Forum Forum inwestycyjneFundusze

Tym razem ja mam pytanie ;)

Tym razem ja mam pytanie ;)

LdN / 2008-07-21 20:45
Przymierzam się do rezygnacji z usług SFI mBank-u. Oferta SFI jest na beznadziejnym poziomie, bez możliwości sensownej dywersyfikacji. Jedyny wybór to fundusze złe i bardzo złe. I tu moje pytanie. Jaka alternatywa ? Na pewno zachwalana tutaj przez kilka osób Skandia. Czy jest coś jeszcze ? Nalepiej o funkcjonalności SFI mBank-u, ale z lepszą ofertą funduszy. Oczywiście nie musi być darmowe jak SFI (być może na tym polega problem mBank-owego SFI - darmowe znaczy do dupy).
Wyświetlaj:
fronczak.michal / 2008-07-22 08:20 / portfel / Bywalec forum
Popatrz na oferte Multifund-a. Tez jest za darmo. Ma dodatkowo w stosunku do SFI - HSBC oraz Superfunda. To juz zawsze copś abyu zdywersyfikowac portfel. Ja dodoatkow poza SFi i Multifundem mam Operę ( niestety ta juz bierze prowizje ) i zakupiłem troche j.u. w czyms na kształt surowców ( zobaczymy jak sobie poradzi bo to nowy subfund ). Z tego wszystkiego mozna zbudowac \chyba troche niezły portfel - przynajmn iej ja zaczynam powoli taki budowac - opierając się na tych trzech filarach. Powiem szczerze że na teraz to tylko w Superfundzie Trend Plus B siedze i Operze. Poczekam jeszcze na 5 fale spadkową ( według elliotowców ) i zaczne dokupywac HSBC, DWS no i coś z polskich fundów. To tyle z moich przemysleń. Może komus się przydadzą
max1224 / 2008-07-22 00:08 / Tysiącznik na forum
wiesz co bym Ci napisał
a tak na marginesie wyszło na moje w krótkim terminie
2800?
LdN / 2008-07-22 06:41 / Bywalec forum
Się okaże czy wyszło na Twoje ;) Ja tam nie mam nic przeciwko 2800 pkt. ale do tego jeszcze daleko.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy