Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W Europie nowa nadzieja. Profesor wie, jak to wpłynie na złotego

W Europie nowa nadzieja. Profesor wie, jak to wpłynie na złotego

Wyświetlaj:
REALNY kurs Wymiany / 87.206.148.* / 2012-02-03 18:36
przy tym kursie:
1l PB 95= 4,4 PLN,
1 kg bananów = 3 PLN
Wskazanie z Maripozy / 83.24.202.* / 2012-02-03 10:47
1. Pech chciał, że Gomułka "Wiesław", który zostawił po sobie (zanim nie zemścili się za zbyt ostry "nadzór właścicielski" nad menadżerami od mięsa) gospodarkę rosnącą w tempie 5-6procent, zrównoważoną, mającą swój udzał w eksporcie technologii i patentach technicznych. Co tu dużo mówić - np II miejsce na świecie w produkcji i eksporcie trawlerów przetwórni, DROMEX budujący w Libii i Iraku, fabryki kwasu siarkowego "pod klucz" na cały świat, a Gomułka Stanisław wrócił z wygnania, na które go "Wiesław" wygonił - i zawzięcie wspierał politykę, ktora sprawiła,że tego wsyztskiego nie mamy a drogo u nas (nie)budduja Chinczycy i Austriacy. No śmiechu warte.

2. Złoty wzrośnie do 3,6 za euro, a nie 4.0, - pracuje juz nad tym RPP strasząca podwyzkami stóp we współpracy ze światowymi spekulantami, ktorzy po odsetki przyjdą we wrześniu -

3. Jak juz przyjda po odsetki, wtedy trzeba by ,żeby RPP walneła w złotego aby spadł do 5,0 za euro. Wtedy co prawda wywiozą, ale w duzym stopniu obejda się smakiem. Tyle tylko, że juz mamy głosy by złotego stabilizować - jasne bez stabilizacji operacja odsetkowo-dochodowa ma mniejszy sens. Rentierzy skupieni wpokół BCC i Lewiatan, dobrze wyrażą troskę o złotego. Jankowiak i Stanisław Gomułka napiszą dobre teksty w Rzepie.
nita / 83.29.118.* / 2012-02-03 09:55
złotówka musi sie umocnic trzeba patrzec w przyszłośc pozytywnie. Uwazam ze jezeli ktos stara sie o kredyt hipoteczny to powinien barc go w pln to jest waluta w której sie zarabia i jest bezpieczniej unika sie spredów a ja nawet kupiłam mieszkanie rns w Getinie, który nie wziął pod uwagę garażu jako powierzchni użytkowej:-)
Łowca lamerów / 81.210.27.* / 2012-02-03 11:56
Spready nie bolą tak bardzo jeśli walutę kupuje się samodzielnie w internetowych kantorach. Mam dwa ulubione, gdzie spread wynosi 4 lub 6 groszy. Ten drugi stosuje kursy przeliczane na podstawie Forexu co 10 sekund, więc w sytuacjach nadzwyczajnych jest możliwość szybkiej reakcji (zakup lub sprzedaż waluty).
Oczywiście jestem fanem złotówki, bo jej umocnienie to tańszy kredyt walutowy, w którym mam kredyt.
Coins / 109.173.143.* / 2012-02-03 09:01
Co za propaganda. Dolar sie oslabia i dlatego waluty tanieja. Rzad akurat nic na to poradzic nie moze... Widac bylo skutecznosc po interwencjach. Trend rządzi sie swoim prawem i jest ponad dany kraj...
gfdb / 109.74.97.* / 2012-02-03 08:58
czyli będzie zwała na złotym jak tam piszą. /Zawsze jest odwrotnie.

Najnowsze wpisy