Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Ci sami ludzie, ten sam bałagan

Tusk: Ci sami ludzie, ten sam bałagan

Money.pl / 2006-07-14 14:11
Komentarze do wiadomości: Tusk: Ci sami ludzie, ten sam bałagan.
Wyświetlaj:
ochudzony / 87.207.182.* / 2006-07-17 08:07
Tusk w przyszłych wyborach masz szanse będziesz rządzić w koalicji z Samoobroną masz to zagwarantowane scena polityczna jest niełatwa
wmichna / 2006-07-15 06:33
Tak jest Panie Donaldzie. Ma Pan rację.
Chwalić się i obiecywać, picować i symulować (pis), to tylko umieją. Jeszcze jątrzyć i skłucać społeczeństwo, też umieją.
Gospodarka i problemy tego kraju ich nie interesuje.
Kasa i igrzyska, tylko to się dla nich liczy.
tatko / 2006-07-15 19:23 / Tysiącznik na forum
Ja bym powiedział tak: trochę inni ludzie,a ciemnota większa.
DA / 195.225.71.* / 2006-07-15 00:27
Tusk w nerwowyej delirce straszy nas od miesięcy. Tylko to mu pozostaje, ale nawet tego dobrze robć nie potrafi. NIC nie może i nie potrafi zrobić. Bo czego się nie dotknie zamienia w popiół. Wszystklo co wygrać można przegrywa. Wszystko co szlachetne kłamstwem nazywa. W myśl swojego motta: "Im gorzej tym lepiej".
Felek / 195.238.245.* / 2006-07-14 14:20
Najpierw wygraj choć jeden wybory a potem możesz krytykować bo narazie Tusk jest dla mnie synonimem porażki. Jak można wybrać ponownie kogoś na szefa partii, kto przegrywa dwa ostatnie wybory. A jeszcze w przyszłości widać kolejną porażkę w wyborach samorządowych
tatko / 2006-07-14 20:40 / Tysiącznik na forum
Ludzie! Bo padnę ze śmiechu. Kto tu co wygrał? Na 23 miliony uprawnionych 2 miliony z haczykiem głosowało na PiS. To jest wygrana? Lepiej się do tego nie przyznawać. Gdyby nie łaskawość Leppera, dzisjaj już byłob y po PiS-ie.
cdd / 84.172.92.* / 2006-07-15 02:49
gdyby nie laskawosc pisu w tym kraju bylby paraliz tatko. negowac mozna wszystko ale i tak uwazam ze PO to partia ktora nie potrafi rzadzic to takie chloptasie od negowania. najelpeij kochaja siedziec w opozycji i to mocnej bo to jest po rpsotu latwe obrzucac rzadzacych blotem i nosnymi haeslkami wsrod tlumu nawiedzonych ktorzy wierza w gruszki na wierzbie kiedy ich guru donald to wypowiada
Dzidek / 83.22.234.* / 2006-07-14 18:57
Oj głupi Ty Felek czy co? A co by miał krytykować gdyby wygrał ? Siebie czy to co robi? Myślę ,że PiS nie pociągnie zbyt długo jeżeli jego elektorat nie potrafi myśleć.
vic / 83.21.68.* / 2006-07-15 11:16
Dzidek ... elektorat PIS'u jest niereformowaly ! Gdyby umieli myśleć nie byliby elektoratem PIS'u . Paragraf 22 ??
Titania / 83.7.217.* / 2006-07-14 17:58
A co ty jasnowidz? Zapewniam Cię ,że PIS w Krakowie nie wygra
maciek / 2006-07-14 16:10
Pan Tusk i Platforma Obywatelska potrafi tylko dużo mieszać i podobnie jak Sojusz Lewicy Demokratycznej "robić szum i ferment" we wszystkich środkach masowego przekazu. To może być tylko "objawem kaca", iż nie potrafili wziąć odpowiedzialności za Polskę. Potrafią głównie podburzać, tak jak SLD wobec własnemu państwu, pogarszając tym samym wizerunek Polski na zewnątrz. Gdyby rządziła Platforma I/LUB SLD wtedy byłyły pewnie liczne dowody tzw. "układów" (takie jak wyniknęły z "afery Rywina", czy "afery mostowej". Mydlenie oczu SKOKami, to kiepski występ "teatru kukiełkowego".
luki / 83.26.220.* / 2006-07-14 16:47
chłopino zastanów sie kto tu robi zamieszanie... raz na tydzien mamy wiadomości że koalicja sie rozpada bo SO coś tam a potem jednak nie i tak przez pół roku... a co ze sprawami ważnymi dla zwykłego obywatela? a no nic, bo mamy igrzyska organizowane przez pis, so i lpr i nie ma czasu na zajęcie sie sprawami ważnymi... a najbardziej mnie bawi fakt że Kaczyńcy mają całkowita władzę w kraju i robia co chcą a w tv głoszą banialuki o układzie...przecież oni rządzą to oni są układem....
cdd / 84.172.92.* / 2006-07-15 02:51
takie prawa wątlej koalicji. jednak w tym rozdaniu inna koalicja nie byla mozliwa bo PO i SLD chociaz maja wielka ochote razem otumaniac spolecznestwo to po prostu wynikowo sa za cienkie. Jednak koalicja ciagle trwa
Mops / 83.22.204.* / 2006-07-15 12:02
Koalicja-buhaha, eurosceptycy o autorytarnych zapędach, grupa bogatych cwaniaków z wyrokami sądowymi ,która dorobiła się na niespłaconych kredytach oraz narodowe oszołomy o antysemickich i faszystowskich inklinacjach.
Wal się z taką koalicją.
maciek / 2006-07-14 16:10
Pan Tusk i Platforma Obywatelska potrafi tylko dużo mieszać i podobnie jak Sojusz Lewicy Demokratycznej "robić szum i ferment" we wszystkich środkach masowego przekazu. To może być tylko "objawem kaca", iż nie potrafili wziąć odpowiedzialności za Polskę. Potrafią głównie podburzać, tak jak SLD wobec własnemu państwu, pogarszając tym samym wizerunek Polski na zewnątrz. Gdyby rządziła Platforma I/LUB SLD wtedy byłyły pewnie liczne dowody tzw. "układów" (takie jak wyniknęły z "afery Rywina", czy "afery mostowej". Mydlenie oczu SKOKami, to kiepski występ "teatru kukiełkowego".
maciek / 2006-07-14 16:10
Pan Tusk i Platforma Obywatelska potrafi tylko dużo mieszać i podobnie jak Sojusz Lewicy Demokratycznej "robić szum i ferment" we wszystkich środkach masowego przekazu. To może być tylko "objawem kaca", iż nie potrafili wziąć odpowiedzialności za Polskę. Potrafią głównie podburzać, tak jak SLD wobec własnemu państwu, pogarszając tym samym wizerunek Polski na zewnątrz. Gdyby rządziła Platforma I/LUB SLD wtedy byłyły pewnie liczne dowody tzw. "układów" (takie jak wyniknęły z "afery Rywina", czy "afery mostowej". Mydlenie oczu SKOKami, to kiepski występ "teatru kukiełkowego".
tatko / 2006-07-14 20:44 / Tysiącznik na forum
Zmaćkował zupełnie. Nawet nie pojmuje,że takie są prawa opozycji. Trzeba było słuchać dzisiejszych rządzących,kiedy byli opozycją. Wteby pienili się, a wyzywali,a psioczyli...Wystarczy tylko przypomnieć sobie wywody Zawiszy.
zdenek / 2006-07-14 16:14 / Tysiącznik na forum
trzy razy muszę się z tobą zgodzić
zdenek / 2006-07-14 14:35 / Tysiącznik na forum
tusk krytykował Jarosława jak i Leppera za to jak sprawują
władzę w swoich partiach mówił o demokracji w PO
ale okazało się że próbował nas tylko nabić w butelkę albo aż okłamać (często zarzuca kłamstwo innym a sam kłamie
zdenek / 2006-07-14 14:11 / Tysiącznik na forum
oj biedaczek Tusk , prawie rok od wyborów a ten wciąż nie może sobie i kaczyńskim darować że przegrał wybory.
panie Donaldzie gdyby nie słuchał pan doradców i nie stał się tak agresywny w czasie kampanii jedne z tych wyborów z pewnością by pan wygrał a tak nie stanowiłpan przeciwwagi do kampanii kaczyńskich za bardzo starał się pan być wojowniczy chciał pan się do nich upodobnić i to pana i PO zgubiło.
Dam panu radę niech pan będzie sobą i nie próbuje (nieudacznie) udawać kogoś kim pan nie jest. wtedy może coś pan jeszcze osiągnie .
PS. w parlamentarnych głosowałem na PIS w prezydenckich (po parlamentarnych) zastanawiałem się czy dla równowagi nie oddać głosu na pana ale to pan swoim zachowaniem utwierdził mnie w przekonaniu że może dwóch kaczyńskich to będzie mniejsze zło.
proszę pana aby pan i PO pogodziła się z porażką i żebyście zaczeli uczciwą pracą pracować na wynik w przyszłych wyborach, bo awanturnictwem nic nie zdziałacie.
jeśli się zmienicie to kto wie może ja sam ZDENEK pójdę oddać na was głos.
luki / 83.26.220.* / 2006-07-14 16:55
zdenek masz widze taki sam pogląd jak Kaczyński (nie wolno krytykowac bo to "ja" wygrałem wybory więc jestem najmądrzejszy i mam monopol na wizje całego świata) więc nie dziwi że na niego głosowałeś (typowy partyjniak).... ale że w kraju jest aż tylu zarozumialców i ludzi zadufanych w sobie to sie chyba nikt nie spodziwał
Dzidek / 83.22.234.* / 2006-07-14 19:01
Otóż jak widać Pan Zdenek nie ma wcale poglądów. Dla niego za cały pogląd wystarczy ,że Tusk z PO jest do niczego a PiS cacy. Gość jak widać jest z ciemnego ludu więc kupuje to co panowie mu wcisną. W szczególności kłamstwo i populizm.
Wapniak / 83.28.133.* / 2006-07-14 14:23
A po co!? Panie Zdenku... I tak to niczego nie zmieni. Tylko nas szybciej roz....... sprywatyzują...
zdenek / 2006-07-14 14:31 / Tysiącznik na forum
tak ale trzeba im uzmysłowić że ciągłym bardzo często nieuzasadnionym atakiem nic nie osiągną. lepiej żeby się wzieli i pókneli w główkę bo wyjdzie to na dobre im jak i nam(obywatelom) jak i reszcie sceny politycznej
tatko / 2006-07-14 14:41 / Tysiącznik na forum
Widzę,że dotąd nie wszyscy pojęli,że taka jest rola opozycji. Tak jest na całym świecie. No,chyba że chcemy,żeby akurat w Polsce było inaczej. Wystarczy sobie przypomnieć,jak zachowywał się PiS,będąc opozycją. Włosy się na głowie jeżyły ,kiedy słuchało się ,jak przemawiał w sejmie taki np.poseł Zawisza. Bardzo dziwne,że dziśtak bardzo razi wypowiedź Tuska. Przy wypowiedziach Zawiszy - ta Tuska to modlitwa.
zdenek / 2006-07-14 14:53 / Tysiącznik na forum
ale niech ta rola będzie grana w sposób konstruktywny.
bo na chlapaniu ozorem bez uzasadnienia PO nie zbije kapitału politycznego bo i tak nie trafią do tego kręgu wyborców. atakując PIS za SKOK nic nie osiągną bo każdy wie że PO to trzecia grupa trzymająca władzę w bankach
vic / 83.21.68.* / 2006-07-15 11:22
Zdenku . Cała dziełlnośc PIS a obecnie też Rządu i Prezydenta polega na "clapaniu ozorem" bez żadnego absolutnie przełożenia na gospodarkę i społeczeństwo . jezęli jie liczyc rozmaitych restrykcji ... W tym PIS ( = Państwo ) jset świetne . Jak PRL w swych "młodych" latach ( 50 )
tatko / 2006-07-14 16:00 / Tysiącznik na forum
Każdy ma trochę racji. Problem w tym,żeby znalazł się choć jeden taki,który by te racje pozbierał i zastosował w życiu. Mielibyśmy prawdziwego przywódcę. Trudno o takiego człowieka,okropnie trudno,ponieważ każdy z dzisiejszych i nie tylko dzisiejszych przywódców postępuje wg własnego widzimisię,nie licząc się z ogółem.
zdenek / 2006-07-14 16:04 / Tysiącznik na forum
kiedyś tworzono świat bez wad okazało się że ten z wadami jest dużo lepszy
tatko / 2006-07-14 16:17 / Tysiącznik na forum
Nie chodziło mi o świat bez wad,lecz o to,by przywódcy słuchali,co ludzie mają do powiedzenia. Jeśji głosujemy na jakiegośpolityka,to przypinamy go do określonego programu. Polityk bez programu to zwykły darmozjad, a polityk,który co innego głosi,a coś zupełnie innego robi,jest szują. I żadna obrona nie zmieni njego wizerunku.
tatko / 2006-07-14 16:24 / Tysiącznik na forum
Dotyczy to ludzi,którzy zanim wrzucą kartkę wyborczą, dobrze zastanowią się, czy ich kandydat zasługuje na taki wybór. A jak jest u nas? Wyroczniami w bardzo wielu przypadkach są księża, którzy zazwyczaj mają bardzo mierne pojęcie o polityce. Dla nich ten będzie dobrym, który więcej kasy utopi w bezsensownych budowlach i kształceniu bezsensownych ilości tzw. duchownych.
zdenek / 2006-07-14 16:24 / Tysiącznik na forum
czyli wszyscy to szuje nie mogę się z tym zgodzić.
tatko / 2006-07-14 16:27 / Tysiącznik na forum
Nie wszyscy,ale sporo można tak nazwać. Ci lepsi niejednokrotnie nie mogą się przebić przez średniowieczny pancerz , w który ta spora część się uzbroiła.
zdenek / 2006-07-14 16:31 / Tysiącznik na forum
oczywiście tusk i po jest nieskazitelna tym razem
tatko / 2006-07-14 16:58 / Tysiącznik na forum
Nie ma ludzi nieskazitelnych, a tym bardziej nie istnieją takie partie.
kawon / 212.180.147.* / 2006-07-14 22:08
Pan Tusk, Pan Rokita wypowiadają się cytuje; POLACY MAJA DOSC.... i tu podkładają co IM tego dnia pasuje. Ja myśle że nikt tym Panom nie dał upoważnienia do takiego odwoływania się do NARODU w ciągłych sporach. A wogóle mam juz dość tych złośliwości PO i jeżeli ta partia chce mieć jeszcze jakiś szacunek wśród wyborców to niech sama coś ciekawego zaproponuje. Narazie słyszę tylko "wszystko fatalne i będzie gorzej" w domyśle "no jak my bylibyśmy u władzy to było by cudnie" Narazie widzę tylko porozumienie z komuną i oczywiście z niedobitkami Uni Wolności. WSTYD!!!
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-16 07:19
A cóż oni mogą skoro ten kaczy ch... Jurek praktycznie wszystkie projekty PO blokuje nawet projekt podatków 18/32 o którym PiS wolałby jak najszybciej zapomnieć.
Porozumienie z komuną... chyba kpisz - np. w sprawie likwidacji WSI, gdzie PO jest za a SLD przeciw?
Przestań wypisywać te brednie...

Najnowsze wpisy