Forum Forum prawneCywilne

Unieważnienie aktu notarialnego.

Unieważnienie aktu notarialnego.

Polak pracownik / 2011-07-28 14:57
Moja sprawa wygląda tak: Dwa lata temu wyjechałem za granicę w celach zarobkowych, przez rok przysyłałem peiniądze do Polski na moje dzieci i żonę, oraz spłatę mieszkania, przyjeźdżałem raz w miesiącu, w końcu mieszkanie zostało spłacone. Po powrocie do kraju, czyli jakieś dwa tygodnie temu dowiedziałem się że moja żona ukrywała przedemną że ma romans, oraz że wpadła w pewne problemy finansowe... musiała sprzedać mieszkanie, bez mojej zgody (ja nic o tym nie wiedziałem). W jaki sposób mogę wnieść o unieważnienie aktu notarialnego , w końcu to ja pracowałem na to mieszkanie. Co do mojej "żony", sprawa jest w sądzie o rozwód.
Wyświetlaj:
Apolloasw / 5.173.160.* / 2020-09-29 13:56
Dokładnie takie sprawy można załatwić w kancelarii Cejrowska w Tczewie. Nie mogłem trafić lepiej. Bardzo doświadczona notariusz.
AnitaOpr / 159.205.32.* / 2020-08-27 15:36
Uzyskałam niezbędną pomoc w kancelarii notarialnej na Słowackiego w Tczewie. Sprawa okazała się łatwiejsza, niż sądziłam .
mysiamama / 178.37.235.* / 2020-02-27 12:44
Z takiej pomocy skorzystałam w kancelarii notarialnej Cejrowska. Bardzo sprawna pomoc. Wysoko oceniam obsługę klienta.
eventinara / 89.64.39.* / 2019-02-13 12:42
Z takimi problemami najlepiej jest się zwrócić do notariusz Cejrowskiej. Jest bardzo skuteczna i doświadczona. Zajmuje się aktualnie obsługą mojej firmy.

Najnowsze wpisy