Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Udział wydatków socjalnych do PKB będzie spadał

Udział wydatków socjalnych do PKB będzie spadał

skomentuj
Wyświetlaj:
Też emerytka. / .* / 2005-03-20 21:26
Po pierwsze emerytura to nie zasiłek i przydałoby się panie rider997 rozróżniać pewne pojęcia. Po drugie zanim zostało się emerytem , też płaciło się składki , może nawet większe niż odciągają panu. Po trzecie , kto broni panu prowadzić własną działalność? Taki emeryt nie zabiera nikomu miejsca pracy . A to świadczy o tym , że chce sobie dorobić i nie płacze , jak wielu młodych , że mu nie starcza i nie stoi w ogonie po zasiłek. Dlatego proszę z szacunkiem o emerytach , bo pan też nim będzie o ile pan doczeka , a tego panu życzę , jak również spełnienia pana życzeń .
Artur / .* / 2005-03-19 13:32
Od ponad 100 lat socjalisci obiecuja w kolko to samo. Coraz wieksza bieda i bezrobocie przez ich zlodziejski system ale oni przekonuja ze niedlugo sie to skonczy. Nie nalezy im wierzyc. Marnotrawienie publicznych pieniedzy skonczy sie dopiero gdy wszyscy zawisna na latarniach.
smutny / .* / 2005-03-19 17:28
W artykule jest mowa o emryryturach i rentach oraz o tym, że wydatki te będą malały, ale to ciebie nie zadawala. Przypuszczalnie chciałbyś jakiegoś radykalnego i szybkiego rozwiązania. Jako emeryt czuję się bardzo podle po takich słowach jakich ty używszasz, ale widocznie tak musi być. Zaproponuj może jakąś akcję, ja proponuję kryptonim dla niej: "Ostateczne rozwiązanie kwestii emeryckiej". Obiecuję, że przynajmniej ja nie będę się bronił.
rider997 / .* / 2005-03-20 21:02
Drogi Panie emerycie...To z moich skladek dostajesz Pan zasilek,a mimo to pewnie dorabiasz gdzies na boku...Rozwiazanie jest proste!Wszyscy emeryci na emerytury bez mozliwosci zarobkowania,na ich miejsca mlodzi i bezrobocie spadnie.Jak spadnie bezrobocie do beda dawac mniej kuroniowek a od wiekszej kasy zebranej na ZUS dostaniecie wyzsze emerytury...Plan jest prosty i przejrzysty ale czy tego kiedys ktos stanowczo zechce dotknac...
skomentuj

Najnowsze wpisy