Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W 2010 roku PKB w Polsce ma wzrosnąć o 0,5 procent

W 2010 roku PKB w Polsce ma wzrosnąć o 0,5 procent

Wyświetlaj:
Grzesiek() / 77.253.83.* / 2009-06-15 21:14
Urzędnicy z Min. Finansów powinni - zapobiegliwie - na wszelki wypadek zapisać wzrost PKB: MINUS 10%. Może wtedy posłowie opamiętają się nim uchwalą kolejne wydatki na rozbuchany ponad miarę(w kraju który ma gospodarczo doganiać bogaty Zachód) socjal.
RD / 83.6.65.* / 2010-10-07 13:01
zobacz do rocznika GUS , porównaj udział dochodów budżetowych z PKB w różnych krajach, zobacz jaki gdzie jest długo publiczny i zrozum nareszcie ,że aktywa krajów bogatych w postaci 35% ludności z wyższym (prawdziwym), porównaj infrastrukturę rzeczową - no przejedź się samochodem od Przylądka Pn do Malagi w Hiszpanii i zrozum, że te aktywa mają swoje pokrycie w pasywach tych krajów, a w ich długu publicznym. Kapitał wytworzony przynosi użyteczność konsumentom w tych krajach (usługi publiczne bezpłatne) nawet jak nie przynosi państwom takich dochodów, "od ręki" takich dochodów, aby nie było deficytów bieżących i ab długi od razu zniknęły. A nie przynoszą bo m.in. ja przejechałem wymieniony odcinek " w te i we w te" nie płacąc ani grosza explicite za przepiękne , gładkie, wygodne autostrady i inne "hajłeje" tudzież gładkie ,równe drogi lokalne, puszczane w trudnym terenie (jak na Masywie Centralnym we Francji), bo przecież o Norwegię dla naszego wstydu nie trzeba wspominać) I PRZESTAŃ BREDZIĆ O POLSKIM ROZBUCHANYM BUDŻECIE. No ludzie, co wam ten Balcerowicz z Winieckim mózgów porobili.

TRZEBA OBALIĆ AUTOPOPRAWKĘ TUSKA i przywrócić te 5,4 mld do wydatków na drogi.! Od tego będzie WZROST PKB i DEFICYT MNIEJSZY NIŻ SIĘ PLANUJE. (ale coś tam nie takie rachunki podsunęli p. Jackowi Vincentowi - wywalić to do kosza, bo nigdy do euro nie wstąpimy, z takimi brakami realnymi)
xxons / 94.254.134.* / 2009-06-16 07:31
A może od poczatku chodziło byśmy gonili za europejskim socjalem, a nie gospodarką?
rozbawiony do łez / 83.10.85.* / 2009-06-15 20:25
otóż wyborcy platformy głosowali w STOLICY doceniając jej kompetencje na panią komisarz Huebner,która uzyskała trzecią lakatę w kraju dostając ponad 300 tys głosów,a w europarlamencie zamiast pani Huebner zasiądzie były satyryk któremu skończyły się pomysły na skecze niejaki -MUSZE SPRAWDZIC nazwisko- Ross,który dostał ok 9 tys głosów, ciekawi mnie czy wyborcy pani Heubner tak jak ja zareagowali na tę wiadomośc wybuchem trudnego do opanowania śmiechu
Dylus / 2009-06-15 18:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Przynajmniej jest to prognoza wg mnie przyzwoicie zaniżona, będziemy się cieszyć w przyszłym roku PKB na poziomie +2,7% - ale lepiej się miło zaskoczyć niż niemiło rozczwrować. Popieram takie działanie.
Antyfaryzeusz / 85.232.232.* / 2009-06-16 07:21
buehehehehehehehe
buahahahahaha
Dylus, czyścisz mi monitor
Dylus / 2009-06-16 08:18 / portfel / Tysiącznik na forum
sprawiasz wrażenie typowego PiS-owca - a może się mylę?
prawiezaratralalala / 77.254.151.* / 2009-06-15 18:46

stopa bezrobocia na koniec 2010 roku wyniesie 13,8 procent

pracodawcy górą, plan peło rozwija się dobrze

Najnowsze wpisy