Forum Spółki giełdowe Agora SA

W dwucyfrowym tempie spada sprzedaż głównego produktu Agory

W dwucyfrowym tempie spada sprzedaż głównego produktu Agory

skomentuj
Wyświetlaj:
GiW / 83.10.160.* / 2013-06-29 14:06
Nie ma co się dziwić, do tego doprowadziła arogancka polityka redakcji Agory oraz zatrudnianie pracowników wywodzących się z najgorszych mętów społecznych (bo tacy są najtańsi). Mam tu na myśli przede wszystkim główną administratorkę portalu gazeta.pl - niejaką "marrant" (zwaną przez forumowiczów "marrantem-palantem"). Popatrzcie jak administracja portalu gazeta.pl zniszczyła forum "Jelenia Góra", a także rozprawia się bezceremonialnie z wszystkimi osobami, które śmiały skrytykować jej działania: http://www.wp3.pl//b73e

Podane na screenie linki trzeba wpisać ręcznie do przeglądarki, gdyż administracja już dawno poblokowała na forum wszelkie możliwe kombinacje liter z tych linków, słowa etc. Z powyższego jasno wynika, że regulamin na portalu gazeta.pl to tylko nic nie znaczący świstek papieru - administracja sama w ogóle go nie przestrzega oraz dowolnie kasuje posty nielubianych użytkowników, nawet te które nie łamią regulaminu. Administracja tego portalu skompromitowała się już całkowicie!

Jeśli jesteś przeciwko zamordystycznej cenzurze i tendencyjnej wybiórczości "Gazety Wyborczej" oraz zależy Ci na wolności słowa i demokratycznych zasadach dyskusji, skopiuj niniejszy post i umieść go również na innych forach portalu gazeta.pl, a także wszystkich innych. Także Twój niewielki gest ma duże znaczenie!
3m113 / 93.93.72.* / 2013-06-05 10:29
W kwietniu br. w porównaniu do marca br. największym wzrostem średniej sprzedaży ogółem (o 2,44 proc.) pochwalić się mogła „Rzeczpospolita”. Z kolei największy spadek zanotowała „Gazeta Wyborcza” - wyniósł on 3,21 proc.

Nawet skopiować money nie potrafi.
a79rtur / 2013-06-05 09:20
wiec dlaczego agora ma rekomendacje trzymaj a jeszcze 2 dni temu kupuj !?
Rebe Adddddaammmm / 83.12.121.* / 2013-06-05 08:14
ja waj aj waj- co za tragedia, goje mądrzeją i nie kupuja już naszych wymiocin. Dobrze ze "nasz" rząd wspiera nas przepłaconymi reklamami i zmusza podległe instytucje państwowe i samorządowe do prenumeraty naszego szmatławca- bez tego trzebaby dawno zwinąc interes.
USA_man / 94.154.97.* / 2013-06-04 21:01
Gazetę wyborczą czytają tylko biedaki głosujące na PO. Ale nie mają teraz kasy, bo spłacają przewartościowane nieruchomości pobrane na górce na kredyty.
Zresztą to nie gazeta, to jakaś kpina i propaganda. Naród się już pokapował więc nie kupuje.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy