Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Voxveritas czy Votum - odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

Voxveritas czy Votum - odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby

honorata_janta / 2019-08-07 15:45
Witam. W Wypadku samochodowym zginęła moja siostra z winy innego kierowcy. wypadek był na autostradzie, inny kierowca wciskając się z prawego pasa na lewy zajechał jej drogę. Chcieliśmy jakiegoś odszkodowania, ale to co zaproponowała firma odszkodowawcza jest po prostu śmieszne !! Szukamy kancelarii, która nam pomoże w wyegzekwowaniu wysokiego odszkodowania za śmierć bliskiej osoby. Zastanawiam się nad Voxveritas a Votum. Co wybrać?
Wyświetlaj:
Monika9101 / 77.111.246.* / 2019-08-08 12:32
Cześć, przeczytałam Twoją wiadomość i przypomniała mi sie moja sytuacja, tylko ja miałam troszke inną. Co do kancelarii to tak : z Votum doświadczenia nie mam. Mam za to bardzo dobre doświadczenie z kancelarią Voxveritas. U mnie chodziło o zadośćuczynienie po wypadku itd. mam uszczerbek na zdrowiu dosyć poważny i mam szanse z tego wyjść dzięki bezpłatnej rehabilitacji, którą właśnie mi załatwiła wspomniana kancelaria. Natomiast w Twoim przypadku Honorato, drążyłabym temat i właśnie wybrałabym się do nich. Zajmują się też takimi odszkodowaniami za śmierć bliskich i wiem, że potrafią wyegzekwować na prawdę wysokie odszkodowanie. Jak coś to pisz :)
honorata_janta / 2019-08-09 15:36
Hej, bardzo dziękuję za to że odpisał ktoś :* Już kontaktowałam się z powyższą kancelarią dzisiaj. Bardzo mili ludzie tam pracują, którzy mają serce. Może te pieniądze nie zwrócą mi już siostry, ale przynajmniej pokryją koszta pogrzebu i pomnika.

Najnowsze wpisy