Forum Forum finansoweKonta

Uwaga na Multibank!!!

Uwaga na Multibank!!!

isabela48 / 2010-01-08 14:41
Chciałabym wszystkich przestrzec przed zakładaniem konta w banku Multibank!!!
Kilka lat temu założyłam Darmowe konto. Po dwóch latach absolutnego niekorzystania z konta szanowny Multibank naliczył mi prawie 400zł za prowadzenie konta, które miało być bezpłatne! Złożyłam reklamację w sierpniu 2008, odpowiedź dostałam po prawie pół roku! Odpowiedź była chyba wygenerowana automatycznie bo nie uwzględniała w ogóle tego, co było w treści reklamacji. Drugie pismo wysłałam pod koniec września 2009 roku/ Jest prawie połowa stycznia i niestety ani widu ani słychu..
Kompletne lekceważenie i okradanie klientów!!!! Jeśli nie uda mi się do połowy tego roku uzyskać od nich sensownej odpowiedzi sprawę kieruję do arbitrażu bankowego, federacji konsumenta i mediów.
Wyświetlaj:
Ninananana / 195.187.79.* / 2010-09-14 16:23
oceń ten bank:

http://ocena-banku.blogspot.com
cfdrfrt / 79.190.103.* / 2010-01-15 14:23
napisz skarge do KNF mialem podobna sytuacje: zamknalem konto. po poltora roku przyslali mi pismo, ze cos im wisze... zadzwonilem do nich, okazalo sie, iz nawet karte mam aktywna, a konto przeciez zamykalem. straszyli mnie bikiem, bigiem i innymi gownami, wiec im oddalem ta kase jednoczesnie piszac reklamacje, iz pracownik nie zamknal konta, a ja to zlecalem. po pol roku bezczynnosci banku napisalem skarge do KNF, kierownik oddzialu podal mi nazwisko pracownika, w systemie rzeczywiscie zostala informacja, iz zlecalem zamkniecie konta. szybciutko kase oddali... nie polecam tego shitu, bo pracuja tam barany!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: