Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Uchodźcy docierają do Niemiec. Rząd przeznaczy dodatkowe 3 mld euro na pomoc

Uchodźcy docierają do Niemiec. Rząd przeznaczy dodatkowe 3 mld euro na pomoc

Wyświetlaj:
DARO886 / 37.152.18.* / 2015-09-08 01:15
Bardzo dobrze chcieliscie taniej sily roboczej to macie tylko wara od dyktowania innym krajom ilu uchodzcow maj przyjac zgotowaliscie z amerykanami im wojne to teraz ich przygarniajcie sami pokazcie na co was stac
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rb442 / 188.33.8.* / 2015-09-08 00:11
Zważywszy że wojna domowa w Syrii trwa nieprzerwanie od 2011r. to dla większość ludzi z tej fotografii znaczny kawałek życia. Można śmiało powiedzieć że niewiele pamiętają z czasów względnego spokoju. Piszę względnego, bo w Syrii panował stan wyjątkowy od połowy lat 60-tych. Trudno się dziwić że po obejrzeniu jak uciekają przez morze Afrykańczycy wpadli na podobny pomysł. Można powiedzieć że nawet miło z ich strony że tyle czekali w sąsiedniej Turcji czy Libanie w obozach. Europa udawała ślepą i pozwoliła Amerykanom i Ruskim na zabawę w wojnę kosztem Syryjczyków - teraz pora zapłacić za głupotę. Ci ludzie wystarczająco długo czekali by społeczność międzynarodowa doprowadziła do zakończenia tego konfliktu. Trzeba było wysłać wojsko do Syrii. Ale Europa jest bezradna i czeka na USA. Atlantyk niezwykle trudno przepłynąć byle łupiną stąd różne priorytety. Amerykanie będą zmniejszać wpływy Rosji w Płn Afryce i na Bliskim Wschodzie do ostatniego mld Euro UE.
MUCHAMET7 / 107.182.35.* / 2015-09-07 19:50
JAK NAUCZYC SIE ARABSKIEGO W TYDZIEN I POPROSIC O AZYL W NIEMCZECH? KTOS WIE?
T. / 81.190.75.* / 2015-09-08 12:10
Wypij pół litra czystej duszkiem, co będziesz odpowiednio bełkotał i załóż starą ścierkę w pepitkę na głowę. Praca murowana.
mochamet7 / 107.182.35.* / 2015-09-07 19:45
klamija dostana kase z sauth arabi
xxx335 / 90.216.235.* / 2015-09-07 19:15
Czemu uchodźcy nie emigrują np do Dubaju, tam też są warunki.
aga771 / 89.69.5.* / 2015-09-07 18:56
Nie bez powodu Orban powiedział "uchodźcy, to nie problem Węgrów, lecz Niemców" . Czy można zmusić kogoś do pozostania w kraju w którym nie chce zostać? Czas najwyższy aby Rząd Niemiec zmienił swoja politykę imigracyjną - jedyna szansa aby powstrzymali falę.
Yoda506 / 31.61.138.* / 2015-09-07 18:47
Głośniej, głośniej krzyczeć że rząd przeznaczył 3 mld Euro na zasiłki. To spowolni marsz imigrantów
TM / 31.183.231.* / 2015-09-07 18:41
Czy Ci Niemcy chcą stworzyć u siebie baze wojskową złożoną z najemników islamskich ,Merkel chce aż 800 tyś uchodźców z czego 80 % to jak widać młodzi mężczyżni imigranci ekonomiczni ,terroryści, islamiści a nie prześladowni chrześcijanie i dzieci .tylko czekać na zamachy w Berlnie i zachodzie .Rozumiem że od czasu Hitlera Niemcy to państwo policyjne ,ale to wygląda tak jakby sami ich zapraszali ,Niemcy to kraj błedów 2 wojny światowej myśle że Niemcy coś kombinują
rgdr / 86.27.128.* / 2015-09-07 17:58
Jak ich Niemcy nie chcą to niech ich wykopią na zbity pysk. Nie mają prawa jednak ingerować w Naszą wewnętrzną politykę.
Bleeeeeer / 90.156.22.* / 2015-09-07 17:57
Przeczytajcie sobie komentarz POLAKA z innego artykulu WP, ktory napisal cala prawde i madre slowa, moze w koncu rzady pojda po rozum do glowy i wszyscy ludzie, ktorzy sa za imigrantami tez:
~Polak 1 godzinę i 29 minut temu
Obojętne kto to napisał, ma sens ''Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu, ani ciemnoty nie wciśnie. To co sie dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to sie prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie -izmy zostawiam w domu. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą że za przejazd do Europy muszą płacic po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy."
Bleeeeeer / 90.156.22.* / 2015-09-07 17:55
No na biednych oni nie wygladaja, ciekawe skad mieli kase na imigracje(przy 4 os rodzinie to koszt 8tys i wiecej) no i dodatkowo na to zeby podczas imigracji kupic sobie cos do jedzienia i zapewnic jedzienie swoim rodzinom. Tacy biedni, a pewnie na kontach maja kupe kasy w plecakach kupe narkotykow i heroiny, bo kto ich sprawdzi, jeszcze durni ludzie im pomoga. Ciekawe kiedy Ci wszyscy ludzei, ktorzy sa imigrantami rozumu sie naucza, chyba nigdy, az imigranci bombke podlaza i zagarna nasze kraje-w calosci je zaludnia, wtedy ludzie pojda po rozum do glowy, ale wtedy bedzie za pozno, bo bedzie szerzyl sie terroryzm, beda rozne choroby, ktore imigranci przywiezli ze soba, bada zamachy, a wkrajach wybuchna wojny, wtedy wszyscy dopiero zrozumieja co madrego zrobili, wtedy bedzie za pozno :(:(
marek1906 / 88.156.166.* / 2015-09-07 17:40
Rząd niemiecki (chyba nieświadomie) funduje sobie a raczej obywatelom powolne powstawanie państwa islamskiego.To nie są uchodźcy .To są ludzie siłą i za pieniądza ISIS wysyłąni na terytorium Europy celem pokojowego zajmowania terenów.Mapka ,którą swego czasu pokazała ISIS w internecie razem z podaną strategią ,chyba nie była brana poważnie przez polityków europejskich (albo im rozum pomieszało). Wszystko przebiega zgodnie z planem dżihadystów, a nawiedzeni obrońcy praw człowieka ułatwiają im to.Można nazwać mnie wariatem ,opluć etc ,ale przypomnicie sobie niedługo te słowa.Jeśli nie będzie od zaraz odpowiedniej reakcji (odsyłania tych "uchodźców" z powrotem) to wielu zapłacze ,ale będzie za późno.Przemądrzałe demokratki i "obrończynie godności" albo pójdą do piachu albo będą nosić burki i usługiwać panom (także w haremach jak się nadadzą). To nie jest "Baśń z 1000 i 1 nocy". To się zaczyna dziać naprawdę na naszych oczach.Tylko niektórzy mają zaćmę.
grzegorz79 / 88.156.122.* / 2015-09-07 17:40
Bardzo dobrze że Niemcy tak ochoczo te rezerwy wydają może w końcu sie wypstrykają z tego złota co nagrabili w czasie wojny
cronik / 91.232.176.* / 2015-09-07 17:26
W połowie zdjęcia (na pierwszym planie) jest 2 dzieci, 5 kobiet i 22 mężczyzn. I mam uwierzyć, że oni całymi rodzinami uciekają przed wojną? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to emigracja zarobkowa/socjalna. Obawiam się, i to zupełnie poważnie, że za kilkadziesiąt lat powstaną w Europie getta. Pytanie tylko : dla nich czy dla nas?
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy