Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk konstruuje rząd i pisze expose

Tusk konstruuje rząd i pisze expose

Money.pl / 2011-11-05 09:14
Komentarze do wiadomości: Tusk konstruuje rząd i pisze expose.
Wyświetlaj:
dfdfdf / 83.23.240.* / 2011-11-05 18:01
odezwie się jak będzie miał coś do powiedzenia, w tym kraju to rzadkość
tesa1959 / 2011-11-05 13:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
lepiej krzesło.
jw5 / 193.142.210.* / 2011-11-05 14:06
już wyobrażam sobie to expose,nie lubię polityki i polityków ale teraz im współczuję -czeka ich minimum 10 godzin nawijania smutków na żale:0
tesa1959 / 2011-11-05 14:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dopowiedzenie do poniższego: a więc takie expose można napisać nawet na kolanie :)
tesa1959 / 2011-11-05 14:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czego współczujesz? Przecież taka była ich wola i determinacja, aby wygrać te wybory i dalej rządzić. Mają to co chcieli, ale czy to jest zgodne z naszym chceniem? Przecież nikomu nie chodzi do dobro kraju i obywateli, a tylko o własny tyłek i koryto.
jw5 / 193.142.210.* / 2011-11-05 15:34
nie widziałem tej determinacji ani w PIS ani w PO,dziwne ,tak naprawdę to nikt nie chciał wygrać,ciekawe dlaczego, przez kryzys który nastąpi? (pytanie zawierające odpowiedż)
tesa1959 / 2011-11-05 15:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak to? To te Tuskobusy i Kaczopociągi mówiły: nie wybierajcie nas??? Opluwając przeciwnika mieli nadzieję, że przeciwnik dzięki temu wygra??? Aaaa, to już teraz rozumiem co oznacza stwierdzenie, że PiS wygrał wybory!!!
jw5 / 193.142.210.* / 2011-11-05 16:05
pamiętasz wybory z 2007-roku ?,teraz porównaj sobie obie kampanie i przemyśl..nie chcę abyś pomyślała sobie że jestem jakimś oszołomem związanym z jakąkolwiek opcją(choć najbliżej mi do PIS-u) ale twierdzę z cała stanowczością że nasz kraj już nie stoi nad przepaścią ale już z niej spada i leci na dno..:(
tesa1959 / 2011-11-05 16:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ależ ja mam pełną tego świadomość. Nie myślę, że jesteś oszołomem, a dla mnie nie jest po drodze z żadną opcją, a PiS (przez zagrywki prezesa) działa na mnie jak płachta na byka, mimo, że w teście, jaki sobie zrobiłam przed wyborami wyszło, że z poglądami najbliżej mi do PSL, PJN i PiS z niewielką różnicą punktową (nie głosowałam na nikogo z tych opcji):)
jw5 / 193.142.210.* / 2011-11-05 19:20
moim skromnym zdaniem popełniłaś błąd ale to tylko moja skromna opinia:),fakt,kaczyński nie jest medialny ale dla mnie jest to plusem bo jest (wg.mnie) dzięki temu bardziej wiarygodny od tuska dla którego sondaże to rzecz priorytetowa(o reszcie nie wspomnę bo szkoda słów),faktem jest również to że nie mamy nikogo w tym momencie kto byłby zainteresowany reformami przez duże R. ,może kaczyński w pewnym stopniu...(krusu,mundurówek to chyba nikt nie ruszy:(P.S mam nadzieję że nie podniosłem Tobie ciśnienia moją opinią na ten temat:)
tesa1959 / 2011-11-05 19:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ciśnienia??? Nigdy w życiu!!! Ciśnienie możesz mi tylko podnieść rzucaniem kalumnii na to co kocham.
Nie chodzi o medialność Kaczyńskiego, ale o jego sposób wyrażania się o ludziach inaczej myślących od niego, o szukanie wszędzie spisków, o bycie wyrocznią wszystkiego. On już jest zbyt wiekowym, aby się zmienić, chociaż nie jest to niemożliwe, tylko czy on tego chce. Ja wiem, że w naszym kraju potrzebna jest zdrowa, bez urojeń opozycja, aby patrzyła, póki co, rządowi na ręce. I tego PiSowi, z racji, że jest najwiekszą partią opozycyjną, życzę.
tesa1959 / 2011-11-05 22:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
:)
arch / 2011-11-05 11:20 / Tysiącznik na forum
Powinni pomóc premierowi pisać expoze- kilkaset tysięcy biurokratów .
wszystkie lemingi ręce na pokład , cała Polska pisze expose!

"Full Kit Bayer Leming Economyst" donosi : My som POtengom ...
igor protofiew ** / 212.14.47.* / 2011-11-05 09:48
Informuję że 7-8.XI.2011 Prezydent Rosji odbędzie oficjalną wizytę w Niemczech. Głównym punktem wizyty będzie otwarcie Nord Strem. W uroczystości wezmą udział Kanclerz Niemiec i Premierzy Francji,
Holandii. Od tego dnia Nord Stream będzie normalnie eksploatowany. Dodatkowo informuję że do Nord Stream są podłączone rurociągi do Szwecji i Finlandii. Od tego dnia kończą się problemy Rosji z
wiecznie niezadowolonymi z zawartych umów i faktu niezawodnie dostarczanego gazu Polaków. Ponadto Rosja zawarła kontrakty 30 letnie na dostawy gazu do Chin a trwa dogadywanie się na budowę gazociągu do Korei Pd. Tak więc państwo polacy, obywatele kraju bez przemysłu ale za to z olbrzymim zapleczem politycznym i klerykalnym które wystarczyłyby na rządzenie całą UE możecie dalej zagryzać się we
własnym gronie jak to ma aktualnie miejsce w PiS. życzę powodzenia w tej działalności bo w podgryzaniu sobie nawzajem gardeł macie pierwsze miejsce w Świecie.
Rosja idzie do przodu po pozbyciu się całego tego balastu w postaci RWPG.
sklave / 83.2.33.* / 2011-11-05 09:25
1.Wybudujemy lodowiska w każdej gminie.
2.Zmniejszymy biurokrację i uwolnimy przedsiębiorczość Polaków.
3.Obniżymy VAT do 24%
4.Wznowimy wypłacanie rent i emerytur
5.Zniesiemy akcyzę na cukier i sól
6.Odbudujemy polski przemysł
7.Wybudujemy autostrady
8.Rozważymy przywrócenie wolności słowa w internecie.
9.Sprowadzimy wrak Tupolewa oraz czarne skrzynki do Nadwiślańskiego Kraju( ujawnimy aneks do raportu Millera)
10.Niezależna prokuratura sprawnie dokończy śledztwo w sprawie afery „Euro 2012”
11.Rozpoczniemy bezwzględna walkę z handlem wymiennym oraz rekinami podziemia.
12.Radykalnie zmniejszymy liczbę podsłuchów.
13.Rozważymy zniesienie obowiązku wszczepiania chipów RFID
14.Rozpoczniemy realizację planu wyjścia z trzeciej fali kryzysu według wskazówek ministra finansów
15.Doprowadzimy do wypełnienia warunków wycofania wojsk koalicji sił stabilizacyjnych ONZ z Nadwiślańskiego Kraju
dgen / 2011-11-05 09:14 / Tysiącznik na forum
i PO co to expose ?
każdy normalny obserwator sceny politycznej juz wie jak będzie wyglądała ta kolejna kadencja PO:
-dalsze demolowanie OFE, w praktyce likwidacja
-skok na fundusz rezerwy demograficznej
-sprzedaż za bezcen licencji na wydobycie gazu łupkowego
-wzrost obciążeń fiskalnych: likwidacja ulg, zamrożenie progów podatkowych, wzrost vat i akcyzy
-dalsza wyprzedaż spółek skarbu państwa, w tym także tych wysokodochodowych
-pod koniec kadencji wprowadzenie euro jako realizacja zobowiązań wobec unijnych "partnerów".

Dziwi mnie , że to co oczywiste, premierowi i jego doradcom napisanie zajmuje 2,5 mca
m-53 / 83.24.32.* / 2011-11-05 13:44

Dziwi mnie , że to co oczywiste, premierowi i jego doradcom
napisanie zajmuje 2,5 mca

To będzie expose dwunastogodzinne.
arch / 2011-11-05 14:02 / Tysiącznik na forum
Kubańczycy są poważnie zaniepokojeni gdzyż rekord Fidela w wodolejstwie jest zagrożony ! .
jw5 / 193.142.210.* / 2011-11-05 15:36
zapomniałeś o bliżniakach z rosji i łukaszence(akurat on już dogorywa)

Najnowsze wpisy