Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa antylichwiarska. Czy będzie rewolucja w chwilówkach?

Ustawa antylichwiarska. Czy będzie rewolucja w chwilówkach?

Wyświetlaj:
KINIA953 / 31.2.64.* / 2015-05-07 03:10
Niech skasuja BIK bo to przez tą instytucję ludzie się zadłużają małe opóżnienia i już niemasz co wchodzić do banków.W bik powinny byc tylko ci co maja komorników.Ja prowadzę DG płacę podatki i kontrachenci płacą mi z opóżnieniami więc ja też się spóżniam z ratami i teraz kiedy chce dalei inwestowac bik zrobił swoje za 7 dni spóznienia.Tu sie powinno coś zmienic.Do kogo man teraz iść po pomoc,w takim kraju jak sie rozwijac.
jmok / 46.229.158.* / 2015-05-07 11:42
I tak to się wszystko zapętla. Skasowanie BIK nic tu nie da, jak już mogliby zmienić lekko sposób działania tej instytucji. Gdy bank wykazałby brak zdolności kredytowej to sądzę, że z pewnością i tak część osób chętnie będzie sięgać po "pożyczki bez BIK" z dużym oprocentowaniem. A likwidacja tego biura rozluźniłaby tylko całą tę maszynę lichwiarską.
papilot / 83.30.114.* / 2015-05-07 03:07
Dla mnie będzie rewolucją jak podpisujący się pod umową zostawi wyraźny odcisk palca zapobiegnie to podszywaniu się pod właścicieli ukradzionych lub zgubionych dokumentów a używanych ich do takich celów ich "znalazców". I nikt i nigdzie wtedy nie wyprze się, że to on a nie kto inny podszył się pod właściciela takich dokumentów aby pobrać np. chwilówkę.
realist606 / 94.240.19.* / 2015-05-06 17:36
trzeba być naiwnym durniem żeby brać pożyczkę w parabanku!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
~Olo40 / 46.113.231.* / 2015-06-17 10:06
A jak ktos jest pod kreska i nie ma wyjscia i musi skozystac z takiej opcji pożyczki.bo np.musi leki dziecku wykupić??? To jest durniem???
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
MKoro / 46.113.87.* / 2015-05-06 13:45
Pomysł objęcia ochroną tylko tych, którzy kupują "w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą" jest chory. I niekonstytucyjny, ponieważ łamie zasadę równości wobec prawa. Dlaczego przedsiębiorca nie podlega ochronie? Czyżby to zemsta władzy za "bezczelne" wpuszczanie zakupów w koszty? Urzędnicy już dawno zapomnieli, kto im daje jeść. Nie rolnicy, nie górnicy, nie emeryci, tylko przedsiębiorcy karmią armię urzędasów. A w zamian co? Kontrole, procesy, zajęcia na poczet... Nawet najgłupszy pies łasi się do tego, kto go karmi, a na obcych szczeka. Władza robi dokładnie na odwrót.
qrdst / 85.158.139.* / 2015-05-06 12:46
akurat to reguluje Unia i nasi tylko musza dostosowac prawo polskie do unijnego - cos pachnie kielbacha wyborcza

Najnowsze wpisy