Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Vaclav Klaus planuje zostać europosłem

Vaclav Klaus planuje zostać europosłem

Money.pl / 2013-01-30 12:09
Komentarze do wiadomości: Vaclav Klaus planuje zostać europosłem.
Wyświetlaj:
marian p. / 62.182.213.* / 2013-01-30 14:11
EUROPOSEŁ TO CZŁOWIEK KTÓRY DOSTAJE BARDZO WYSOKĄ RENTĘ ZA NIC.w polskim sejmie jest też bardzo wielu takich,którym ta fucha się śni i zrobią każde świnstwo,żeby dostać jedynkę na takiej liscie.
josef zawila / 79.239.117.* / 2013-01-30 12:39
Unia jest dla ludzi doroslych, a nie dla smarkaczy. Tak mozna nazwac tego doroslego
smarkacza. jesli ktos byl przeciwko uni i teraz chce kasowac te pieniadze to znaczy, ze jest
falszywy i ma zle zamiary. Terrorysta powinien zginac, a taki falszerz powinien zostac ukarany
i nie powinien zostac europoslem - nie powinien miec nic do GADANIA...a jak zostanie europoslem to i tak kazdy bedzie wiedzial na co moze liczyc. Unia nie zbiednieje jak Vaclav Klaus zostanie europoslem i bedzie musial wykonywac
pewne zadania - jesli sie niczym nie wykaze
to sie go zwolni. Proste. Wszyscy sie pchaja na europoslow bo tam dobrze placa, ale tez trzeba
cos reprezentowac. Unia ma duze szanse demokratycznego rozwoju i zycia w pokoju.
Teatr Wielkiej Brytanii pokaze jak daleko siega
"wrogosc " unii - to samo jest u pana vaclava
Klausa. Jesli jakies panstwo chce sie wyzwolic z Unii to niech sprobuje samodzielnego zycia -
zginie jak dziecko pozostawione bez jedzenia...
Josef Zawila
@@@ / 195.90.107.* / 2013-01-30 13:16

Unia jest dla ludzi doroslych, a nie dla smarkaczy....

Ale belkot czlowieka z wypranym przez komunistow mozgiem.
Pracodawca 12 / 2013-01-30 14:42
Wydaje mi sie że akurat Vaclav Klaus jest jedną z nielicznych osób które nadają się na to stanowisko, jest doświadczonym politykiem.
Z. / 196.3.50.* / 2013-01-30 12:55
"Unia jest dla ludzi dorosłych, a nie dla smarkaczy." - ale się uśmiałem! Dla dorosłych? Eurokołchoz to najbardziej poroniony i niedemokratyczny twór jaki powstał w powojennej Europie. Wybierał pan kogokolwiek w europarlamencie? NIE! Zrobili to za pana tzw. reprezentanci. Może pan kogokolwiek z tych technokratów usunąć? NIE! Pan uczestnicząc w lokalnych wyborach miał wrażenie, że może coś zmienić a tak naprawdę wszystko zostało zrobione za pana i odpowiednio sprzedane w mediach. Eurokołchoz to koniec dla wolności i państw narodowych i dobrze, że są jeszcze rozsądni ludzie jak Vaclav Klaus, którzy chcą mu się przeciwstawić. Jak pan tego nie rozumie, to mi pana żal. Żeby zlikwidować Unię trzeba najpierw dostać się do europarlamentu - z zewnątrz nie można tego zrobić. Czy to tak trudno zrozumieć? Dorosły człowiek nie powinien mieć z tym problemu.
byrcyn / 78.8.157.* / 2013-01-30 12:09
To już faktycznie szczyt hipokryzji, ale widać dzisiaj nie ma żadnych prawideł, czy norm moralnych ;-(
klusek z biedronki / 87.119.16.* / 2013-01-30 12:18
walczył z unia w obecnym wydaniu, która się nie sprawdziła tonąc w oparach stworzonego przez siebie absurdu. W Unii faktycznie nie ma żadnych prawideł i norm moralnych tylko stosy technokratycznych przepisów.

Najnowsze wpisy