Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk ma ważne spotkanie - o przyszłości UE

Tusk ma ważne spotkanie - o przyszłości UE

Money.pl / 2011-01-17 09:28
Komentarze do wiadomości: Tusk ma ważne spotkanie - o przyszłości UE.
Wyświetlaj:
acomitam / 87.204.92.* / 2011-01-18 07:35
Rozmowa Tuska z Hermanem:
------------------------------------------
Donald: Cześć Hermi! Wiesz, chyba zanosi się na to, że w końcu nadwiślański tubylczy lud się na mnie poznał. Będę chyba musiał dać nogę z tego kraju buraków. Wiesz, że ich nie lubię.
Hermi: Donald! Wiem, wiem, ale jeszcze za wcześnie. Masz jeszcze parę rzeczy do zrobienia. Angela postawiła ci jasne zadania, a ty przecież podjąłeś się ich realizacji. Nie po to w ciebie zainwestowaliśmy, abyś teraz dał drapaka.
Donald: O key, Hermi. Ale obiecaj, że będę miał gdzie uciekać. Nie interesuje mnie jakaś mało znacząca synekura w Parlamencie Europejskim. Masz jakieś propozycje?
Hermi: Muszę to ustalić z Angelą i dam znać.
Donald: O key! Trzymam cię za słowo. Aha, i jeszcze jedno. Vincent też będzie musiał salwować się ucieczką i on też nie może zostać pozostawiony sam sobie. Sytuacja finansowa Polski jest tragiczna i w końcu ludziska się wkurzą. Vincent opowiada już takie banialuki, że nawet dziecko w w przedszkolu by się poznało i pewnie buraki znad Wisły też w końcu przejrzą na oczy. Weź to też pod uwagę.
Hermi. Dobra Donald. No to cześć.
Donald: Cześć! Cmok... (To dźwięk jaki rozlega się, gdy jeden człowiek całuje drugiego w rękę.)
faxdominium / 79.188.238.* / 2011-01-17 12:15
popatrzcie na ta twarz na zdjęciu !

pełna doświadczeń gospodarczych , osiagnięc własnych zwodowych, sukcesów osobistych.

nocna zmiana 'panowie policzmy sie " "sld nie skrewi "
lasvegassssss / 79.188.238.* / 2011-01-17 09:28
a co on ma do zaproponowania, przeciez wszystko co możliwe to wyprzedaje w Polsce. Dla przyszłych pokoleń Polaków ma tylko MEGA DŁUGI do spłacenia, które zaciąga na bezdurno, no i prace u bauera albo gdzieś przy zlewie w Anglii. 50 % absolwentów uczelni jest bezrobotnymi !

Młodziaki głosują sa swoich grabarzy.
pierestrojka liberałów z Jaworza.
buc_pucybut / 2011-01-17 09:51 / Tysiącznik na forum
Cud cud jeszcze raz cud

Najnowsze wpisy