Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawiony przetarg w PKP?

Ustawiony przetarg w PKP?

Money.pl / 2006-08-25 08:51
Komentarze do wiadomości: Ustawiony przetarg w PKP?.
Wyświetlaj:
Marek53 / 83.24.51.* / 2006-08-25 08:51
Panom niezależnym ekspertom skojarzył się taki pojazd z luksusową "terenówką miejską".

Taki "zbytek" jak napęd na cztery koła i niezależne zawieszenie zapewnia dojazd wszędzi, do każdekgo przejazdu w polu i w lesie. Jest standardem np. u budowlańców w płd. Francji. Niczym innym sięnie dojedzie. W Bieszczadach też.

Eksploatuję akurat taki pojazd. Niezawodne bydlę, bez żadnych luksusów, wjedzie na każdą budowę, można zabrać 6 osób i tonę klamotów.

Proszę mi wierzyć, rozglądałem się na rynku - żadna firma nie produkuje takiego muła do roboty.
obserwator kantów / 80.50.128.* / 2009-04-16 12:45
co tam robi NIK?Czy nie zauważył nieprawidłowości w przetargu?trudno wyobrazić sobie tyle samochodów w terenie czy w plce sprzątaczki też jeżdżą w delegacje?
rybka / 2006-08-25 15:04 / Tysiącznik na forum
Dokładnie to samo chciałem napisać!
PKP potrzebuje samochodów, żeby dojechać do torów na totalnym wygwizdowie. To czym ma to zrobić Lublinem, Tarpanem, czy może ARO? Jest jeszcze piękna "Renówka"! Tak piękna, że lepiej z garażu nie wyjeżdżać, bo nie lubi deszczu.
Tylko, że jak dzisiaj urzędasy słyszą Volkswagen, to od razu kojarzą z Kulczykiem.
Może czas zmienić ....urzędasów?
to know.. / 80.55.32.* / 2007-02-21 13:20
Za przeproszeniem.. gówno panowie wiecie. Oczywistą jest rzeczą jak rozgrywane są takie przetargi.. Za łapówe zrobia Ci zmianę w ofercie kiedy tylko chcesz..
Dla zainteresowanych i łudzących sie że jest inaczej radze przyjrzeć sie przetargowi na samochody kancelarii prezesa rady ministrów.. Pozdrawiam..
obserwator kantów / 80.50.128.* / 2009-04-16 12:56
jak to się dzieje że w zarządzie zasiada desant malwersantów z Łodzi. Kto powołuje takich kolesi? Czy decydenci czytają dorobek zawodowy kandydatów na tak odpowiedzialne stanowiska? Czy tak postępują Polacy?

Najnowsze wpisy