Forum Polityka, aktualnościŚwiat

USA: Skuteczniejsza kontrola obcokrajowców

USA: Skuteczniejsza kontrola obcokrajowców

Money.pl / 2007-12-11 09:46
Komentarze do wiadomości: USA: Skuteczniejsza kontrola obcokrajowców.
Wyświetlaj:
Bodek11 / 83.12.121.* / 2007-12-11 09:46
jeszcze troche i trzeba bedzie oddawac na lotniskach stolec do analizy. Proponuję Ameryce zeby odgrodziła sie od swiata wysokim murem. Nawet gdybym mial kase to nie pojechałbym do USA- własnie przez te k******** srodki bezpieczeństwa-nie mam ochoty zeby moje dane tele i biometryczne figurowały w jakiejs bazie danych jakiejs tajnej agencji rządowej. W dobie klonowania itp cholera wie kiedy i do czego oni tego uzyją. Za kilka lat moze okazac sie ze osoba o mojej siatkówce i odciskach palców zabiła premiera Chin.
absurd / 85.255.177.* / 2007-12-11 11:35
to tak głupie i straszne ze az prawdziwe

ameryka dawno juz zaczeła odchodzic od standartów demokratycznych na zecz iwigilacji społeczeństwa .. inwigilcji przechodzącej stopniowo w totalna inwigilację.
najwieksza "demokracja" świata ma najwiekszy aparat opresyjny .. czy to nie paradoks??
a moze nie paradoks moze tylko potwierdzenie tego ze demokracja w ameryce powoli idzie do lamusa ..
walka z terroryzmem to tylko pretekst do totalnej iwigilacji społeczeństwa .. iwigilacji poza kontrola społeczeństwa .. terrozyzm słuzy wzbudzaniu strachu w społeczeństwie oraz wymusza przyzwolenie społeczne na działania administracji .. no cóz widac taką droge wybrali ci "co maja władze" w ameryce

europejczycy nic straconego .. wszystko jeszcze przed wami .

dobrego i jeszcze nie inwigilowanego (chyba) dnia

Najnowsze wpisy