Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wałęsa: Agent SB czy agent prymasa?

Wałęsa: Agent SB czy agent prymasa?

Money.pl / 2006-08-12 13:41
Komentarze do wiadomości: Wałęsa: Agent SB czy agent prymasa?.
Wyświetlaj:
Polak z Chicago / 79.184.172.* / 2010-12-11 18:46
O "bolusiu" szczegółowo i rzeczowo czytałem w internecie pod ;
Historyk IPN : Wałęsa był agentem, miał nieślubne dziecko.
Co z prostatą Lecha Walensy ? oraz zdrowiem .
Pozdrowienia dla Walensy i Mnietka Wachowskiego oraz Jerzego
Urbana i Palikota !!!
Witold Donat / 83.243.39.* / 2006-08-13 21:01
Wszystko to dowodzi że byli agenci wszędzie i tak musi być teraz też są tzw uchole donosiciele płatni na ich wiedzy państwo zapewnia ochronę i wie o wszystkich o których chce wiedzieć.W takiej Ameryce USA w każdym domu i miejscu są donośiciele do policji czy innych służb.
maniuś / 83.27.84.* / 2006-08-13 12:04
A cóż ja złego i obrażliwego na tego bufona napisałem że się naraziłem regulaminowi forum?Przecież to prawda że tem typ plecie bzdety aby być na topie,a media swoimi wywiadami z nim widocznie badają wytrzymałość nerwową społeczeństwa.Mam nadzieję że nie usuniecie mojej wypowiedzi ponieważ postarałem się wupowiadać skromnie pomimo całkowitej nienawiści i braku szacunku do tego imdywiduum.Pozdrawiam
maniuś / 83.27.87.* / 2006-08-12 19:59
Regulamin forum
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-12 20:29
Nie irytuj się tak bardzo, tylko spróbuj rozważyć taką ewentualność - "A jeśli Wałęsa wie o czymś o czym nie wie nikt?" Nie należy lekceważyć innego człowieka (tym bardziej byłego prezydenta) tylko dla tego, że ma inne zdanie i nie jest naszym idolem.
szymon_g / 2006-08-13 09:32 / Bywalec forum
To skoro wie to niech opowie, bo do tej pory tylko słyszymy rzeczy w stylu: To dzięki mnie upadł komunizm, gdyby nie ja to nic by nie było, muszę iść do wyborów bo Polacy nie mają na kogo głosować...
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-12 22:22
Pamiętaj, że poddając w wątpliwość zasób jego wiedzy w tym temacie (bez możliwości sprawdzenia jej faktycznego poziomu) możesz sam narazić się na śmieszność. Aby przekonać się, że Wałęsa sporo wie, choć stara się unikać odpowiedzi jasnych i bezpośrednich ( z przyczyn oczywistych), zapoznaj się z "lekturą" kilkudziesięciu wcześniej opublikowanych z nim wywiadów na różne tematy. Postaraj się je zebrać (szczególnie te poruszające jeden temat w kilku różnych wywiadach dziennikarskich i na przestrzeni pewnego czasu ) i przeanalizować. Wystarczy Ci na to cierpliwości i ochoty? Mnie to trochę kosztowało ; )
szymon_g / 2006-08-12 13:41 / Bywalec forum
No tak, tego można było się spodziewać, ciągle z tymi teczkami jest jeden wielki burdel i nic nie wiadomo, ktoś kogoś pomawia, Zyta wylatuje z rządu bo esbek powiedział, że nie była tajnym współpracownikiem, a przestępca Lepper, który zresztą był w zbrodniczej PZPR siedzi sobie w rządzie i się cieszy.
Aż mi sie przypomina hasło wyborcze Korwina-Mikke: "MAM TEGO DOŚĆ"
inż.Bronisław Wencle / 83.20.33.* / 2006-09-05 20:33
Lech Wałęsa wielokrotnie potwierdzał publicznie, że podpisywał SB-ekom jakieś papierey, ale nie pamieta czgo one dotyczyły. Zastanawiajace jest jednak, dlaczego SB-cy chcieli, aby Wałęsa został przywóca Solidarności.
Mnmie się wydaje, że Wałęsa był nieświadomym agentem SB, albo robił to z powodu swojej trudnej sytuacji materialnej, a po zostaniu przywódcą Solidarności zerwał z SB-kami i dobrze przysłużył się Polsce, tylko za mało troszczył o swoich kolegów z Solidarności, którzy wynieśligodo władzy.
krysia z kawiarni / 79.184.172.* / 2010-12-11 18:59
Jarosław Kaczyński też co podpisywał SB ? Dlaczego bliźniak
nie sznował swojego ojca Romualda KACZYŃSKIEGO ur. 01.09.1922r zm. 17.04.2005r , w niesławie pochowany w tajemnicy na powązkach. Ojciec "bliźników - kaczorów , karlaków - był porządny czł. PZPR, projektował i wykonywał instalacje sanitarną w Ambasadzie USA w Warszawie , z których VC można połączyć się z Moskwą , później to robił w Libii Kadafiego , dostał fille na Żoliborzu
ul. Lisia od Bieruta z nakazu Stalina z GRUZJI - GORKIE , dlatego Lechu poleciał do Gruzji. Bandyta -Zdrajca Polski L. Balcerowicz ,
tatko / 2006-08-12 16:41 / Tysiącznik na forum
Byłoby fajnie,gdyby to MAM TEGO DOSC, ktoś chciał wziąć sobie do serca.
herbst / 2006-08-12 18:07 / Bywalec forum
Walesa zasluguje na szacunek ale tylko jak milczy...
szymon_g / 2006-08-13 09:31 / Bywalec forum
dobrze powiedziane :-)
tatko / 2006-08-13 23:55 / Tysiącznik na forum
Dodaję: Więc niech były milczy i będziemy go szanowali. OK?
skasowany / 87.96.35.* / 2006-08-14 03:32
Kutura obowiazuje tz tylko kleptomani mowia w liczbie mnogiej tz wciskanie kitu imowienie ze oni tego chca a nikt nie pyta spoleczenstwa czego oni chca ale byli w czasie bylym za tekoncepcje - pogaduszki po 50 tys.$ i byla to druga japonia a pierwsza bedzie w niebie to raj dla zasluzonych weteranow milczcych z pusta teczka bo w niebie maja wszystko a moze beda mieli wszystko tz jest to czas przyszly - utopi ( dzisiaj jest XXI w)

Najnowsze wpisy