Forum Forum finansoweBanki

Uwaga ostrzegam przed -dobrymi praktykami -GetinBank -

Uwaga ostrzegam przed -dobrymi praktykami -GetinBank -

Kuba 101011961 / 84.234.1.* / 2009-07-06 12:50
Bank ten masowo reklamuje -terminowe lokaty- na tzw. dobry procent. Istnieje nawet możliwość samoistnego odnowienia TYCH LOKAT NA KOLEJNY TAKI SAMO OKRES. Ostrzegam WAS te odnowione lokaty w stosunku do pierwotnego oprocentowania mogą zawierać rażąco obniżony procent jak to się stało w moim przypadku.. Pomysł polega na tym tym ,że Bank zmieniając nazwę coraz to nowych lokat ,na np: lokata letnia -dalej reklamuje jaki jest wielki -MACZO- ! za wielki procent.....ale nie zawsze dotyczy to lokat odnowionych.
Dlaczego nowym klientom bank daje tak wysokie oprocentowanie a odnowionym lokatom już nie - to proste ,moim zdaniem liczy ,że osoby które mają już lokaty ufając temu bankowi, iż drastycznie nie zaniży pierwotnego oprocentowania gdyż przecież jest -MACZO-,nie sprawdzą oprocent. odnowionych lokat ,a tym samym będzie to niezły zarobek dla banku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Zanim się zorientują to już po kasie.
A różnica jest straszna! Nowe lokaty 6 - 7 % ,odnowione lokaty jak w moim przypadku 3%. Czy taki bank gra Fair Play napewno nie! ...Stać go na oprocentowanie coraz to nowych lokat na takim poziomie jak w super reklamie lokat z nowymi nazwami to i odnowione powinny być na poziomie podobnym .
Dlatego klienci tego Banku ,miejcie się na baczności!
Ja już będę się miał- jeszcze tylko przez chwilkę Ich klient!
Wyświetlaj:
Ewa101011961 / 84.234.1.* / 2009-07-06 12:51
W nowych umowach przy rezygnacji z odnowionej lokaty po terminie jej aktywacji w umowach wprowadzili opłatę od klienta wynoszącą aż 0,5% wysokości lokaty -jeszcze raz _WYSOKOŚCI LOKATY a nie np: kwoty oprocentowania które sami dają >klient dał im własne pieniądze i im wyższe, tym więcej straci jeżeli po czasie zorientuje się ,że otrzyma od Nich śmiesznie niski procent odnowionej lokaty!i zechce z tego gó... zrezygnować zabierając czym prędzej swoja kasę .Wychodzi na to ,że dał im do lokowania dużo kasy i za kare zapłaci odszkodowanie !!!DOBRE.
"pani z banku" / 90.156.84.* / 2009-07-25 18:39
faktem jest, że potrącanie z kapitału lokaty jakiejkolwiek kwoty nie powinno mieć miejsca, ale proszę Was, nie czarujmy się- oczywistym jest, że lokaty nigdy nie będą się odnawiały na ten sam %!!! odnawialność dotyczy czasu trwania, a nie%!! i w każdym regulaminie jest to napisane. każdy kto ma choć blade pojęcie o lokatach, nie będzie się łudził, że założył odnawialną lokatę na 9% w październiku i do teraz odnawia się ona na tan sam%!!! to byłoby absudrem....co do banku z tematu- współczuję pracownikom, którzy muszą toczyć boje z klientami-procentami...
dfafadf / 217.153.72.* / 2009-07-28 13:13
z tymi odnowieniami to się zgadzam :)))
nie zapomnę jak kiedyś Pani zdziwiła się, że jak to jej lokata jest na 5% skoro jak zakładała kilka lat wcześniej było kilkanaście :)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: