Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Vivendi kontra Skarb Państwa

Vivendi kontra Skarb Państwa

skomentuj
Money.pl / 2009-10-26 13:43
Komentarze do wiadomości: Vivendi kontra Skarb Państwa.
Wyświetlaj:
tube / 83.146.11.* / 2009-10-26 13:43
Dwa tygodnie temu czytalam o tym samym na stronie internetowej miedzynarodowej firmy rekrutacyjnej - ExecutiveSurf. Juz wtedy pisali o tym zamieszaniu i arbitrazu. Teraz widze, ze mieli jak najbardziej aktualne i sprawdzone informacje biznesowe. Hm, ciekawe do czego jeszcze dojdzie w naszym pieknym kraju...
Rob Roy / 194.169.228.* / 2009-11-01 13:10
Dojdzie do upadku zł.
Kwiożercze koncerny dostaną "górę" kasy wartej tyle co papier i farba drukarska.

Rozpasana polityka prywaty z ostatnich 12 lat; wszechobecna korupcja - moralny upadek ludzi władzy wszelkiego stopnia, doprowadza do upadku Rzeczypospolitej.
To za limuzyny, wille itp. doczesne dobra niszczy się własny kraj doprowadzając jego ekonomię do upadku.
To wysiełek Polaków i Polek pracujących dziś ponad miarę, często kosztem Rodzin i ich destabilizacji, marnotrawią bufony, którym się wydaje, ze tą limuzyną pojeżdzą bez dróg a ta hata to już nie będzie zależna od mediów podawanych przez RWE, Vivendi itp., drożejących niezaleznie od inflacji w myśl "wyrwać ile się da".
To stworzone państwo iluzji w którym tzw. URE udaje ,ze reguluje "zgadzając" się na nic wspólnego nie majace z inflacją i inwestycjami w przejete dobro publiczne, podwyżki, już nie raz w roku ale raz na 2 miesiące. To fikcyjny nadzór bankowy w którym "zasiada" bezproduktywnie 2 tys urzędników.
To jest apel do ekonomów, przyjzyjcie sie dobrze tej fikcji, oceńcie ją i przestańcie tolerować.
skomentuj

Najnowsze wpisy