Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

USA: Rynek czeka już tylko na FED

USA: Rynek czeka już tylko na FED

Money.pl / 2007-05-09 17:52
Komentarze do wiadomości: USA: Rynek czeka już tylko na FED.
Wyświetlaj:
malibu88 / 2007-05-09 22:17 / Giełdowa hiena
Ręce opadają na naszą GPW,w Stanach dzień za dniem rekordy a u nas korekta,ciekawe gdy tam zacznie się korekta to na naszej giełdzie co niektórzy będą oddawać akcje za darmo ????? można tylko pozazdrościć inwestorom w Chinach i Stanach :)
teoretyk-praktyk / 2007-05-09 21:01 / portfel / Toddler giełdowy
Odpowiedzią na to jest osłabienie się dolara, umocnienie się rynku towarowego. A malejące od trzech miesięcy ceny obligacji pogłębiają sugestie głębszej przeceny na rynku akcji, którą kurs obligacji zapowiada zazwyczaj. Zatem to czego rynek teraz oczekuje to wiarygodnych danych makro z usa, które okresliłyby skalę przeceny. I tyle. Zatem stan gospodarki w usa jest być może taki, że jak chcą zejść z inflacją to muszą doprowadzić do załamania się cen na rynku akcji (spada popyt na pieniądz, chłodzi się koniunktura). To wywinduje surowce do góry jeszcze bardziej, ale później będzie na nich korekta, gdyż spadek akcji zazwyczaj ściąga ich ceny w dół po pewnym czasie. Pytanie tylko kiedy, czy już po piątkowych danych makro czy później?
teoretyk-praktyk / 2007-05-09 21:10 / portfel / Toddler giełdowy
Pytanie na ile wyprzedzający jest ruch obligacji. Myślę, że korekta własnie się wczoraj już zaczęła, a dokładniej dwa tydodnie temu. Wskaźniki techniczne MACD, TRIX są w pozycjach sprzedaj, mamy dwa szczyty, CCI, ROC są w trendzie zniżkującym, zatem do szczęścia wielu ludzi nie wiele już trzeba. Pytanie jest tylko o czas. Czy w przyszłym tygodniu, czy za miesiąc, góra dwa? Zatem wszystko wskazuje na korektę.
Noel / 83.12.55.* / 2007-05-09 17:55
Ach, oczywiście zapomniałem dodać optymistom na spadki, że dzisiaj GPW objawiła swoją słabość. To już koniec na teraz wiary w mocne wzrosty. Trzeba oddać zarobione pieniądze...Sell and go away!
Kanada / 198.96.86.* / 2007-05-09 18:07
gadanie,,, podobne do wrozenia z fusow. Ja jestem przekonany, ze wzrosty beda trwaly i pesymistom mowie otwarcie: mylicie sie! ;-)
Noel / 83.12.55.* / 2007-05-09 18:08
Kupuj kupuj. Powodzenia:)
Kanada / 198.96.86.* / 2007-05-09 18:07
gadanie,,, podobne do wrozenia z fusow. Ja jestem przekonany, ze wzrosty beda trwaly i pesymistom mowie otwarcie: mylicie sie! ;-)
Noel / 83.12.55.* / 2007-05-09 17:52
FED co by nie powiedział, to inwestorzy odczytają jako sygnał sprzedaży. Panowie, rynek w Stanach jest już wykupiony. Czas na zjazdy majowe
aszulski57 / 2007-05-09 18:12 / Tysiącznik na forum
W co Pan grasz?
Noel / 83.12.55.* / 2007-05-09 18:57
Kontrakty spadkowe:)
Indy / 2007-05-09 20:04 / Bywalec forum
hmm na tym forum jest parę ciekawych osób, wiedzących co mówią :)
niestety raczej nie zalicza się do nich pan (pani) Noel
poza tym jak wierzyć komuś kto boi się zalogować ...
to jak anonimowy telefon może to być każdy (może ja ;P)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy