Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk obiecuje rolnikom pieniądze i boiska

Tusk obiecuje rolnikom pieniądze i boiska

Money.pl / 2009-05-31 15:59
Komentarze do wiadomości: Tusk obiecuje rolnikom pieniądze i boiska.
Wyświetlaj:
zxZXZXZxz / 79.175.201.* / 2009-06-01 06:32
trafi ale do niemców i holendrów bo to oni maja gospodarstwa po kilka tysięcy hektarów. Co dostnie polski rolnik???? Cene skupu mleka z 1,6 na 0,70 zł. A w sklepie drożeją pomyje w kartoniku z nadrukiem mleko
sceptyk / 2009-06-01 01:06 / Tysiącznik na forum
Brawo Premierze!
Bo chłop niczego tak nie potrzebyuje jak boiska po całym dniu na POlu.
Brawo!
Hej / 130.60.28.* / 2009-05-31 21:21
Niech Tusk skonczy z tymo boiskami propagandowymi. Kto bedzie te boiska utrzymywal i za jakie pieniadze? Poza tym ,kto bedzie placil za trenerow i infrastrukture? Jesli nikt, to te boiska zarosna trawa i bedzie tak jak z tym jednym okienkiem pod postacia dziesieciu.
4 czerwca 1992 - 2009 - 17 lat Republiki Nocne Zmiany / 75.144.244.* / 2009-05-31 18:37
Przypomnijmy te dialogi:

Miejsce: pokój prezydencki w Sejmie.

Moczulski:- Właściwie tak tuśmy doszli do wspólnego wniosku, że można nawet w tej chwili powołać premiera na tak zwane porozumienie dżentelmeńskie. Żeby na tydzień był premierem. W ciągu tygodnia uformujemy koalicję.

Wałęsa:- Wy nie wiecie, jak daleko oni zaszli, dlatego trzeba ich błyskawicznie. Natychmiast, dzisiaj.

Pawlak:- Tylko że to jest trochę gangsterski chwyt.

Wałęsa:-Panowie, na kogo ma moja nominacja być?Czy przejdzie Pawlak? Panie Tadeuszu, ale pan jest wicepremier [o Mazowieckim].

Mazowiecki:- Ja nie wejdę do rządu, ale mogę to skonsultować.

Wałęsa:- Słuchajcie, bo jak nie przejdzie [Pawlak - wyj. red.], to jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji. Też możemy się porozumieć, że później będziemy robić różne układanki jeszcze. Ale natychmiast trzeba zablokować tych ludzi, żeby nie przyszli do biura.

Tusk:- Jak SLD nie skrewi, to przejdzie. A jak nie przejdzie...

Moczulski:- To wtedy przecież pan Waldek nie będzie się upierał, prawda.

Tusk: - Panowie, policzmy głosy - KPN, SLD, mała koalicja.
Moczulski:- Jeśli lewica wstrzyma się od głosowania, to nam wystarczy.

Tusk: - Według mojej wiedzy i wszystkich chyba tu obecnych SLD nie wstrzyma się, tylko będzie głosować za odwołaniem.

Moczulski:- Za odwołaniem tak, ale czy będzie głosował za Pawlakiem w ogóle.

Tusk: - Waldek, twierdziłeś, że tak. Dla SLD jest lepszy kandydat do poparcia.

Wałęsa: -Dzisiaj wysondowałem wszystkie możliwości, dziś nie przeciągniemy inaczej.

Moczulski: - Podejmujemy męską decyzję: Pawlak i koniec.

Głosy:- Zgoda, zgoda, zgoda.

Wałęsa:- Pismo jest przygotowane. Dzisiaj, natychmiast. Ja jutro nie mogę ich wpuścić do biura.
janiszek72 / 85.222.86.* / 2009-05-31 17:46
Tusk najwidoczniej przypomniał sobie o ludziach ze wsi, bo brakuje mu poparcia wystarczającego poparcia w słupkach sondażowych. Da wsiom boisko, które zaraz po otwarciu będzie stało puste i sypnie trochę złotówkami z i tak małych w porównaniu z krajami unijnymi dopłat do rolnictwa. Jednocześnie zabierze część przywilejów przysługujących rolnikom związanych z KRUS-em. Stare powiedzenie mówi: "Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera". Tuskowi wszystko jedno czy wyląduje w niebie czy w piekle, najważniejsze to to, żeby nic się nie stało głównemu sponsorowi PO - niejakiemu pajacykowi Palikotowi. Cieszymy się wynikami ekonomicznymi, które kompletnie nie przekładają się na otaczającą nas rzeczywistość. Z dnia na dzień padają kolejne zakłady pracy. Po wyborach 7-go czerwca przyjdzie czas dla rządu na znowelizowanie ustawy budżetowej i to będzie wreszcie moment prawdy. Podatki w ten czy inny sposób drastycznie wzrosną, a dodatkowe zaciskanie pasa może okazać się nie możliwe, bo tak zwyczajnie nie będzie już z czego oszczędzać. I tak wspaniałomyślny rząd nie robiąc nic i nie ratując padających strategicznych branży przemysłu oraz nie inwestując w podtrzymanie na określonym poziomie popytu wewnętrznego doprowadzi do katastrofy ekonomicznej Polski. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
dfg / 87.207.142.* / 2009-05-31 17:05
gnoje ze wsi sa bogatsi od miastowych, a maja przywileje jak cholera. czlowiek cale zycie zapier__a w miescie na nich i zdycha
taki tam / 87.205.69.* / 2009-05-31 18:22
Przenieś się na wieś, uprawiaj pszenicę, hoduj kury, będziesz miał jak w raju i nie będziesz musiał wypisywać bzdur na money.pl.
sb / 83.12.116.* / 2009-05-31 16:48
A GDZIE DOPŁATY DO BIOPALIW-BIOKOMPONENTÓW ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
ReKs / 83.31.80.* / 2009-06-01 08:06
Jeździłeś na biopaliwie?
Ogłuchnąć można od odgłosów zaworów.
Trzeba wlewać uzdatniacze i biopaliwo staje się dużo droższe,a miało być takie rewelacyjnie tanie.
asdsads / 79.175.201.* / 2009-06-01 06:30
w niemczech i francji pewnie
taki tam / 87.205.69.* / 2009-05-31 16:38
Mówi się: "chleba i igrzysk".
Jest ponoć kryzys. Nieprzypadkowo Duce nie wspomina o chlebie, tylko o boiskach.
Swoją drogą - czyje będzie pole, które się zabierze pod boisko: Donkowe? Czy może dla dobra rolników brygady robotnicze przyjadą ciężarówkami i pole rolnikom zabiorą?
Na wsi na ogół pól pod boiska nie brakuje. Jeśli nie ma boiska, to znaczy, że ktoś nie chce dać pola i tyle.
Ryszmar. / 217.97.193.* / 2009-05-31 16:01
i każdemu po laptopie. To już nie jest śmieszne.
no czego? / 83.21.169.* / 2009-05-31 15:59
czego to człowiek dla władzy nie zrobi
ha67 / 62.69.200.* / 2009-05-31 17:07
tak tak obiecanki cacanki jak do wyborów to niema zainteresowania a przed to mało co się nie pozabijają.
a ja co mam powiedzieć jak trzeba cokolwiek załatwić to
słysze nie należy się itp.

Najnowsze wpisy