Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Tymoszenko: Janukowycz chce mnie uwięzić

Tymoszenko: Janukowycz chce mnie uwięzić

Money.pl / 2010-05-12 11:53
Komentarze do wiadomości: Tymoszenko: Janukowycz chce mnie uwięzić .
Wyświetlaj:
realista2 / 212.244.139.* / 2010-05-12 11:53
tych ludzi (Janukowicz i Tymoszenko) zupełnie nie interesuje interes Ukrainy, jedynie ich prywatne nabijanie kasy.
Ukrainę toczy rak MEGAKORUPCJI na każdym szczeblu urzędników i to jest największy problem tego państwa.
Przygnębiające jest to, że "zwykli" Ukaińcy uznali, że tak jest normaalnie i tak musi być.
Korupcja - to jest prawdziwy powód wart wyjścia ludzi na ulice a nie jakieś rozgrywki pomiędzy zdegenerowaną i zdemoralizowaną "władzą".
fhdg / 83.25.252.* / 2010-05-12 12:42
to jest standard w ich działaniu. więzienie albo śmierć
walka polityczna / 188.33.38.* / 2010-05-12 13:47
Przecież wiadomo nie od dziś że przestępczość i korupcja staczają kraje na dno czego przykładem jest polska po okresie rządów platformy . Propaganda ma się w najlepsze.
Ziobre również chcą oskarżyć i wsadzić do więzienia bo jest niewygodnym opozycjonistą. Ścigają nie tego co trzeba bo on nie kupczył krajem na cmentarzu , ich sprawy zostaną zamiecione pod dywan . Jego sprawa ruszająca polityczne interesy oraz wizerunek partii rządzących musi być za wszelką cenę kontynuowana .
walka polityczna / 188.33.38.* / 2010-05-12 13:47
Przecież wiadomo nie od dziś że przestępczość i korupcja staczają kraje na dno czego przykładem jest polska po okresie rządów platformy . Propaganda ma się w najlepsze.
Ziobre również chcą oskarżyć i wsadzić do więzienia bo jest niewygodnym opozycjonistą. Ścigają nie tego co trzeba bo on nie kupczył krajem na cmentarzu , ich sprawy zostaną zamiecione pod dywan . Jego sprawa ruszająca polityczne interesy oraz wizerunek partii rządzących musi być za wszelką cenę kontynuowana bo nad sluzbami trzyma łapę PO.
mmieszko 1 / 83.30.51.* / 2010-05-13 06:55
tak to prawda platformie nie chodzi o kraj tylko dbaja o wlasna kieszen pod ich rzadami kwitnie korupcja i patologia sciga sie ludzi kturzy ujawniaja przestepstwa mam nadzieje ze rzad platformy wyladuje w wiezieniu polacy obudzcie sie nie pozwalajcie okradac i opluwac naszego kraju bo najwazniejszza jest polska
usiasiusia / 83.9.230.* / 2010-05-13 08:42
Najważniejsze są interesy Platformy i układy z tymi, co się liczą. Tyle afer, tyle kompromitacji a ściga się tych, którzy afery ujawnili. Jest gorzej jak na Ukrainie. Tak wygląda wolność słowa w Polsce w tej chwili. Cofamy się do czasu przed stanem wojennym. A media pokazują i promują tylko poprawne politycznie wydarzenia (viz manifestacja w Warszawie)

Najnowsze wpisy