Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Umiarkowane wzrosty na GPW

Umiarkowane wzrosty na GPW

Wiadomości Money.pl / 2005-10-25 19:25
Komentarze do wiadomości: Umiarkowane wzrosty na GPW.
Wyświetlaj:
orzeł / 80.55.139.* / 2005-10-25 19:25
NO cóż eurocash kupiłem wczoraj tak jak mu obiecałem i się sprawdziło :) Ostatnio bardzo dla mnie istotnym jest trzymanie się grupy spółek i próba wczucia się w rytm w jakim na giełdzie się bujają:) Nie zawsze mi się to udaje - częściej dobrze kupuję niestety czasami nie udaje mi się sprzedać:(
Taki problem mam ze sterem cóś mi się już przestaje podobać !
Ale wciąż mam wrażenie że przed Rafałem 18,4 a tim wreszcie dobije do 8. Amrest odzyskuje siły (nie uważsz Stroke) Odlewnie i Projprzem (raczej powinno być ok)
Dziś chciałem puścić eurocash po 5,3 ale się nie udało - może jutro uda się drożej !?(po tyle sprzedawałem ostanio i było to nieco za wcześnie - może tym razem będzie lepiej )
Prawie udało mi się sprzedać stalprofil (sprzedałem dobrze 30% ) i nie udało się Bety (nieco poniżej 30 bo to może być opór)
POzdrawiam i też nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu naszego gniazdka:)
strokuś / 212.2.96.* / 2005-10-26 16:26
Pablo, € już 3.98 - jeśli się utrzyma to z pewnym opóźnieniem powinno sprzyjać amice w odreagowaniu ;-)
Pablo / 213.238.96.* / 2005-10-26 22:19
Oby to nie było tylko odreagowanie ale długoterminowy trend
Podobno 4 XI będą wyniki, i to już mi się śni w nocy.
Igor | Evil Empire / 80.53.192.* / 2005-10-26 15:45
Jak myślicie, czy korekta potrwa do końca tygodnia czy to tylko chwilowe tąpnięcie ?!

P.S. Podziękujmy pis za przyszłośc, albo jej brak dla nas i naszch potomnych, dzięki Kaczorze, żeś m i przyszłość na gpw zawalił :(
dżeju / 212.244.249.* / 2005-10-26 13:39
1. też częściej dobrze kupuję niż sprzedaję niestety, to chyba ta pazerność
2. to forum jest kiepskie, znaczy obsługa, bo merytorycznie wporzo
3. nie daję rady z więcej niż 3 spółkami, skupiam się tylko na 2 max (daj Boze taką drugą Alchemię)
4. zmieniam po raz enty strategię :) ale nie wiem jeszcze na jaką
5. wywalam wszystko i odpoczywam tydzień bo mnie to wnerwia, dwa do przodu trzy do tyłu
anna / 83.24.236.* / 2005-10-26 14:46
mnie też wnerwia i mam ochotę zrobić sobie tydzień urlopu, niech się uspokoi w polityce :(
strokuś / 212.2.96.* / 2005-10-26 08:47
pozwolę sobie skomentować wzrost spraya o prawie 39%
s-ka podała, że podpisała umowę na zakup stacji LMDS firmy Nera
technologia LMDS należy jednak do najdroższych, podobnie jak ogólnie sprzęt firmy Nera
natomiast konkurencja w tej dziedzinie (radiowy dostęp do internetu) jest nie mała i będzie co raz większa w związku z popularyzacją tańszego wimaxa
ogólnie typowa spekuła nie mająca nic wspólnego z fundamentami
strokuś / 84.10.108.* / 2005-10-25 21:47
Orle, nie wiem czy już czas na amrest, za cienki jestem - ale skoro tak piszesz to pewnie się znowu nie mylisz :-)
wiem za to, że ten czas nadejdzie na pewno i za długo nie będę musiał na niego czekać
natomiast co do evy to już takiej pewności nie mam
anna / 83.24.232.* / 2005-10-25 20:05
wpadłam w szał dokupowania Bety i miałam już 45 % portfela, dlatego dziś powiedziałam dość trzeba coś sprzedać poszło po 29.3, ale jeszcze mam 20 %, troszkę sie obawiam, że jutro będzie cięszko z ty up, ale kto wię ?
mam ochotę na elstarolej co sądzisz ?
pozdrawiam :)
orzeł / 80.55.139.* / 2005-10-26 06:59
ja w takim szale jestem z Rafałem (jak gej jakiś cy cóś) - zmenili datę publikacji wyników na 27.10 więc ma co go nakręcać (tak sądzę - choć wyników nie znam a szkoda)
Bety mam też sporo (jak zawsze:) i dziś sprzedam (nawet jeśli się cofnie - a może właśnie dlatego i dam Jej jak zawsze troszkę odpocząć :)
Czekam na Projprzem i wyraźniejszy ruch !
NO i dla pokory dodam że kiszę EPn !:)
Sprzedałem część stalprofilu (jak pisałem) dziś spróbuję resztę (jak piszę)
Aniu oleje tak ale na konsolidacji (przedwczoraj - szczyt blisko a zasięg ostatnich wzrostów olbrzymi to mało powiedziane - to jest właśnie kosmos:)
Natomiast pisałaś kiedyś o impelu i tu mówię swoje nieudolne orle tak:)
Tak z niemoich ma jeszcze u mnie kruk.
Czekam na mocniejszy ruch na redanie i na rozjaśnienie sytuacji na forte i odlewniach (bo tam się coś musi stać tylko nie bardzo wiem w którą stronę):)
ALeż się porannie rozpisałem hmhm
Proponuję by wszyscy pisali przy tym wątku - wystarszy raz rozwinąć i ma się wszystkich jak na dłoni:)
Pablo / 83.23.83.* / 2005-10-26 10:05
Co do ostatniego akapitu to Polak zawsze wymyśli żeby było dobrze i tak trzymać
anna / 83.24.233.* / 2005-10-26 09:09
Rafała też mam, ale skromnie a szkoda bo może po wynikach skoczyć :)
Domin / 84.10.255.* / 2005-10-26 12:45
No i co Panie i Panowie to chyba po koalicji, już zresztą jest reakcja w20 (chyba). Strokuś chyba trzeba szybko wracać do opcji-). Ja wystawie zlecenie na ow20x5220.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy