Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Odrzucimy poprawki sprzeczne z konstytucją

Tusk: Odrzucimy poprawki sprzeczne z konstytucją

Wyświetlaj:
absurd / 81.190.10.* / 2008-03-18 16:00
chociaz mam korzenie polskie .. nie rozumiem polaków

historie polski .. "wykładano" mi w domu .. wprawdzie po angielsku .. ale zawsze

polskiego uczyłem się dopiero w Łodzi .. nawet szybko bo przez rok opanowałem polski w stopniu
komunikatywnym .. niestety do tej pory nie opanowałem niuansów ortograficznych czy
stylistycznych.

nie rozumiem tego zacietrzewienia .. tej nienawisci .. tej partyjnosci ..

pod wzniosłymi słowami .. kryja sie niskie pobudki

nie rozumiem dlaczego zabezpieczenie interesów polski .. jest nie narekę wielu polakom?

z drugiej strony nie rozumiem .. jak inni polacy do zabezpieczenia tego co uznaja za interes
.. gotowi sa poswiecić .. polske

mam takie wrazenie ze bardziej chodzi o to kto kogo .. a nie o meritum sprawy .. czyli
interes kraju

jezeli politycy traktują polskę jako emocjonalna rozgrywke pomiedzy swymi interesami .. to
smieszne i straszne zarazem

zreszta wypowiedzi na forum .. w tym temacie czy innych .. pokazuja mentalnosc polaków

na forum money.pl zaglada raczej ta wykształcona czy bardziej swiatła czesc społeczeństwa
przynajmniej gdzies tak wyczytałem .. jezeli tak jest .. to chroń Panie Boze Polske

moja uwaga odnosnie wypowiedzi na forum money pl jest uogólnieniem wszystkich wypowiedzi jakie czytałem na forach money pl .. nie mam zamiaru nikogo urażac .. sa tez bardzo rozsadne i ciekawe wypowiedzi .. lecz niestety przewazaja te bylejakie
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-18 15:08 / NiePOsPOlity Intelekt
ODRZUCIMY TRAKTAT SPRZECZNY Z POLSKĄ RACJĄ STANU
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-18 15:21 / NiePOsPOlity Intelekt
http://www.rp.pl/artykul/107941.html

Najnowsze wpisy