Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tuskometr Money.pl. Rząd poprawia wynik, ale to żadna pociecha

Tuskometr Money.pl. Rząd poprawia wynik, ale to żadna pociecha

Wyświetlaj:
rer / 82.143.164.* / 2013-08-17 09:52
W pierwszym expose PREMIER kilkadziesiąt razy wymienił ZAUFANIE społeczne jako cel rządzenia. Poziom zaufania do władzy wykonawczej, sądowniczej i wykonawczej jest obecnie na poziomie ŚMIECIOWYM.
65 latek,45 lat stażu pracy bez emerytury / 46.182.99.* / 2013-08-11 13:40
miał być pęczek marchwi z którego nie musiałby skorzystać polak ciągnący swój los w znoju pod górę,a ostałsię niedołężny kawałek kabana ale ubitego,ubitego w majestacie prawa rytualnego.Hasło-"róbta co chceta nadal na topie"Przeżywszy 65l teraz ujrzałem cud narodu polskiego,umyślnie skłóconego dla giszewtu międzynarodowego...bul czuję okropny ze względu na waleczność ludu polskiego,wywalczyliśmy niepodległość dla głodnego??
Robert Roy McGregor / 31.11.218.* / 2013-08-10 20:18
Deficyt finansów publicznych to ocena rządzenia.
Tak zły wynik to nierząd!!!
Saska rozpusta, państwo kolesiów zatrudniających pociotków kosztem fachowców... Efekt - nikt nie wie jak kierować tą lokomotywą. Gdzieś trzeba dołożyć węgla gdzieś ując pary...
Mam nadzieję , że i w Europie budowanej na pustce niewiary, także skończy się pusty liberalizam: czyli poparcie dla lenistwa, złodziejstwa i zawłaszczania dobra publicznego.
Jest na to lek. Oby nie następny Hitler... Może następna pani Tacher... Potrzebny jest radykany zwrot w pojmowaniu Ekonomi społecznej. Zmiana podatków do jednego jedynego od wartości dodanej 7%. Na to jednak trzeba mieć odwgę , wiarę i tzw. "jaja". Trzeba marzyć i liczyć siły na zamiary, myśleć jakby trochę ściślej...
Senior63 / 31.0.168.* / 2013-08-10 05:27
Świat byłby piękniejszy, gdyby nie było Tuska. Istnienie Tuska to podstawowy dowód na nieistnienie Boga. Dobry Bóg nie mógłby stworzyć czegoś takiego.
andy417 / 193.173.115.* / 2013-08-06 11:45
Więcej pułapek fotoradarowych ITD (cywilne) i Straży Wiejskich polujących na Turystów a na pewno PO (Nowakowi, Rostowskiemu i Tuskowi) wzrosną notowania... ja na pewno już na PO nie zagłosuję (do cxasu likwidacji cywilnej ITDi uprawnień strazy wiejskich i miejskich do podchodów fotoradarowych)
jfk. / 188.33.22.* / 2013-08-05 15:23
jak długo jeszcze ten człowiek będzie rabował POLSKĘ?!!!
s0s / 93.105.61.* / 2013-08-05 14:10
obiecanki???
A o to i były mżonki[...]
Brutalna szarość dnia... Utrzymujący "elektów" i wszystkich p*********ów państwowych posad (to rzecz oczywista), utrzymujący ich naród - niczym rodzina łożąca - niedojada, bieduje, i dostaje po łbie... Po to, żeby bachory miały jako tako w porównaniu z przedstawicielami bogackich... Ale ta pozorna inwestycja w niewdzięczne bachory jest coraz bardziej pozbawiona logiki, coraz bardziej przytłacza alaroodzicielskie pospólstwo, społeczeństwo zwane narodem. A elektory, dzieci (przedstawiciele - gwoli jasności) narodu, robią wszystko, żeby zdemolować własny dom... To w podzięce i ku przyszłości gnojowego bagniska, którym intensywnie staje się ich gniazdo.
Przykre, ale nikomu albo nie zależy, albo to już proces tak zaawansowany, że wręcz już niemożliwe (przykra bezradność), by cokolwiek sensownie zacząć poprawiać, choć próbować zmieniać odchylenie gnojnego kierunku. Nieudacznictwo, niechciejstwo, podłość, marnotrawstwo. Sabotaż, dywersja, kontrabanda - tylko z kim? - i przeciw komu?. Przeciw własnym wychowawcom? dziadkom, babkom, sąsiadom, rówieśnikom i dzieciom też.. wyborcom czy elektoratowi... Przeciw dawnym przyjaciołom a może kolegom, koleżankom być może sympatiom ??? Jak to możliwe u dzieci wykształconych (np. po historii), że obietnice dawane tymże - to tylko mżonki[...].. A rzeczywistość i bźdźiny pseudorobienia na usprawiedliwienie bytu - trwonią nieubłaganie płynący czas, który miał być szansą zmian na lepiej...
I cóż, coraz częściej słyszy się frazes "chcieliście kapitalizmu - to macie"...
Wszystko zaczyna się od przepisów. Prawa.
Prawo na to pozwala.
Takie mamy prawo i prawodawstwo...
A polscy prawnicy zacierają ręce i już tego prawa nie próbują "ogarniać", a już o upraszczaniu - nawet nie chcą słuchać, mówić, pisać, nawet myśleć o zrozumieniu nie mówiąc. I komu to pasuje...

