Forum Forum prawneZmiany w prawie

urlop dla poratowania zdrowia

urlop dla poratowania zdrowia

azipl / 2009-06-09 13:00
Witam
8 stycznia br miałam wypadek samochodowy mężczyzna jadący z naprzeciwka stracił panowanie nad samochodem i czołowo zderzył się ze mną, w wypadku miałam złamaną kość kłykciową piszczela prawego zniesienie lordozy odcinka szyjnego oraz wysunięcie dysku odcinka lędźwiowego. W wypadku mężczyzna zginął.Dlatego ostatnie 5 miesięcy znajduje się po opieką neurologa, lekarza rehabilitacji oraz psychiatry> > zgodnie z zaleceniami lekarza chciałam ubiegać się o roczny urlop> zdrowotny przysługujący nauczycielom> pracuje w szkole od 2001 roku ale niestety nie z mojej winy z dwoma> przerwani> okresy zatrudnienia> kwiecień - czerwiec 2001miejscowość K> wrzesień- czerwiec 2002 miejscowość K> wrzesień 2002 do obecnej chwili miejscowość B> urlop zdrowotny przysługuje nauczycielowi po przepracowaniu 7 lat i tyle> lat mini mi w obecnym zakładzie pracy ale w między czasie byłam na> urlopie macierzyńskim + zwolnienia lekarskie + obecne> zwolnienie łącznie dało ponad 400 dni nieobecności w pracy (w czasie> ostatnich 7 lat) dlatego bardzo ważne jest dla mnie wyjaśnienie czy do> stażu pracy wlicza mi sie również okres pracy w miejscowości K> będę wdzięczna za odpowiedz pozdrawiam

Najnowsze wpisy