Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk wyjedzie do Brukseli? "Nie jestem tym zainteresowany"

Tusk wyjedzie do Brukseli? "Nie jestem tym zainteresowany"

Wyświetlaj:
bannanny lub banały / 92.60.130.* / 2014-02-19 23:39
że nawet jeśli komuś w Europie zależy na tym, albo ktoś uważa, że do czegoś się nadaję-a to ciekawe.
rezystor / 94.42.189.* / 2014-02-20 08:03
ORLIKI CHCE BUDOWAC W UE.

niech buduje, byle z dala od Polski, jak najdalej !
zresztą to jest zgodne z jego Manifestem; Uwaga napisanym gdy był Posłem na Sejm RP !:
>> >"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......

Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski

tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk
br555 / 92.16.185.* / 2014-02-19 23:15
a teraz takie ćwiczenie umysłowe - Kaczyński prowadzi we wszystkich sondażach, a tu bęc czary mary abrakadabra i na trzecią kadencję zostaje Tusk, Polska po 2015r. to kraj niebotycznie zadłużony, z upadającym systemem opieki zdrowotnej i zusem, z bizantyjską biurokracją, z biedą widoczną gołym okiem (niedożywione dzieci, ludzie grzebiący po śmietnikach), kraj ze zwiększającym się bezrobociem i frustracją społeczną, z mediami kierującymi myśleniem ludzi (bo ci już nie potrafią myśleć samodzielnie), kraj który drenuje i wysysa z niego profity obcy kapitał, kraj gdzie kłamstwo staje się prawdą, a oszukane młode pokolenia pakują walizki ze złudzeniem lepszego życia na brytyjskich zmywakach, kraj gdzie wypuszczani są mordercy i inne szumowiny, gdzie przekręt goni przekręt, a drogie zegarki i samochody są grantami dla politykierów za lobbing, gdzie managerzy mają niebotyczne pensje, a reszta jest na bezrobociu, albo żyje za minimalną krajową.

A teraz wiem, że Tusk ma siłę na trzecią, czwartą a nawet piątą kadencję, ale ja nie chcę żyć w takim Tuskolandzie, jak do tej pory i dlatego będę głosował przeciwko szanownemu panu premierowi!
MN4 / 212.109.148.* / 2014-02-20 07:37
Toż to gorzej niż za Jaruzelskiego, co tam Jaruzelski gorzej niż za Gierka i Gomułki. Takich ludzi jak TY potrzeba nam u władzy. Trzeba w końcu zrobić porządek, panie Kononowicz.
m--53 / 95.49.173.* / 2014-02-19 23:25

i dlatego będę głosował przeciwko szanownemu panu premierowi!

j.w.
Tusk ma siłę na trzecią, czwartą a nawet piątą kadencję,

a w razie czego wystarczy ustanowić sukcesję.
m-53 / 95.49.173.* / 2014-02-19 22:23

zna ludzi, którzy dłużej ciągną tego typu obowiązki.

Taaa, w republikach bananowych jest to standardem.
No i jeszcze przyjaciel Fidel C.
wswsws / 77.45.88.* / 2014-02-19 22:18
idz czlowieku precz, bo juz mam cie dosyc jak i calej reszty partyjniakow...
ciekawski535 / 94.154.98.* / 2014-02-19 21:50
Pytany, czy trzeci raz chce zostać premierem oparł, że zna ludzi, którzy dłużej ciągną tego typu obowiązki.

Mówił o przyjacielu Putinie?

Najnowsze wpisy