komorowskim - nie zainteresował się nawet PIES z KULAWĄ NOGĄ.

Taki to Jaruś był groźny dla systemu.

Mordę to on umiał otworzyć ale dopiero wtedy, kiedy zagrożenie minęło, czyli dopiero za rządów Prezydenta Wałęsy, którego był jednym z kapciowych.
Oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 19:06
Tyle,ze wielu tych, których SB-cja zamknęła , to pózniej ci zamknięci, jak Waęsa nie chcieli tej SB-cji rozliczać. Ciekaw co ?? Ja, jakby mi ktoś taka krzywdę robił, to zrobiłbym wszystko,aby go rozliczyć ??

A co robil Wałęsa, jak został prezydentem ?? Otoczył sie ludzmi pokroju WACHOWSKI, Falandysz.

A jak to Komorowski walczył o WSI. Nie wiesz dlaczego tak walczył o to aby nie doszło do likwidacji WSI ???Dopiro teraz po wielu latach ludzie dowiadują sie prawdy o tych panach.

A tych panów z Nocnej Zmiany znasz?? A tych z Magdalenki znasz ???

W solidarnośći takich nie trzeba. POwtórki z rozrywki nam nie trzeba.

Jaruś był groźny i dalej jest grożny dla Tw-bolków, bo nie maja na niego haka.
Dlatego jest taka na Jarka nagonka. Szczekanie nieprawdy i non stop pruba opluwania.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 19:12
Jaruś tylko dzięki Prezydentowi Wałęsie wypłynął.
Sam pamiętam, jak stękał i palił kukiełki. Ale dopiero wtedy, kiedy wolno było to robić bez siedzenie w p******.

A za komuny nawet PIES z KULAWA NOGĄ nie wiedział, że istnieje taki degenerat jak Jaruś POrażka Haczyński.
Jaruś chował się po spódnicą mamusi.

Pewnie jedynie co zrobił to nasikał dzielnicowemu do butelki. Oto cała jego odwaga. Taka kacza odwaga.
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 19:31
To takie psy jak ty nie wiedzialy nic o jego działalnosci i dobrze, bo by skończył jak Popiełuszko.

Bo SB-CJA , tych których nie była wstanie sobie podporządkować to mordowła. TW -bolkom płaciłA i traktowała, jak SWOICH.

Tak robiła z AK-wcami, tak zrobiła w Katyniu.
A i smoleńsk, to też pewno jej sprawka.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 19:40
Nie ośmieszaj się jak Jaruś POrażka Haczyński.

Ale za pewne o jego działalności konspiracyjnej nikt nie wiedział - nawet rodzona mamusia.
Taki z niego był konspirator!!

Fakt faktem, jak pokazał swoją teczkę to cienka była. Bo to największy niedojda, śmierdzący leń i tchórz był. Tak się ten cienki bolek o swoją dużą dupę bał.
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 20:07
Mówisz,ze tchórz. To powiedz czego sie tak boja go Postkomuchy i byełe TW-BOLKI.

Nie ma dnia aby media nić nie mówiŁy o Jarosławie. Wiecej sie nim zajmuja niż tym Twoim Cudownym Idolem. Cudotwórcą Zielonej Wyspy.A zasiłki pogrzebowe chca zmniejszy o połowę.
Czy to był jeden z tych 21 POstulatów ??
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 20:16
PiSokomuchu, powiedz nam wszystkim ile "bochatyr" Jaruś, ukraiński przybłęda, przesiedział w pudle za wolność Polaków!?
No ile?
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 22:05
Dla mnie nie jest wyznacznikiem. Ile kto przesiedziaŁ. Dla mnie jest wazna postawa caego okresu o sprawy Polski.

W wielu krajach komuna na niby aresztowała SWOICH TW. Po to,aby inni sie nie domyślali,ze oni zdradzają. W czasie tych niby aresztowań ukladali dalsze metody inwiligacji z tymi TW.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 18:59
Niestety, ubiegłeś mnie i ją połknąłeś.
Ale ockniesz się w końcu i okaże się, że ze swoim idolem Jarusiem POrażką Haczyńskim macie obie ręce nocniku.

A swoją droga, czy Henryka Krzywonos-Strycharska też ma wziąć tabletkę?
owszem owszem / 188.40.133.* / 2010-08-30 19:01
wiadro tabletek na odchudzenie, bądź, co bądź pseudo TW Szczupła zobowiązuje
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-30 19:05
Co ty nie powiesz.
To Jaruś POrażka Haczyński de Piaskownica też musi wziąć podobne wiadro.
A właściwie wiadereczko bo konus mógłby wiadra nie unieść.
oborowy / 79.185.102.* / 2010-08-30 19:14
Ty z sumieniem to masz tyle wspólnego,co diabeł z święconą wodą. Myślę, ze jeszcze gorzej się boisz własnego sumienia niz diabeł świeconej wody.

Najnowsze wpisy