Forum Forum dla firmDotacje

Unia poczeka na budżet nawet kilka miesięcy

Unia poczeka na budżet nawet kilka miesięcy

Money.pl / 2010-11-16 13:44
Komentarze do wiadomości: Unia poczeka na budżet nawet kilka miesięcy.
Wyświetlaj:
mbielu / 2010-12-06 21:00 / Bywalec forum
Wykorzystaj ostatnią szansę na duże, unijne pieniądze. Pozyskaj je dla swojej firmy, gminy, miasta lub dobrego pomysłu...Dlaczego piszę, że jest to ostatnia szansa? Wyobraź sobie, że w okresie rozliczeniowym 2007–2013 Polska miała do rozdysponowania 70 mld euro pomocy strukturalnej. Duża część z tej sumy nadal czeka na Ciebie. Jeżeli się nie zdecydujesz, to po prostu dostanie ją ktoś inny...

Sprawdz pod linkiem:

http://skuteczny-wniosek.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

lub link do całego zagadnienia związanego z dotacjami i firmą:

http://www.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/category/2128/

Pozdrawiam i miłej lektury zycze.
Bielu
ANTY-PO-d / 78.8.145.* / 2010-11-16 15:21
buzka i lewandowskiego! Okazuje się, że te stanowiska to tylko ŚCIEMA - w realu nic nie mogą!
door / 83.12.255.* / 2010-11-16 13:44
Brytyjski premier David Cameron powiedział, że Unia Europejska "jest odporna na realia", jeśli domaga się zwyżki unijnego budżetu w okresie, gdy rządy państw członkowskich muszą dokonywać głębokich cięć wydatków. (...)
W wywiadzie dla sobotniego "Daily Mail" zapowiedział, że na najbliższym szczycie Rady Europejskiej w Brukseli (28-29 bm.) sprzeciwi się przegłosowanej przez Parlament Europejski zwyżce unijnego budżetu o blisko 6 proc. (ok. 7 mld euro) w 2011 r.
(...)
Przegłosowana przez parlament 20 bm. zwyżka jest niższa od proponowanej przez Komisję, ale wyższa niż ta, na którą była skłonna przystać większość państw UE (2,9 proc.). Tegoroczny budżet UE wynosi ok. 123 mld euro. Inicjatywę zwiększenie unijnego budżetu brytyjski premier nazwał "nieuzasadnioną" i zaznaczył, że w czasie, gdy rządy państw członkowskich muszą dokonywać bardzo trudnych decyzji ws. wydatków, UE także musi szukać oszczędności. (...)
Przyznał też, że konsultował się z Niemcami, Francją i Holandią, zabiegając o poparcie dla swego stanowiska. Cameron liczy, że Rada Europejska odrzuci podwyżkę w wersji przegłosowanej przez PE i powie Parlamentowi, że unijny budżet musi zostać zmniejszony lub przynajmniej zamrożony na dotychczasowym poziomie.(...)

UE chce zwiększenia budżetu m.in. na zatrudnienie 338 pracowników administracji, podwyżki płac dla asystentów eurodeputowanych, biura w Nowym Jorku, Pekinie i Moskwie, a także na sfinansowanie nowych zadań wynikających z Traktatu Lizbońskiego

Najnowsze wpisy