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
eggy / 83.6.92.* / 2013-08-05 12:49
A ja jestem zadfowolony z działań Tuska. lepsze takie powiększenie tymczasowo dłuygu niż koszty społeczne w postaci wzrostu bezrobocia i cięć socjalu. Cięcia jeszcze nigdy nie stworzyły miejsc pracy.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, / 91.225.132.* / 2013-08-05 14:03
to oddaj swoje 92 tys zł / bo tyle realnie jest na pracującego/
qwerxcvwersdf / 62.21.124.* / 2013-08-05 13:49
za to bezsensowne zadluzanie sie na np.
- stadiony
- rozpadajace sie drogi
- baseny, parki
- rozrosnieta do granic mozliwosci biurokracje
itp. itd.
no to na pewno stworza trwale miejsca pracy ;-)

zadluzajmy sie pod korek, wtedy polandia bedzie krajem miodem i mlekiem plynaca ;)
qwert808 / 82.160.79.* / 2013-08-05 12:21
W PRZYSZŁYM ROKU BEZIE GORZEJ EWENTUALNIE NIC SIE NIE ZMIENIA A ZE ZNOWU WZROSNA WYDATKI NA BUDZETOWKE TO DZIURA BEDZIE WIEKSZA - ILE JESZCZE SIE PYTAM TAK BEDZIE...???
z13 / 83.6.226.* / 2013-08-05 11:58
Najwyższa pora wymienić tego Pana
Mateusz Koch / 83.27.23.* / 2013-08-05 11:09
Dlatego głosuję na Kongres Nowej Prawicy.
ryszardw / 46.170.14.* / 2013-08-05 10:39
zapłacimy za te złudzenia już niedługo.
plis / 83.29.37.* / 2013-08-05 08:36
tylko tyle przez 2 lata, jak ja bym w takim tempie pracował to mój pracodawca dawno by mnie wywalił!!

Oni ciągle zajmują się rzeczami mało ważnymi a media tylko im klaszczą i pokazują to co jest mało ważne a jak przechodzi ustawa ważna dla większości osób to nawet wzmianki o tym nie ma. Ciekawe kiedy Szanowne Media weźmiecie się do pracy i zaczniecie informować ludzi o tym co jest ważne a nie o samych bzdurach.
goś700 / 188.252.15.* / 2013-08-14 09:30
bo to klika .Jak PIS dzialal to mówili ze media kupione sa przez PIS a teraz przez kogo? Toz jak sie włączy widomosci i te wywiady to widac juz po prowadzeniu rozmów kogo chca pokazac w złym swietle i za kim sa media az sie żygac chce
JanuszPOlikot / 2013-08-05 10:41 / Tysiącznik na forum
Jakie madia tacy rządzący...Jacy rządzący tacy "wyborcy"......:):):):)

Najnowsze wpisy