Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W przedziale piwo. W WARS-ie setka z zakąską

W przedziale piwo. W WARS-ie setka z zakąską

Money.pl / 2008-10-20 09:44
Wyświetlaj:
yyjp / 148.81.117.* / 2009-05-28 10:41
DLA PALACZY POWINNY BYĆ ZAINSTALOWANE APARATY i BUTLE WYPEŁNIONE SPRĘŻONYM DYMEM PAPIEROSOWYM, KTORE NOSILI BY NA PLECACH PODOBNIE JAK PLETWONURKOWIE. TO CHYBA JEDYMY SENSOWNY SPOSÓB NA POZBYCIE SIE ŚMIERDZIELI I TRUCICIELI NA PRZYSTANKACH, POCIAGACH, KORYTARZACH, I INNYCH MIEJSCACH PUBLICZNYCH GDZIE OBOWIAZUJE ZAKAZ PALENIA. PALACZE MUSZA PALIC WIEC NIE CH SIE TRUJA SAMI Z BUTLI A NIECH NIE TRUJA INNYCH. OSTATNI WIDZIAŁEM W INTERNECIE OGŁOSZENIE NA TEMAT ZATRUDNIENIA DLA PALACZY ŻYCZĘ OWOCNEGO PALENIA Z BUTLI.
kkl / 148.81.117.* / 2009-05-28 10:41
DLA PALACZY POWINNY BYĆ ZAINSTALOWANE APARATY i BUTLE WYPEŁNIONE SPRĘŻONYM DYMEM PAPIEROSOWYM, KTORE NOSILI BY NA PLECACH PODOBNIE JAK PLETWONURKOWIE. TO CHYBA JEDYMY SENSOWNY SPOSÓB NA POZBYCIE SIE ŚMIERDZIELI I TRUCICIELI NA PRZYSTANKACH, POCIAGACH, KORYTARZACH, I INNYCH MIEJSCACH PUBLICZNYCH GDZIE OBOWIAZUJE ZAKAZ PALENIA. PALACZE MUSZA PALIC WIEC NIE CH SIE TRUJA SAMI Z BUTLI A NIECH NIE TRUJA INNYCH. OSTATNI WIDZIAŁEM W INTERNECIE OGŁOSZENIE NA TEMAT ZATRUDNIENIA DLA PALACZY ŻYCZĘ OWOCNEGO PALENIA Z BUTLI.
Iwona z Lublina / 2008-10-21 15:42
Paba riba, pociąg się kiwa
a w tym pociągu Palikot rzyga.
Napił się piwka, napił się wódki
Rozum maleńki, rozum krótki.
„Przyjazne państwo”- jęzor miele,
i bełkocze coraz śmielej.
Maszynista też spróbował.
Papieroska, piwka, wódki,
i się strasznie rozchorował .
Rozum wszystkim tak się skleił,
aż się pociąg wykoleił.
Adam Katowice / 83.238.225.* / 2008-10-21 12:52
Przywódcy (przy'wódce), o własnej kontroli zmysłów na poziomie psów i kotów, tylko takie cos potrafia wypłukać na kacu ze swego umysłu. Po prostu jakies zgnite od wewnątrz lobby wódczano-piwne znowu kogoś przekupiło i robią coś pod swoje a tzw klasa rządząca, jak lokaje, czy raczej prostytutki, robią za kasę wszystko, pudrując szpetną syfilisową twarz pojęciem "przyjazne państwo". Miłego zbierania karmy po śmierci :) Pozdrawiam
tonuś / 87.105.99.* / 2008-10-20 22:35
...słusznie ten dureń zarobi i policja - czysty biznes i to będzie w imię praw
andowc / 83.30.82.* / 2008-10-20 21:43
A na dworcu (stacji) policja z "balonikiem" (czujnikiem),- dobry "zarobek".
A kto nie "dmucha", to "pałą" po "dupie".
tonuś / 87.105.99.* / 2008-10-20 21:26
Ten dureń P...... nie jest taki durny. W podziękowaniu dostałby wyłączność od WARSU na żołądkową.........
DA-old / 217.172.247.* / 2008-10-20 17:44
Najlepiej, gdyby PKP kupowała od wytwórni alkoholi Palikota trunki wyskokowe. Najlepiej gorzką żąłądkową czy coś tam. Byłoby i przyjaźnie i śmiesznie!

Ja dodatkowo proponuję wprowadzenie zgody na usługi prostytutek w pociągach. Przy tak długich i często opóźnionych podróżach człowiek mógłby się rozprężyć. I przydałby sie wreszcie na coś ten wibrator wyciągnięty z majtek przez Palikota na sławnej konferencji prasowej....

Nadal nie wiem tylko na co przydałby się rewolwer. Ale jak chłopaki w wagonach troszkę pociągną z gwinta, to i dla tak "subtelnego" przedmiotu zastosowanie na pewno zjandą.

Brawo komisjo. Brawo!!! Na pewno nie będzie przyjaźniej ale z pewnością mogą pojawić się wreszcie cuda. W wagonach PKP....
warcaby / 79.188.238.* / 2008-10-20 12:30
no co może ten producent "arizony" wymyśłeć, Dajcie mu jeszcze mopa żeby te kible w pociągach sprzątał, ten chlew który zrobią młodziaki i smród !
Chcesz zmian to sprzataj !
maxymili / 2008-10-20 12:56 / Tysiącznik na forum
No to bardzo inteligentny wywód.
Ale można by na to spojrzeć inaczej. Wg mnie i tak piją w pociągach, tylko że nielegalnie. Nikt nie jest w stanie egzekwować prawa. Martwe prawo to złe prawo, gorsze niż jego brak.
Dodatkowy dochód dla spółki WARS nie zaszkodzi. A jej dostępność jest i tak ograniczona do pociągów ekspresowych i intercity. Stąd też wniosek, że opisywanie przez ciebie obywatele nie będą raczej ich klientami.
Dlatego Pan Palikot ma wg mnie rację a raczej komisja którą prowadzi. Należy likwidować fikcję i wprowadzać prawo.
Dr Cox / 85.128.68.* / 2008-10-21 08:15
No z tym to ja się akurat nie zgadzam. Za dużo jeździłem pociągami. Sam czasem piłem piwo. Tylko, że jak będzie pozwolenie na picie to każdy będzie miał w d.... Warsy i inne bzdety, gdzie drogo jak cholera, tylko kupi sobie wcześnie i właduje się ze zgrzewą. A kibole pewnie się poszczają ze szczęścia, bo teraz im w ogóle nawet nikt uwagi nie zwróci.
esse / 2008-10-20 10:32
i tak piją, a może przynajmniej kolej sobie cosik dorobi :)
-s / 85.89.162.* / 2008-10-20 09:44
Super to teraz będą całe tabuny podpitego bydła w przedziałach. Nie dość, że trzeba znosić to, że palą w przedziałach dla niepalących i na korytarzach, to teraz jeszcze będą sobie pić.
Panie Palikot... czy to jest spowodowane tym, że produkuje Pan wódkę?
maxymili / 2008-10-20 12:59 / Tysiącznik na forum
Skoro palą w przedziałach dla niepalących to i piją w przedziałach dla niepijących. To chyba logiczne zresztą wielokrotnie widziałem jak pito i handlowano alkoholem w pociągach nielegalnie. I co z tego, że nie wolno?
ano ja... / 212.76.37.* / 2008-10-20 09:55
I tak piją!!! co za różnica, czy wejdą z kupionym wcześniej, czy kupią w pociągu... A w IC i EX od dawna jest całkowity zakaz palenia i każdy palacz, jak dziecko w szkole, pali w kiblu... Palenie papierosów w kiblu nikomu nie przeszkadza, a pijani chuligani w pociągach będą plagą!!! Nie rozumiem, dlaczego obok zakazu palenia nie utrzyma się zakazu picia? Pijany chuligan jest groźnijeszy od palącego chuligana!!!!
bbl / 87.94.100.* / 2008-10-20 12:38
jak ktos pali to zwrocic uwage mu nalezy. a jak ktos sie boi ze mu taki ryja obije to zawsze mozna podejsc do konduktora... pijani chuligani i tak juz sa, wiec nie widze roznicy przed i po zniesieniu :)
Dr Cox / 85.128.68.* / 2008-10-21 08:17
Już widzę jak ktokolwiek podchodzi do palącego dresa i zwraca mu uwagę. Ten pewnie jeszcze kwiaty wyciągnie i da z wdzięczności.

Najnowsze wpisy