Forum Polityka, aktualnościŚwiat

W Guantanamo przebywa wielu niewinnych ludzi

W Guantanamo przebywa wielu niewinnych ludzi

Money.pl / 2009-03-20 09:35
Komentarze do wiadomości: W Guantanamo przebywa wielu niewinnych ludzi.
Wyświetlaj:
andowc / 83.30.82.* / 2009-03-20 19:25
W Polsce wielu niewinnych ludzi cierpi "biedę".
Co jest "ważniejsze" ? (Guantanamo czy Polska bieda).
axxel / 83.143.213.* / 2009-03-20 22:15
a czy wogóle jest taki dylemat co wazniejsze? skąd przyszło do głowy andowc-owi takie porównanie .. polskiej biedy do bezprawia czynionego przez USA?
andowc / 83.30.82.* / 2009-03-20 22:34
a czy wogóle jest taki dylemat co wazniejsze? -
dla Ciebie nie, dla mnie tak.
porównanie .. polskiej biedy do bezprawia czynionego przez USA?
Bezprawie w/g Ciebie czynione przez USA (nic mnie nie interesuje),
Interesuje mnie wielu niewinnych ludzi cierpiących "biedę".
Bezprawie USA, ma wpływ na polską "biedę".
Poradż się "doradzców", - nie mnie.
axxel / 83.143.213.* / 2009-03-22 01:21
faktycznie andowc ma talent w odwracaniu uwagi,
komentowany temat , bezprawie USA,
uwaga andowca bieda w polsce,
było by do zaakceptowania, ale .. nie widziałem takiego zaangazowania andowca przy newsach dotyczacych sytuacji w Polsce.
to ładnie ze tak andowca zajmuje los biedy w polsce, tylko dlaczego jest to akurat przy bezprawiu w USA?
ale cóz , jest wolna wola, kazduy moze interesowac się tym czym chce , w kazdym czasie nawet jezeli to nie na temat :)
andowc / 83.30.80.* / 2009-03-22 16:23
Uwagę należy "odwrócić",- jak ktoś zajmuje się "bzdurami" (money.pl).,- jakby nie było ważniejszych spraw do załatwienia.
Ilośc komentarzy świadczy o zainteresowaniu "czytających".
Patrz z czego "żyjesz",- z Guantanamo nie "wyżyjesz" (nie nakarmi Ciebie),- z "biedy" polskiej możesz "wyżyć" (nakarmi Ciebie).
sprawiedliwy wśród narodów świata / 83.20.31.* / 2009-03-20 12:20
po co taki arab żyje ?
zabić ich wszystkich !!!
to my jesteśmy Narodem Wybranym !!!
to nam Bóg dał Tore !!!
@@@ / 195.90.107.* / 2009-03-20 16:00
Ty to powinienes sie nazywac prowokator wsrod narodow swiata
optymistycznie_ / 83.31.13.* / 2009-03-20 10:06
Na Bereze Kartuzka to sie wszyscy oburzali, ze Oboz Koncentracyjny, a jak przyszlo do Guantanamo to juz sie o tym nie gada.... Znakiem tego II RP miala kiepskie Public Relations
Natter / 2009-03-20 09:35 / Tysiącznik na forum
Dajcie człowieka a znajdę na niego paragraf , powiedział to ponoć komunistytczny oprawca Feliks Dzierżynski to metody stosowane prze NKWD. Dajcie nam Araba a zrobimy a niego terrorystę mówią oprawcy z CIA . Metody te same tylko że, to ostatnie dzieje się w kraju niby demokratycznym i obrońców praw człowieka .Dylemat amerykanów co z tym g.nem zrobić?Każdy z tych więżniów winny czy niewinny po zwolnieniu, za lata poniżenia , bicia torturowania będzie szukał zemsty.Tu nie wystarczą przeprosiny i kilka dolarów odszkodowania.Konkluzja policja czy milicja to są te same formacje jedni chetnie pałowali drudzy strzelają i zakuwają

Najnowsze wpisy