Forum Polityka, aktualnościPolityka

UE: Giertych pod ostrzałem

UE: Giertych pod ostrzałem

Money.pl / 2007-02-16 17:57
Komentarze do wiadomości: UE: Giertych pod ostrzałem.
Wyświetlaj:
stanio / 87.96.27.* / 2007-02-17 10:38
Przecież mógł to samo napisać o Romach i byłoby OK. Nikt by się nie odezwał i pewnie dostałby kasę z EU.
wacuś / 83.31.219.* / 2007-02-16 19:02
Artykulik jest bomba! Majstersztik! Aż dwie osoby się nad nim głowiły - aby nie było ksenofobi to pisała i baba i chłop.
Janek_ / 83.27.49.* / 2007-02-16 18:23
W podanych cytatach nie widzę nic zdrożnego i dalekiego od prawdy. Osobiście widziałem żydowskie getta w Nowym Jorku, takie same jak portorykańskie, włoskie, chińskie czy polskie. Tajemnicą poliszynela jest także, iż Żydzi tworzą własne, ponadnarodowe wspólnoty, poza Izraelem nie integrują się ze społeczeństwem danego kraju, przeważnie są tam obcymi z wyboru, Żydami i z tym im dobrze, bo w swojej irracjonalnej megalomanii wydaje im się, że są narodem wybranym. Dobrze to pokazuje w swoich filmach genialny Woody Allen, nota bene sam pochodzenia żydowskiego.

Takie podejście do publikacji p. Giertycha, abstrahując od treści merytorycznych jest zwyczajną cenzurą, ograniczaniem wolności słowa i wypowiedzi. Jeśli Żydzi poczuli się urażeni, to niech wykażą w polemice, rzeczowymi argumentami, a nie krzykami typu: „antysemita!”, „ biją Żydów!, itd., że p. Giertych nie ma racji. Nie jestem sympatykiem p. Giertycha, ale larum podnoszone przez Żydów, jak tylko ktoś się o nich wypowie krytycznie normalnie mnie wkurza.
pac / 213.105.224.* / 2007-03-02 01:22
Całkowicie się zgadzam z jednym wyjątkiem. Nie znam państwa "Żydwo" lub innego podobnego, dlatego nie widzę powodu dla pisowni "Żyd" z dużej litery. Jest to określenie odnoszące się do wyznawców określonej religii. Tak jak "katolik" piszemy małą literą tak samo i inne wyznania powinny byc pisane. Oczywiście "Izraelita" należy pisać przez duże "I' bo istnieje państwo Izrael. To tylko ortografia, a nie antysemityzm. Poprawność polityczna to też nie jest.
olka / 89.171.91.* / 2007-02-17 07:35
zanim zaczniesz sie wkurzac,najpierw wyobraz sobie,ze to ty przeszedles Holocaust.Wiecej szacunku dla umarlych,dla niezliczonych milionow ograbionych,zameczonych i wymordowanych tylko dlatego,ze Watykan wymyslil swoje klamstwa.
A giertych nie pisze o dniu dzisiejszym.Pisze o tym,jak to sie wszystko zaczelo i to jest klamstwo.No i pisze jak zawsze w zlej wierze.
Zamiast kontynuowac najgorsze tradycje,uczmy sie od nich,uczmy czego sie da.Rowniez zwyklej solidarnosci,nieznanej wsrod Polakow zagranica,ktorzy pisza na siebie donosy i tepia sie nawzajem bez litosci.
pajac / 213.105.224.* / 2007-03-02 01:33
Przede wszystkim, żeby używać klawiatury, należy się zapoznać z funkcjami klawiszy. Np. "shift" plus literka daje dużą literę, "alt gr" daje polską czcionkę. Trochę wprawy i będziesz Polakiem. Powodzenia
Janek_ / 83.27.4.* / 2007-02-17 15:17
Zanim zaczniesz komentować, najpierw wyobraź sobie, że mieszkasz w Palestynie i Izrael urządza ci systematycznie holokaust od lat, morduje twoje dzieci, twoich rodziców, twoje rodzeństwo, dlatego tylko, że chce zagarnąć twoją ziemie i że jest silniejszy, ponieważ ma armię dotowaną corocznie ogromnymi sumami zabranymi amerykańskim podatnikom. Ma bombę atomową. A ty nie masz nawet armii, jesteś wielokrotnie słabsza, nie masz możliwości obrony, leżysz, a oni cię cały czas kopią wojskowymi buciorami.
Wyobraź sobie, że mieszkasz w Libanie, a na twój dom spadają amerykańskie bomby zrzucane w nalotach przez Izraelską armię, jedynie dlatego, że Żydzi cię nienawidzą, bo masz odwagę mówić im prawdę w oczy. Wyobraź sobie, że w ciągu paru dni obrócili twój kraj w ruinę. Może i Żydzi są narodem wybranym, ale z pewnością nie przez Boga.

Oczywiście nie wszyscy Żydzi są z gruntu źli, pewnie nawet większość jest dobra, ale mają rządzących z pod ciemnej gwiazdy, złych ludzi.
keyser soze / 84.10.91.* / 2007-02-16 18:17
w tym umęczonym kraju wesoły romek, a na saksach tata maciek bryluje... niech dinozaury i Wawelskiego Smoka pod ogon pocałuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
, / 2007-02-16 17:57 / Bywalec forum
ponury kretyn,za nasze i unijne pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
saki / 213.105.224.* / 2007-03-02 01:39
Dlaczego "ponury" i dlaczego "kretyn"?
Zadałeś sobie trud przeczytania publikacji M. Giertych? A może stać Cię tylko na inwektywy bez znajomości żeczy?
Gratuluję wnikliwości i postępu z duchem marksizmu-leninizmu (przeczytaj jakie ugreupowania się tak wypowidają jak Ty). Gratuluję poprawności politycznej tych ugrupowań.
wacuś / 83.31.164.* / 2007-02-16 19:31
Czy ten płotek po tekście to taka sobie oznaka wesołości autora/autorki?
Czy " *.*.*.*. " jest to imię, czy może nazwisko ?
, / 2007-02-17 07:37 / Bywalec forum
a moze skupisz sie na meritum,o ile oczywiscie wacus wie co to znaczy
M P / 195.90.107.* / 2007-02-17 15:56
Przyganial kociol garnkowi.
paca / 213.105.224.* / 2007-03-02 01:47
Zwracam uprzejmie uwagę, że zarówno Polska jak i Giertych to nazwy wałsne i zgodznie z polską ortografią należy je pisać z dużej litery. Ja też jestem Polakiem i nie wyrażam zgody z przepraszanie kogokolwiek za poglądy, które głosi polski poseł do parlamentu europejskiego. To jego sprawa. Jeśli autor powyższych stwierdzeń pocz\uwa sie do odpowiedzialności za cały nasz kraj i wszyskich jego mieszkańców, to również wyrażam sprzeciw. Ja też jestem Polakiem i mam inne zdanie.

Najnowsze wpisy